Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Materac dla malucha

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marlena
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 14:45    Temat postu: Materac dla malucha Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny chciałam się was poradzić w sprawie wyboru materaca dla mojego maluszka, znacie jakies godne polecenia? W sklepie widziałam ten model http://materacyk.pl/produkt/materac-lateksowy-antyalergic-covers-model-ml1/ i zastanawiam się nad zakupem, podoba mi się że posiada pozytywną opinię instytutu matki i dziecka w Warszawie i nie chłonie wilgoci i zapachów. Co myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Lip 05, 2018 14:45    Temat postu:

Powrót do góry
Niki
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie podstawowe: pod jakie wymiary łózka ;p Takie lateksowe masz tez tutaj dostepne w salonie agaty https://www.agatameble.pl/meble/materace-i-stelaze/materace/materac-lateksowy-lattice-90x200 ktory amortyzuje ruchy podczas snu. Maja tez takie typowo dla alergików - oddychające. Popatrz sobie dla porownania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichałNieKichaj

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam bym kupił zwykłe łóżeczko Razz
Powrót do góry
Justa4
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że taki materacyk może być naprawdę w porządku. Tyle, że przed zakupem zawsze trzeba sprawdzić, jakiej wielkości materacyk pasuje do danego łóżeczka. A jeśli już będziesz szukał łóżeczka to zajrzyj tutaj - https://e-babystuff.pl/producent/novelies-meble/novelies-bianka/. Widziałam, że mają bardzo fajne i funkcjonalne łóżeczka, które można z czasem przerobić na tapczanik.
Powrót do góry
ilonakaminska80

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idealne materace znajdziesz w mirjan24. Mają naprawdę ogromny wybór a ceny są chyba najniższe Smile
Sama kupowałam więc sklep sprawdzony! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marionetka

PostWysłany: Sob Lut 02, 2019 00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z tej stronki to zamawialam poduszke - http://materacyk.pl/produkt/poduszka-fikuszka/ genialna sprawa, bardzo dobrze sie uklada, material jest przyjemny w dotyku a te wypelnienie sie nie odksztalca Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lut 02, 2019 00:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: