Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak reklamować swoją firmę?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marlena
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 20:51    Temat postu: Jak reklamować swoją firmę? Odpowiedz z cytatem

Jak reklamujecie swoją firmę? Ja, zainwestowałem ostatnio w power banki z nadrukowanym logotypem mojej firmy, dzięki czemu moi klienci chętnie do mnie wracają...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Lis 12, 2018 20:51    Temat postu:

Powrót do góry
Ariadna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem bardzo dobrze, zwłaszcza w przypadku firm lokalnych, sprawdza się udział w targach branżowych. Można wtedy oczywiście zabrać ze sobą różne gadżety reklamowe. Warto jeszcze zadbać o odpowiedni i przyciągający uwagę wygląd stoiska targowego. Wszelkiego rodzaju ścianki, lady, flagi, rolluy itp. można zamówić w firmie https://www.retio.pl/. My współpracujemy z nimi od lat i jesteśmy bardzo zadowoleni, bo zawsze możemy liczyć na atrakcyjne ceny, szybki czas realizacji zamówienia i naprawdę wysoką jakość Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pieknyolek
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie wiesz jak zareklamować swój sklep to polecam pozycjonowanie sklepów internetowych. To sprawdzona metoda i na pewno zaradzi na Twój problem.
Powrót do góry
AnnaFlume

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpewniej będzie gdy skorzystasz z pomocy osób zajmujących się marketingiem internetowym.
Powrót do góry
Kordik
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jedną z lepszych opcji jest skontaktowanie się ze specjalistami od optymalizacji strony np. pozycjonowanie grudziądz . Ja korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Loipeld
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 07:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że najskuteczniejsza jest po prostu reklama w google. Zastanawiam się jednak czy ktoś z was korzystał może z takiego rozwiązania jak pozycjonowanie stron Niemcy? Powiedzcie mi czy waszym zdaniem to dobry pomysł i czy przynosi to jakies ciekawe efekty?
Powrót do góry
VickiT
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Seo jest bardzo ważnym elementem reklamowy. Co do działań na waszej stronie, działań oczywiście nakierowanych na klienta to warto korzystać z odpowiednich narzędzi do zrozumienia waszych klientów. Tu na pewno, tak jak piszą na https://marczak.me/lead-generation-google-analytics Google Analytics świetnie pomoże wam przygotować strategie na generowanie leadów sprzedażowych
Powrót do góry
mczay
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoją firmę reklamuję głównie online, jest to moim zdaniem najskuteczniejsza forma reklamy. Wynająłem do tego profesjonalną firmę https://xann.pl/ która oferuje prowadzenie kampanii reklamowych w google czy na facebooku. Są skuteczni, widzę to w ilości zamówień, dzięki temu mam większe dochody.
Powrót do góry
milunia

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama skepu jest faktycznie bardzo potrzebna w dzisiejszych czasach bez tego mamy małe szanse na przebicie się wśród konkurencji. Zresztą teraz jest również bardzo wazny fanpage firmy. Zerknijcie na https://www.cleveragency.pl/blog/201...-na-facebooku/ bardzo fajny post opisujący korzyści prowadzenie fanpaga dla firmy.
Powrót do góry
Design
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najkorzystniej jest wynająć agencję reklamową, dzięki temu dostanie się profesjonalną reklamę, dopasowaną do naszej działalności. Proponuję Agencję Reklamową Pirmedia https://pirmedia.pl/ Ich wszechstronna oferta pozwala na dobranie takich elementów reklamy, by w krotkim czasie nasza firma mogła mieć wyższe przychody. Samodzielnie nie próbujcie tego robić. Najczęściej samemu można wszystko zepsuć.
Powrót do góry
Yanda98

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba próbować różnych sposobów, żeby na różnych płaszczyznach "uderzać" do klienta czy odbiorcy.
Powrót do góry
kajetan2fe

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej reklamować skutecznie, tak mi się wydaje
Powrót do góry
dejza
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba postawić na porządne treści sprzedażowe jeżeli zawartość strony zrobiona jest profesjonalnie to pozostaje pozycjonować, pozycjonować i jeszcze raz pozycjonować. Jeżeli zajmują się tym profesjonaliści to zawsze po czasie efekty będą zauważalne.
Powrót do góry
ewelin
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysoka pozycja strony jest ważna, by Twoi Klienci trafili na nią. Pierwsze miejsca w Google zawsze gwarantuje wysoki ruch. Stąd wg mnie np. pozycjonowanie sklepu w Google jest jak najbardziej uzasadnione. Zwłaszcza w obecnych czasach, gdzie większość życia odbywa się w internecie.
Powrót do góry
pieknyolek
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Pią Wrz 13, 2019 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dość dobrym pomysłem byłoby zainwestowanie w jakieś stoisko handlowe. Polecam znanego producenta takich stoisk https://kreo-market.pl/produkty/stoiska-handlowe/
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 13, 2019 12:50    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: