Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Historie z życia wzięte
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Opalareki88

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak wy dbacie o swoje zdrowie, macie jakieś ciekawe domowe sposoby?
Reklama

Wysłany: Sro Lut 17, 2021 20:22    Temat postu:

Powrót do góry
karol333
Normal
Normal

PostWysłany: Czw Lut 18, 2021 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś dba o swoje zdrowie to na pewno warto kupować dobre suplementy. Sam na przykład mogę polecić skorzystać z bardzo dobrego sklepu natural pharmaceuticals .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trzaska

PostWysłany: Czw Lut 18, 2021 22:13    Temat postu: Dbanie o zmysł wzroku. Odpowiedz z cytatem

Dla mnie bardzo ważne jest zadbanie o wzrok, bo moim zdaniem to jest najważniejszy zmysł. Siedząc przed ekranem komputera, przez wiele godzin skupiamy uwagę na powierzchni znajdującej się w stałej i bliskiej odległości. Analizując tekst, przeglądając pliki itp. śledzimy materiały... Nie zdajemy sobie sprawy, że nasze oczy są „zawieszone”, nie poruszają się a nawet nie mrugamy powiekami. Proces prowadzi do zwiotczenia mięśni gałki ocznej, problemów z akomodacją i w efekcie wzrok ulega pogorszeniu. Dlatego staram się w diecie dostarczać składniki, które wspierają oczy. Wyobraźcie sobie, że to co jadamy tradycyjnie w Wigilie, to są właśnie takie potrawy dobre dla oczu. https://zobaczycjutro.org/dobroczynne-dzialanie-skladnikow-potraw-wigilijnych-na-wzrok/
Powrót do góry
agus123
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc

PostWysłany: Pią Lut 19, 2021 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio czytam sporo artykułów dotyczących zdrowia i w jednym z nich znalazłam https://biorezonans-wilanow.pl/tlenoterapia-hiperbaryczna-jak-dziala/. Okazuje się, że biorezonans ma wiele ciekawych zastosowań przy roznego typu terapiach przeciwbólowych jak też w walce z alergiami.
Powrót do góry
angie707
Normal
Normal

PostWysłany: Pią Lut 19, 2021 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie zadbać o swoje zdrowie, to nie wystarczą tylko domowe sposoby. Podczas pandemii lepiej skorzystać z opieki dobrego lekarza. Ja akurat miałam problem z wagą, więc skorzystałam z oferty Medic House. Klinika jest w Krakowie i poleciła ją moja znajoma. Jestem bardzo zadowolona, polecam.
Powrót do góry
agus123
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc

PostWysłany: Czw Lut 25, 2021 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą, korzystacie może z konpnych olejków? Zaciekawiła mnie ta sprawa jakiś czas temu. podobno świetnie działają przy nagromadzeniu nerwów. Sprawdzilam sobie kanabifarm. To podobno bardzo dobry producent olejkow konopnych.[/url]
Powrót do góry
duff231
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc

PostWysłany: Sro Mar 24, 2021 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcemy dbac o zdrowie to warto znaleźć jakieś dobre centrum medyczne jak np. https://cmp.med.pl/cmp-goclaw/reumatolog/. To bardzo dobry lekarz z doświadczeniem. Mają tam wiele działów medycznych.
Powrót do góry
nuxa
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc

PostWysłany: Czw Mar 25, 2021 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O zdrowie warto dbać na wiele różnych sposobów. Odpowiednio zbilansowana dieta, dużo ruchu, odpoczynek. Dodatkowo przyjmowanie na stałe dobrych witamin, ja polecam te Menachinox https://www.ceneo.pl/producenci/xenico_pharma. Nie dość, ze sa skuteczne i bezpieczne to jeszcze kosztują niewiele.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Mar 25, 2021 12:56    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Historie z życia wzięte Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Skocz do: