Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

makijaż
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szyszka89
Nowy
Nowy


Dołączył: 22 Sty 2019
Posty: 10

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na co dzień też wolę delikatny makijaż. Używam korektora pod oczy, podkładu i tuszu. Czasem też eyelinera.
_________________
malesmyki.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sty 23, 2019 09:26    Temat postu:

Powrót do góry
dzoanna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 98

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto z Was robi makijaż permanentny ? I do kogo chodzicie ? Moja siostra zrobiła sobie makijaż permanentny w gabinecie kosmetycznym Beauty Center w Bielsko Biała u kosmetyczki Ewelina Zajączkowska. Teraz nie musi się codziennie malować tylko wstaje rano, i idzie na uczelnie, ja też się skuszę bo widze efekt woow i świetnie to wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alamooniq
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 30 Lis 2018
Posty: 46

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Szczególnie kobiety które mają mało czasu rano, a potrzebują go bardzo dużo by zadbać o swój wygląd powinny się tym zainteresować. Dobry makijaż permanentny pomoże wam zaoszczędzić sporo czasu i będzie mega wygodną opcją. Poszukajcie może salonów w waszych okolicach, które się tym zajmują
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owieczka
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 517

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie ma jakiejś filozofii w robieniu sobie makijażu. Jeszcze jak chodzi o specjalne okazje to ok. Można iść do kosmetyczki. Jedna dzienny to wydaje mi się, że najlepiej samej sobie robić. Ja w sumie nie używam na co dzień masy kosmetyków. Zazwyczaj stosuje podkład matujący coś tego typu https://pl.oriflame.com/makeup/face-makeup/foundation , eyeliner oraz tusz do rzęs.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veliza



Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś przesadza z makijażem w młodym wieku to faktycznie. Bezsensu. Jednak dziewczyny lubią podkreślić rzęsy czy brwi i nie ma w tym nic złego. Dla kobiet mogę zostawić namiar na sklep, w którym uwielbiam dokonywać zakupów kosmetycznych https://neness.pl/exposed.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urata46



Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Nie Kwi 14, 2019 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również uznaję,że im mniej tym lepiej.

__

zobacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika2405



Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na co dzień się prawie nie maluję, ale na ważne okazje chcę wyglądać świetnie. Dlatego specjalnie szukałam usług kosmetologia Trójmiasto. Nie dość, że byłam mega zadowolona, bo zrobili mi dopasowany makijaż wieczorowy Gdańsk . Do tego jeszcze paznokcie. Nie mogłam zdecydować się, czy robić zwykły manicure Gdańsk czy paznokcie żelowe Gdańsk, ale kosmetyczka mi dobrze doradziła. Jak robiłam paznokcie sama, za bardzo niszczyłam sobie płytkę paznokcia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nikosia
Nowy
Nowy


Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tatis napisał:
Ehhh, trudne temat bo i wybór ogromny w temacie. Ja w sumie ostatnio pokierowałam się opinia jednej blogerki i kupiłam fluid kryjący od Bielendy z serie make-up Academie i jestem więcej niż zadowolona Smile


JA tak jak już mówiłam wolę od kryjącego ten fluid Lift, ale miesiąc temu odkryłam inny hit również z Bielendy i również z tej linii Make-up Academie, dlatego muszę się z wami tym podzielić. Mówię o mgiełce 3 w 1. Ona rozświetla pięknie skórę i jest idealnym primerem pod makijaż. JA jestem zakochana w efekcie rozświetlenia ostatnimi czasy i dlatego to jest dla mnie taki ekstra produkt. Dodatkowo stosuję ją już na makijaż w celu utrwalenia i nadania świetlistości w końcowym etapie <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
latina
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 262

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Delikatny i naturalny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 266

PostWysłany: Sob Lip 27, 2019 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie, dzisiaj wiele osób korzysta z usług dobrych salonów kosmetycznych i bardzo sobie to chwalą. Nie dziwi mnie to, bo takie zabiegi jak chociażby depilacja laserowa wykonywana przez http://www.depicare.pl/laserowa-depilacja-nog-i-rak-warszawa/ daje bardzo ciekawe perspektywy. Poczytajcie na ten temat więcej i przekonajcie się, jak może Wam to ułatwić życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TReszkWlad



Dołączył: 28 Lip 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lip 28, 2019 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całe szczęście, że my faceci nie musimy się malować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nikosia
Nowy
Nowy


Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 10

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzielę się z wami moim kolejnym odkryciem, a mianowicie bazą rozświetlającą z mojej ulubionej linii Make-up Academie Bielendy. Jjest to baza rozświetlająca Holo Primer. Cera jest po niej niesamowicie promienna i gładziutka, a makijaż delikatnie się świeci, coś pięknego. Make-up dłużej trzyma się, kiedy użyję tej bazy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julajula
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 14 Sie 2019
Posty: 17

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wraz z koleżanką też się nad tym ostatnio zastanawiałyśmy, nawet znalazłyśmy przy okazji fajnego bloga, z którego można się wiele dowiedzieć. Podsyłam link http://www.bugcity.pl może ktoś jeszcze skorzysta Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewa.pe



Dołączył: 24 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 06:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od samego tuszowania wolę przykleić klika kępek rzęs. Wtedy oko wygląda ciekawiej i nadal naturalnie, jeżeli oczywiście dobrze dobierzemy kępki. Ja zamawiam na tej stronie https://www.muastore.pl/ jedwabne kępki rzęs i są dla mnie doskonałe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Uvatiq58



Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niebawem zamierzam iść na szkolenie z makijażu.
__

Gotowe modele żaglowców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Paź 01, 2019 19:32    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group