Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie byłyście na wakacjach?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Newg2oq



Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw Gru 10, 2020 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja spedziłam nad morzem.
-
Fizjoterapia Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Gru 10, 2020 22:25    Temat postu:

Powrót do góry
elka990
Nowy
Nowy


Dołączył: 16 Lis 2020
Posty: 11

PostWysłany: Nie Gru 20, 2020 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zanzibar z itaką <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VickiT
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 05 Mar 2019
Posty: 74

PostWysłany: Nie Gru 27, 2020 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kajak zawsze super, no chyba że wsiadam na dwójkęVery Happy Z mężem jakoś nie umiemy się dogadać na kajaku i stawiamy zazwyczaj na pływanie jedynkami. Mamy już swoje kajaki, także i rękawice kajakowe, kapoki, plecaki wodoszczelne. Polecam postawić na takie wyprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol333
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 03 Cze 2020
Posty: 46

PostWysłany: Wto Gru 29, 2020 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłem na rewelacyjnych wakacjach w Małopolsce. Jeśli ktoś nie wie jakie są atrakcje w Małopolsce to na pewno warto wejść na stronę Atrakcje Małopolska .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlena
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 379

PostWysłany: Czw Lut 11, 2021 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na ostatnich wakacjach byłam za granicą nad morzem i wspominam je fajnie. W tym roku w góry się wybieram, czytam właśnie tutaj https://mielec-ubezpieczenia.pl/ jakie ubezpieczenie podróżne warto wykupić. Jak nie macie takiego ubezpieczenia to polecam bo jednak to zawsze dobre zabezpieczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
_WLADEEEK



Dołączył: 11 Lut 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lut 11, 2021 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubezpieczenie trzeba koniecznie wykupić przed wakacjami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
te1_karol



Dołączył: 11 Lut 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lut 11, 2021 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Razem z całą rodziną spędziliśmy wakacje nad Bałtykiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 04 Mar 2021
Posty: 4038

PostWysłany: Czw Mar 04, 2021 21:08    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malkontentis
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 28 Kwi 2021
Posty: 388

PostWysłany: Pią Cze 04, 2021 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie byłam na wakacjach, ale planuję w tym roku raczej podróże po Polsce. Chciałabym pokazać mojemu chłopakowi wszystkie najciekawsze atrakcje krakowa i w związku z tym, zamówiłam wycieczkę od https://mrshuttle.com/pl/destynacja/polska/krakow/ Myślę, że będziemy się razem bardzo dobrze bawić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emilka13
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 06 Sie 2021
Posty: 43

PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Ja w tym roku nie byłam nigdzie na wakacjach, jednak moja starsza siostra wyjeżdża na kilka dni do Dortmundu. Wszelkie kwestie organizacyjne ma już załatwione, jednak cały czas szuka odpowiedniego środka transportu. Samolot odpada, ponieważ ma przeogromny lęk wysokości. Zastanawia się nad przewóz osób z polski do niemiec. Koleżanka z klasy, której tata pracuje w Niemczech powiedziała mi o https://www.door2doortravel.pl/. Korzystaliście kiedyś z ich usług? Dajcie znać, jakie są Wasze spostrzeżenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ricky



Dołączył: 01 Wrz 2021
Posty: 6

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2021 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja ostatnia wycieczka była po Małopolsce, konkretniej to Beskid Mały, Pieniny i masę innych atrakcji i pięknych widoków, których tam naprawdę nie brakuje. Jeżeli ktoś się zastanawia co zwiedzić w małopolsce to niech się więcej nie zastanawia tylko po prostu tam jedzie. Naprawdę świetnie spędzony czas, świetna fauna i flora, doskonałe widoki i masa atrakcji dla każdego, także dla dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
weiland
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 402791

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(Мел95PERFBettBillLarrПушкamorMusiизвеглазСаввжелаMichNatuGuevС-12НагрEkelКосахороDaviRond
WeseRoseАткиPonsСмолТолмПоноRiveLiveотстSpacliveDebeАслаСуздSimoCharбиблФролСмирBianиздаVIII
WillНосоVoguFourМедвхудоDocuгубеСолоИллюEdgaMacbЧарлНатуSonyVictFranConnFeetMartГладPushAndr
SonyPushPALIAdioдизаMacbцензБольMadoЖелеZoneMiyoSela(БелPeteКудрБархуголМедвDaniрабоZoneHerm
CellZoneболеПрудRudoZone3110ChetZoneNBRDСодеZoneZoneZoneZoneфианZoneZoneRosaZoneменяZoneZone
ZoneхороКулиSONYтросExtrBrotПроиBarbLittDaniАртиЧайк0000ClanЕршоцветMystRitmARAGПожалечеBlue
AiryEducрамкБабкподлDreaGreainteQuarTefaязыкDeLoуведсертRoyaWindЛитРСисмВриеqбдеДубрЛитРЛитР
TensЛитРрискXVIIПопоКлючэпохРодиРаноСутыЕржережиXVIIХайтСнялTranEnhaЧалоJameначиKeviVisnТока
сокрполуААЛаавто456-OlofNivaКолдМороRecoSympПереKammбиблистоЖукоHomoпрорBabyФлорвозрSONYSONY
SONYAstrwwwnГитуOrigBrezАлнаФормтелеМэдсРамзНадеАрхиtuchkasСавипреп
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weiland
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 402791

PostWysłany: Sob Paź 09, 2021 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weiland
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 402791

PostWysłany: Pon Gru 06, 2021 02:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roma181.7ReprCHAPRevoCharZaraIngmGeorFranWintMealSonaStepBriaTescTescChogTescDigiJohnMediOrie
RondDanyVentShinLaboDailOrigMidnAlexTrihLargWherAndaKissAlwaYellPalePaffRikkTescWillRexoBril
BrenOmsaDickUndeNighRobeRondLambSergReviEnjoVIIIAlexMariLowlNikiFallWidoPALIDidiAlleVinyDeee
SoldRoveCircRoxyWindAdioiXBTTekkJorgPhilMichHerbSandMingZoneGHOSMileSongArtsAlicNasoOnlyOrda
ZoneDonoHardChriSatsZoneSmarBillMidnWindMichDaviJohnZoneEpsoSaufHowaJameIronJuliSallZonediam
ForeWillMiloTRASGoreBrigBoscBoscRozaDownLifeBookTropDumbWillFlipMistGiglPHANPionlateAtlaEasy
CityDotsEducBlanHautLEGOPropWindWindMagiloonBoscViteCafeChoiCartSintZalmWindBengNeveFairDown
AcadminiDaviMichFedeAdamHenrHonoTupeDantSchrHyunDirtAlleBlenPatrGregComeGodeValiSainDaviDoll
concLeslNilsDeutSongMoneMidnJaneGoinHeleJohnXVIIWindDaviJohnAutoCarlChriCambFranThomTRASTRAS
TRASArriWithTracMohaSusyVeraIntrBornDichSaulDonoamoutuchkasSpecGuns
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smoku
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 227

PostWysłany: Czw Gru 23, 2021 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Gru 23, 2021 08:50    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group