Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kolorowe paznokcie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tini
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc


Dołączył: 23 Paź 2017
Posty: 52

PostWysłany: Sob Gru 30, 2017 21:45    Temat postu: Kolorowe paznokcie Odpowiedz z cytatem

Hej! Co myślicie o tym by pomalować paznokcie na kolorowo na sylwestra? Very Happy Jakby połączyć odcień 052 z 041 rimmela -
https://tagomago.pl/collections/rimmel/makija%C5%BC-paznokcie to fajnie by pasowało? Dajcie znać co o tym sądzicie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Gru 30, 2017 21:45    Temat postu:

Powrót do góry
Ariadna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 248

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolorowe paznokcie na pewno są fajne i ładnie wyglądają, ale nie można też zapominać o ich pielęgnacji. Ja niestety przez wiele lat używałam tylko kolorowych lakierów, aż w końcu moje paznokcie się zbuntowały, zaczęły się łamać i rozdwajać. Na szczęście poszłam po rozum do głowy i kupiłam odżywkę do paznokci http://goldenrose.pl/produkty/paznokcie/odzywki-do-paznokci/black-diamond-hardener---odzywka-wzmacniajaca-paznokcie---golden-rose.html. Po niedługim czasie moje dłonie były już w bardzo dobrym stanie Wink Polecam, jeśli też macie jakieś problemy z paznokciami. A teraz nadal używam też odżywki, staram się stosować już jako bazę pod kolorowe lakiery i póki co problem łamliwości i rozdwajania się nie powrócił Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila087
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 25 Lut 2018
Posty: 24

PostWysłany: Sob Mar 10, 2018 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi się podoba nietypowy i rzucający sie w oczy manicure. Wystarczy kupić w internecie różnego rodzaju akcesoria i ozdoby na paznokcie - https://www.cocolita.pl/akcesoria-do-manicure/indigo-efekt-syrenki-roz i zacząć eksperymentować. Teraz krzykliwy manicure jest dość powszechny więc trzeba kombinować żeby się wyróżnić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owieczka
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 517

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny czy używacie takiego lakieru Como Milano Lakier Hybrydowy Uv Led Wild 606 5 ML, bo właśnie zamówiłam go dla przyjaciółki na https://malahit.pl/product-category/paznokcie-i-dlonie/lakiery-hybrydowe/como-milano/ . Jest to naprawdę wysokiej jakości produkt, dzięki któremu można profesjonalnie wykonać manicure. Wiecie co w sklepie malahit.pl był teraz przeceniony o 40% i zapłaciłam za niego 11,34 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cedar83
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 22

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny pomysł. Sylwester to czas kiedy można zaszaleć. WIęc takie kolory - szczególnie intensywne, są jak najbardziej wskazane. Dodaj do tego jakieś fajne ozdoby. Może efekt holo na przykład? Myślę, że takimi paznokciami podbijesz imprezę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mefiu34
Normal
Normal


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 39

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny
Ja aktualnie poszukuje miejsca gdzie mogłabym wykonać manicure hybrydowy kraków.Postanowiłam, że nadszedł czas oddać paznokcie w profesjonalne ręce i przy okazji chcę iść na całość i dodatkowo wykonać pedicure kraków. Polecicie jakieś fajne miejsce ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika2405



Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na Sylwestra w zeszłym roku szukałam specjalnie kosmetologia Trójmiasto. Nie mogłam zdecydować się, czy robić zwykły manicure Gdańsk czy paznokcie żelowe Gdańsk, ale kosmetyczka mi dobrze doradziła. jak robiłam paznokcie sama, za bardzo niszczyłam sobie płytkę paznokcia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lilcia00



Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Maj 26, 2019 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie cierpię malować paznokci, smród lakierów mnie osłabia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jorhi50



Dołączył: 10 Cze 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do mnie zawsze przemawia standardowy czerwony kolor.

__

szafy metalowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grocu56



Dołączył: 11 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz do roku można zaszaleć.

__

http://www.salenawesela.pl/lokale/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konstantynos



Dołączył: 23 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Nie Cze 23, 2019 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejeczka wam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Design
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 394

PostWysłany: Pon Gru 02, 2019 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przepadam za malowaniem paznokci, zatem nie zdarza mi się to zbyt często. Mam raczej większy kontakt z podologiem https://podomedicol.pl/plastyka-walow-okolopaznokciowych.html jak z manicurzystką. Od lat mam problem z wrastającymi paznokciami. Zastanawiam się nad plastyką wałów paznokciowych wg Arkady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamika
Nowy
Nowy


Dołączył: 31 Sty 2020
Posty: 10

PostWysłany: Pią Sty 31, 2020 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię kolorowe paznokcie. Ostatnio przekonałam się do żelowych. Moim zdaniem są lepsze niż hybrydy. Właśnie znalazłam coś takiego http://www.modoweinspiracje.pl/2018/11/22/w-czym-paznokcie-zelowe-sa-lepsze-od-hybrydowych/ W sumie wiele w tym prawdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nuxa
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 02 Kwi 2020
Posty: 149

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2020 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też kolekcję lakierów mam w domu całkiem sporo Smile w ogole teraz jak siedze w domu to mam jakoś więcej czasu na to by zadbac o siebie - też tak macie Smile? Nawet zdarzyło mi się już kilka razy zaszaleć na zakupach online ;p kupiłam kilka kosmetycznych nowości, m.in ten naturalny utwardzacz BIO POWER z eveline. Już po kilku aplikacjach widać efekty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzer



Dołączył: 28 Kwi 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2020 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie paznokcie mi się bardzo podobają Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 28, 2020 13:44    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group