Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ból kręgosłupa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zosia90
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 13:34    Temat postu: Ból kręgosłupa Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepszym sposobem na problemy zdrowotne jest masaż. Najlepszym salonem masażu jest, według mnie, salon http://china-relax.pl/ Ich usługi są wykonywane na wysokim poziomie, a masaż na prawdę relaksuje i wprawia dobry nastrój. Na pozytywny przebieg zabiegu wpływa także świetna atmosfera i wykończenie salonu w wysokim standardzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Sty 10, 2019 13:34    Temat postu:

Powrót do góry
AnnMa

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, masaże mogą być idealnym sposobem na bóle, ale też na relaks. Mnie ostatnio zainteresował masaż shantala, słyszeliście o tym? Znalazłam szkołę http://masaz-shantala.pl/, można tu zrobić nawet masaż shantala kursy. Co o tym myślicie? Podobno taki masaż ma świetny wpływ na niemowlaki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenaokras

PostWysłany: Sob Maj 18, 2019 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tej stronce https://cotozachoroba.pl/homepage/twoje-zdrowie-porady/ znalazłam sporo ciekawych artykułów na temat masażu i nie tylko. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Milosz5
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przecież ból jest oznaką tego, że dzieje się coś złego! Najlepiej wybierzcie się do dobrej poradni i dowiedzcie się, co może być przyczyną. Dobrym pomysłem może być też rehabilitacja medyczna, która może pomóc Wam usunąc wiele problemów z bólami kręgosłupa.
Powrót do góry
Ugveey21

PostWysłany: Pią Wrz 20, 2019 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może polecicie jakieś maty?
__

polecana strona
Powrót do góry
cesarzowa
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda

PostWysłany: Pon Paź 14, 2019 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ode mnie rada to przede wszystkim nie garbić się i regularnie się rozciągać, jakieś skłony itp.
Mam jescze pytanko w temacie zdrowia, ponieważ od pewnego czasu boli mnie ucho , trafiłam na ten artykuł https://www.fonix.pl/bol-uszu/infekcje-uszu-postepowanie/
i troche się przeraziłam. Czy któraś z was miała może taki problem i wie jak go zdiagnozować , bonie wiem czy panikuje czy serio coś jest na rzeczy. Już nie raz miałam ból ucha , ale zazwyczaj sam przechodził ,a teraz jużsama nie wiem co robić :/
Powrót do góry
owieczka
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Pon Paź 14, 2019 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomocne wiadomości.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Paź 14, 2019 22:23    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: