Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Spotkanie biznesowe w Restauracji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Dziewczyny o chłopakach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzoanna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 08:20    Temat postu: Spotkanie biznesowe w Restauracji Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was się orientuje, gdzie najlepiej można spotkać się z kontrahentem? Myślałam o Restauracji Akademia, ale chciałabym poznać jeszcze wasze zdanie na jej temat. Kolega, który ma firmę, często tam robi spotkania biznesowe i twierdzi, że nie ma lepszego lokalu w Warszawie. Panuje tam odpowiedni klimat, sprzyjający poważnym rozmowom i w dodatku można smacznie zjeść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Sie 16, 2018 08:20    Temat postu:

Powrót do góry
karol554

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio coraz częściej spotykam się w restauracjach w sprawach biznesowych. Jest tych spotkań bardzo dużo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eble

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli szukasz dobrej restauracji na takie psotkanie to nie może to być pierwsza lepsza knajpa niestety
Devil93
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 08:41    Temat postu: Warszawska restauracja Odpowiedz z cytatem

Witajcie, kochani. Mąż zaskoczył mnie wyjazdem do Warszawy, jaki zorganizować pragnie pod koniec listopada z okazji moich urodzin. Wiem, że jakiś plan na to ma, jednak chciałabym i ja zabrać go gdzieś w podziękowaniu. Myślałam o Bubbles Bar Warszawa , w którym podają niesamowite przystawki i dania obiadowe, ale i można się szampanów napić z różnych krajów. Byliście w tym miejscu? Słyszałam, że przy rezerwacji na TripadVisor mamy kieliszek bąbelków za darmo.
Powrót do góry
zosia90
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takie spotkanie warto zaproponować restaurację

Ostatnio zmieniony przez zosia90 dnia Czw Sty 10, 2019 01:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ariadna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka restauracja na spotkanie biznesowe powinna być moim zdaniem bardzo elegancka. Z tego, co wiem, to w Poznaniu często organizuje się takie spotkania w restauracji Flavoria należącej do ekskluzywnego hotelu Andersia. Na stronie http://www.andersiahotel.pl/ możecie siebie nieco więcej o tym miejscu poczytać, zobaczyć zdjęcia oraz menu Smile Polecam Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lis 22, 2018 09:21    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Dziewczyny o chłopakach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: