Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Agencja PR

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Historie z życia wzięte
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
livek

PostWysłany: Pią Lip 15, 2016 19:33    Temat postu: Agencja PR Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Zastanawiam się nad stażem w agencji PR. Co prawda nie nam dobrze tej branży, ale widzę sporo ofert pracy (wakacyjnych) i chciałabym spróbować swoich sił. Nie wiem jednak czy się nadaje do tego i dlatego ten wpis. Żeby się nieco zapoznać z charakterem zadań z jakimi być może będę miał styczność przeanalizowałem sobie ofertę tej firmy http://www.heimastudio.pl/ i jestem bardzo zaciekawiony jednak do pełni szczęście brakuje mi szczegółowych informacji czym w takich firmach zajmują się stażyści (osoby bez doświadczenia jednak) - czy możecie mi nieco rozwiać wątpliwości? Czy będę miał szansę uczestniczyć w kampaniach dla klientów? Chce maksymalnie wykorzystać czas wakacji na zdobycie nowych umiejętności i doświadczenia zawodowego. Proszę o jakieś bliższe informacje, dziękuję z góry za nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lip 15, 2016 19:33    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Historie z życia wzięte Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: