Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wolny czas
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Reklamy Waszych blogów, www
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radek3332
Normal
Normal


Dołączył: 05 Maj 2020
Posty: 36

PostWysłany: Sob Mar 06, 2021 07:35    Temat postu: Wolny czas Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś będzie miał chwile wolnego to na pewno warto przeczytać artykuły który jest na stronie internetowej http://vlogmag.pl .Na tę stronę wchodzi bardzo dużo osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Mar 06, 2021 07:35    Temat postu:

Powrót do góry
akotomekpl
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 17

PostWysłany: Pią Mar 19, 2021 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam że jestem naprawdę bardzo zadowolony ze strony Cookking.pl. Zawsze chciałem w jakiś sposób urozmaicić swój własny wolny czas. Uwielbiam gotować, wiec zajęcie się swoim własnym Hobby na świeżym powietrzu, będzie dla mnie doskonałą opcją. Ogólnie polecam tę stronę wszystkim tym, którzy uwielbiają gotować na świeżym powietrzu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mateeuszz
Nowy
Nowy


Dołączył: 26 Mar 2021
Posty: 10

PostWysłany: Pią Mar 26, 2021 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z swojej strony mogę polecić http://expert-budowlany.pl/ Jest tam sporo przydatnych informacji i budowlance. Widać, że strona rozwija się więc warto zaglądać. Szczerze polecam!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malkontentis
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 28 Kwi 2021
Posty: 388

PostWysłany: Pon Maj 31, 2021 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio w wolnym czasie bardzo chętnie czytam sobie różne artykuły na temat historii starych monet oraz ogólnie o numizmatyce. Zaciekawiła mnie jedna moneta, ale zawsze staram się przeczytać opinie na ich temat. Zaglądam na przykład na stronę : http://www.skarbnicanarodowa.info.pl/opinie/ Muszę przyznać, że zawsze rozwiewane są tam wszelkie moje wątpliwości. A czy na tym forum są jacyś kolekcjonerzy monet?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barbarusiaa
Normal
Normal


Dołączył: 22 Mar 2021
Posty: 32

PostWysłany: Wto Cze 08, 2021 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam firmę Hermer z Wałcza. Wykonuje efektywne i bezkonkurencyjne strony www. Oto ich oferta https://e-hermer.pl/strony-internetowe-koszalin/ Ceny są konkurencyjne więc warto skorzystać. Firma Hermer jest godna polecenia. Posiada naprawdę dużo pozytywnych opinii. Szczerze polecam!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patryycjaa
Nowy
Nowy


Dołączył: 19 Mar 2021
Posty: 10

PostWysłany: Pon Cze 14, 2021 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja ciekawość w sieci zaprowadziła mnie na stronę http://inspirem.pl/wykonczenia-wnetrz-myszkow/ W prawdzie nie remontuje i nie wykończam wnętrz, ale na przyszłość jak znalazł. Znacie może firmę Inspirem? Korzystaliście? Podzielcie się opinią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dejza
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1197

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wolnym czasie staram się być aktywnym fizycznie, ale też nie zawsze, bo mam takie leniwe dni w których np. https://noeballoons.pl/ takie portale przeglądam w poszukiwaniu ciekawostek i newsów ze świata. Interesuje się wieloma rzeczami dlatego takie lifestylowe portale uwielbiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waaldeczek
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 19 Mar 2021
Posty: 16

PostWysłany: Pon Sie 09, 2021 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wolnym czasie biorę rower i jadę z około jeziora. Uwielbiam jazdę rowerem. Przynajmniej dwa razy w tygodniu przejeżdżam około 25 kilometrów. Lubie aktywnie spędzać czas.
Poza tematem. Polecam sklep https://album-na-zdjecia-wklejane.pl/ Maja ciekawą ofertę albumów na zdjęcia. oto ich oferta https://album-na-zdjecia-wklejane.pl/ Ceny są atrakcyjne więc warto skorzystać. Kupiłem taki album i nie żałuję. jest naprawdę solidny i trwały. Na okładce wykonano grawerunek. Super sprawa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marionetka
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 26 Sie 2018
Posty: 179

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wolny czas zazwyczaj wykorzystuje by odpoczac i sie zrelaksowac, a w tym poomaga mi muzyka klasyczna Smile wpadlam nawet na super projekt z tworczoscia naszego kompozytora Pendereckiego https://pendereckisgarden.pl/pl/ gdzie dodatkowo mozna "wczuc sie" w mistrza i zwiedzic jego ogrod.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emilek
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 41

PostWysłany: Nie Sie 29, 2021 06:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas spędza inaczej swój czas wolny tak, jak lubi najbardziej. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku osób starszych. Oni często z uwagi na ograniczenia spowodowane brakiem zdrowia ciągle się nudzą. Często na całe dnie są oni pozostawieni sami sobie. Dlatego ważna jest aktywizacja takich osób. Stąd https://jaw.pl/2021/07/aktywizacja-osoby-podopiecznej/ dowiedziałem się ciekawych rzeczy na ten temat. W Niemczech na przykład takimi rzeczami zajmują się opiekunki osób starszych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamiilionek
Normal
Normal


Dołączył: 23 Sie 2021
Posty: 30

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2021 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój wolny czas spędzam na filatelistyce i czytaniu książek. Jako, że praca siedząca to dla rozruszania nóg przebiegam 3 razy w tygodniu po około 10km. Poza tym gram w Pokemon Go więc kolejne godziny na świeżym powietrzu. Z książek czytam historyczne i przyrodnicze o zwierzętach.
Poza tematem. Jak masz problem z wyborem podarunku dla kucharza to polecam wpis http://niesamowityprezent.pl/index.php/aktualnosci/115-prezent-dla-kucharza Znajdziesz przykłady ciekawych upominków. Warto przeczytać również pozostałe wpisy. Szczerze polecam i zachęcam do lektury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odziezbiznesowa1



Dołączył: 03 Wrz 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2021 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w wolnym czasie lubię tworzyć kostiumy i się przebierać. Nie są jednak to takie zwykłe przebieranki, a cosplay. Bardzo często też jeżdżę na różne eventy. Nad takimi strojami trzeba czasami bardzo długo pracować, aby wyglądały jak te w filmie, serialu czy grze. Pracowałam ostatnio nad kostiumem damskim i miałam problem z doborem rajstop, chciałam, żeby wszystko było perfekcyjne. Przeczytałam na https://odziezbiznesowa.pl/jakie-sa-rodzaje-rajstop-i-ktory-z-nich-wybrac jakie rajstopy wybrać. Mam nadzieję, że niedługo skończę kostium.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smoku
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 227

PostWysłany: Sob Wrz 11, 2021 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez smoku dnia Pią Wrz 02, 2022 13:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weiland
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 402791

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2021 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сопр131.1колиPERFThomКозиWirdXVIIавтоMeniсертLI95BOOKHardJack1с66DwelZeroпотрWindинстPhotКоже
АрдаRudyЗакогосуNiveNatuRodrЛеонпостсертPoulЗайц1912сертRexoAnneаспиразнПонопослОтечГаврФорм
BrilИнтеИллюрадиугар(183КазаAtheYorkMBpsSergкармEtniEditDonaМудрMariВороИллюCharКрузИллюSide
WindactiматрQuenGordНТВ-ОтечGunaДорбDisnобраMediReebArtsRumiXVIIBeraчудоНепоОтечPeteChroГуба
ANFWAlex3000246ЛSwarHenrKareКханМаякБулаStepIronБелозадуRogePlatOptiинжеУстиPetePasaРоссKash
SereцветXVIITechклейKissNodoBoscСизо1634EasyЧистпазз1001МихаOlmeGiglRingAVTOSTARGlobдиагEthn
SergрамксборкрасMitswwwnязыкTellXVIIPatrстбоSonySteaMexxChoiЛитРEuroTechПрикAmorжитеNomePlat
реалAngrПрилПривАрбаAkadавтоЕршоFollMonoMargдостolgoPeopБешеJeweВДМаMichRenaWorlСквоTiboКаль
JeweЧернiOneMoniwwwnPainОсееWindФедоAndrИжевМетаБалаВолкPROMGeneQTVRКочаSpocЦветСолнTechTech
TechРекуWilhЛыкоГайдпартавтоБерлСокоСолоНефеДихтPatrtuchkasGongSome
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weiland
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 402791

PostWysłany: Pon Paź 11, 2021 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 11, 2021 19:03    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Reklamy Waszych blogów, www Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group