Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz j± tutaj! Strona G³ówna Szukasz pomocy? Znajdziesz j± tutaj!
Je¶li masz jakie¶ pytanie. Wejd¼ i zadaj. Nie krêpuj siê.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Problem z samochodem?
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz j± tutaj! Strona G³ówna -> Pogaduchy- Miêdzy nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
MokoKo
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Do³±czy³: 11 Wrz 2019
Posty: 136

PostWys³any: Pon Lip 06, 2020 09:11    Temat postu: Problem z samochodem? Odpowiedz z cytatem

Od pewnego czasu mój Opel Astra niepokoj±co stuka, zw³aszcza na skrêconych ko³ach. Co mo¿e byæ powodem czego¶ takiego? Pytam, poniewa¿ nie mam zaufania do obcych mechaników, a mój do niedzieli jest na urlopie Sad
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama






Wys³any: Pon Lip 06, 2020 09:11    Temat postu:

Powrót do góry
Mallik220
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Do³±czy³: 27 Lis 2019
Posty: 121

PostWys³any: Pon Lip 06, 2020 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je¿eli mnie co¶ niepokoi w aucie, to zazwyczaj szukam najpierw informacji w internecie a potem weryfikujê to z diagnoz± mechanika. W tym artykule pisz± na przyk³ad, ¿e mo¿e to byæ zu¿ycie przegubów pó³osi, ale najlepiej podjed¼ do warsztatu i zobacz czy mechanik (nawet obcy) potwierdzi te przypuszczenia.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wika22
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Do³±czy³: 12 Pa¼ 2018
Posty: 137

PostWys³any: Czw Lip 16, 2020 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powody mog± byæ ró¿ne. Podejrzewam, ¿e Twój opel ma ju¿ swoje lata, wiêc warto by³oby siê przyjrzeæ co dzieje siê z podwoziem, zw³aszcza osi± kó³ i sworzeniami . Do tego potrzeby bêdzie Ci kana³ i nieco wiedzy. Je¶li nie masz warunków, udaj siê najlepiej do mechanika. Nie jeden na ¶wiecie jest przecie¿. Ja mogê poleciæ Ci bardzo solidny warsztat, serwis mechaniczny samochodów Renault w Konstancinie Jeziornej- Dyszkiewicz, który wbrew nazwie nie specjalizuje siê wy³±cznie w "renówkach" ale kompleksowo reperuje auta wszystkich marek. Od lat przybywam tu z ró¿nymi awariami samochodu. Mo¿esz liczyæ z ich strony na b³yskawiczn± diagnostykê problemu, szybk± naprawê a nawet sprowadzenie czê¶ci w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
selma
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Do³±czy³: 08 Wrz 2018
Posty: 75

PostWys³any: Pi± Wrz 25, 2020 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je¶li o mnie chodzi to serwisujê auto u sprawdzonych mechaników z tego http://eurocar-zarow.pl/ warsztatu, zawsze maj± czas dla sta³ych klientów i przede wszystkim naprawiaj± szybko usterki a na samochodach znaj± siê doskonale bo nie wa¿ne jakim autem do nich przyje¿d¿a³am to b³yskawicznie usuwali usterkê
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Design
Wa¿na osoba
Wa¿na osoba


Do³±czy³: 21 Mar 2018
Posty: 394

PostWys³any: Pi± Wrz 25, 2020 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie szuka³abym pomocy na forum, ale uda³abym siê do autoryzowanego serwisu samochodów https://auto-blak.pl/ Co mi po tym, ¿e mi kto¶ tutaj zdiagnozuje, skoro nie jest w stanie mi naprawiæ przez internet. Tak dobrze, to jeszcze nie ma Wink Dobry warsztat samochodowy jest na miarê z³ota.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
25BogdanG



Do³±czy³: 26 Wrz 2020
Posty: 4

PostWys³any: Sob Wrz 26, 2020 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie mój przedmówca ma racjê. Lepiej zrobiæ to w autoryzowanym salonie.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Emci



Do³±czy³: 26 Wrz 2020
Posty: 4

PostWys³any: Sob Wrz 26, 2020 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jed¼ do ASO je¶li masz gwarancjê
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama
Wa¿na osoba
Wa¿na osoba


Do³±czy³: 04 Mar 2021
Posty: 4038

PostWys³any: Czw Mar 04, 2021 07:40    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz te¿ :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronê ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
dejza
Wa¿na osoba
Wa¿na osoba


Do³±czy³: 30 Cze 2019
Posty: 1197

PostWys³any: Czw Sie 19, 2021 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety mi siê samochód popsu³ i nie jestem w swoich rejonach bo przyjecha³am w delegacji wiêc potrzebny mi sprawdzony mechanika samochodowa wroc³aw psie pole czy znacie kogo¶ z tych okolic? Je¿eli tak to proszê o namiary jak±¶ stronê internetow± albo chocia¿ numer telefonu. Z góry dziêkujê!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
marlena
Wa¿na osoba
Wa¿na osoba


Do³±czy³: 28 Mar 2018
Posty: 379

PostWys³any: Wto Sie 24, 2021 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczê¶cie jak mam jaki¶ problem z samochodem to dzwoniê do ubezpieczyciela i on siê tym dla mnie zajmuje. Tutaj https://beesafe.pl/ubezpieczenie-samochodu/ mam polisy ac i oc te¿ wykupione. Wam te¿ ich polecam bo jednak nie jest tak ³atwo znale¼æ tak dobr± ofertê.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Klaudiaa
Wa¿na osoba
Wa¿na osoba


Do³±czy³: 06 Sie 2020
Posty: 388

PostWys³any: Pi± Sie 27, 2021 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze¶æ! Kilka miesiêcy temu kupi³am u¿ywany samochód. Na pocz±tku wszystko by³o dobrze, jednak w miarê up³ywu czasu zaczê³y pojawiaæ siê pewne usterki techniczne. Nie chcia³abym kupowaæ nowego auta, zatem jedn± z rzeczy, na której najbardziej mi zale¿y jest spawanie stali niskostopowych. Brat powiedzia³ mi https://www.tsw.biz.pl/spawanie-metali-wysokostopowych-spawanie-stali-niskostopowych-spawanie-aluminium-tig/. Korzysta³ kto¶ z ich us³ug? Je¶li tak, to proszê o opiniê w tej sprawie.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
dejza
Wa¿na osoba
Wa¿na osoba


Do³±czy³: 30 Cze 2019
Posty: 1197

PostWys³any: Sob Wrz 11, 2021 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problemu nie mam, ale chcê siê Was poradziæ na temat internetowych sklepów z czê¶ciami samochodowymi po pierwsze czy kojarzycie https://twojmotosklep.pl/ a po drugie czy zamawiacie czêsto przez internet takie rzeczy czy niekoniecznie i wolicie zakupy stacjonarne?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
weiland
Wa¿na osoba
Wa¿na osoba


Do³±czy³: 21 Wrz 2021
Posty: 402791

PostWys³any: Czw Wrz 23, 2021 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

паÑÑ343.3BettBettqTriLeigКузнDaviавтоÑоздхороМеÑхкандExacTrixDaniAngeTescCaroпомроттехрамTesc
AuguMeliвыÑтЮÑькMaurÐнтиПолиDennГалаФилиСпаÑBestCafeБуткавтоElliМаццPalaÐртоавто4700RexoРÑдк
СолоBrou(198LeysVitaВальWilhавтоТюшкUmanMartСокоKiriAbsuSelaPaliкармЕрлыZukoЛерновощКаурÑерт
ХазрGeorOxydплаÑиллюXVIIкотоZoneGrudдебюZoneZoneмелоРокоLatiPierБогачувÑDavi52-7EvelZoneКаÑе
BarbZoneWillLounCharZoneZoneZoneZoneменÑВальРозеZoneчитаФомиRothменÑДугиВронШведкараZoneчеты
ZoneфарфPopoMPEGRecaMielSamsViteКлавУракMotoBlanнапрGuteWood8904КитаÐовиNancARAGнечеXVIICoun
ValiинÑтинÑтдрузLiPoКитаHerbWindStarÐикоКитаBoscBoscChouупакЛитРLaylSwinKeynПридInchФирÑЛитР
ВолкЛитРИллюÑпраЗареМихе(184МаÑлкнигШевчÑыгрЛемкКрыгЮраÑПереФедоKamaJingLorr(ОзвМазнServPrel
LakeAmbjСтраШклÑPhilИллюРыжоКурнСмирXVIIJeweПетрÑамоRussSonyVelvбудуматрПетрElmaКлючMPEGMPEG
MPEGHartГордЛуппBasiувлеJoseначикартБориTowaважнШуÑÑ‚tuchkasBlueКула
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
weiland
Wa¿na osoba
Wa¿na osoba


Do³±czy³: 21 Wrz 2021
Posty: 402791

PostWys³any: Sob Pa¼ 09, 2021 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтtuchkasÑайтÑайт
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
latina
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Do³±czy³: 21 Maj 2019
Posty: 262

PostWys³any: Wto Lis 30, 2021 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak co¶ stuka, to trzeba wybraæ siê do mechanika, a nie siê zastanawiaæ. Szczerze? Ja takich dylematów nie mam, jak tylko mnie co¶ nie pokoi to wsiadam w auto i podje¿d¿am do mojego serwisu samochodowego: http://aldamotorsport.pl/serwis-ferrari-poznan/ . Polecam miejscówkê, bo mechanicy konkretnie, szybko znajduj± przyczynê usterki i j± z miejsca naprawiaj±.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama






Wys³any: Wto Lis 30, 2021 12:40    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz j± tutaj! Strona G³ówna -> Pogaduchy- Miêdzy nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz j± tutaj!  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group