Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Reklama firmy
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marzenka22Walc1
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 28

PostWysłany: Pią Maj 29, 2020 09:24    Temat postu: Reklama firmy Odpowiedz z cytatem

Chciałam rozreklamować swoją firmę. Wiem, że teraz bardzo popularne jest pozycjonowanie w internecie, jednak ja chciała aby moja firma była widoczna nie tylko w sicie, ale również z ulicy. Osoby mijająca moja restaurację wieczorem nie zauważały jej. Dlatego zainwestowałam motel radom Efekty są więcej klientów i bardzo dobrze widoczny lokal.

Ostatnio zmieniony przez marzenka22Walc1 dnia Pią Sie 21, 2020 14:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pią Maj 29, 2020 09:24    Temat postu:

Powrót do góry
latina
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 262

PostWysłany: Pią Maj 29, 2020 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I słusznie, o moim zdaniem reklamować powinno się na wiele różnych sposobów. Pamiętaj jednak, że reklama w internecie może okazać się tą najbardziej skuteczną. Zresztą w ostatnim czasie sami przekonaliśmy się, że naprawdę warto być w sieci. Wiadomo, że taka wizytówka jest reklamą naszej formy, więc dobrze jak będzie wykonana profesjonalnie. Ja nie znalazłam nikogo, kto pomógłby mi w tej kwestii więc zaczęłam przeglądać internet. Natrafiłam na stronę https://piotrpolok.pl/copywriting/ i zadzwoniła. Zdecydowałam się na skorzystanie z usług Pana Piotra i uważam, że to był strzał w dziesiątkę. Wyniki są coraz lepsze co mnie bardzo cieszy. Pełen profesjonalizm, którego efekty odczuwa przedsiębiorca. Czego chcieć więcej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bir64byr4



Dołączył: 30 Maj 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sob Maj 30, 2020 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawa sprawa.
-
sieć afiliacyjna sieć afiliacyjna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 44

PostWysłany: Sro Lip 01, 2020 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie to nie jest taka łatwa sprawa, warto tutaj pomyśleć o różnych formach reklamy w sieci. Ja dużo o tym czytałam na https://agencja-display.pl/blog/pozycjonowanie-long-tail-seo-na-dlugi-ogon/ i moim zdaniem są one godne uwagi, zawsze sprawdzają się jak dobrze dobrane są słowa kluczowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol333
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 03 Cze 2020
Posty: 46

PostWysłany: Wto Lip 14, 2020 06:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja prowadzę moją firmę i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Dodatkowo skorzystałem z usługi informatyczne warszawa . Mój kumpel też się zdecydował na tę firmę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Metia



Dołączył: 14 Lip 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lip 14, 2020 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda reklama powinna być kreatywna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol333
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 03 Cze 2020
Posty: 46

PostWysłany: Pon Lip 20, 2020 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam bardzo długo firmę i ostatnio podjąłem współpracę z agencja interaktywna .Jestem pewny że oni bardzo dobrze wypozycjonują moją stronę firmową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agus123
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 131

PostWysłany: Czw Lip 23, 2020 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio swoją stronę pozycjonuje w artykułach sponsorowanych. Takie artykuły mozna zostawiać na róznych stronach, które oferują takie pozyskiwanie linków. Ja znalazłam ostatnio http://www.pomocdlafirmy.pl/. To portal dotyczący wsparcia dla firm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loren
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc


Dołączył: 16 Sty 2020
Posty: 61

PostWysłany: Sro Lip 29, 2020 06:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

reklama powinna byc przede wszystkim dopasowana do dzialan naszej firmy Smile w zaleznosci od tego czym sie zajmujemy powinnismy opracowac strategie i poodjac odpowiednie dzialania, ja prowadze niewielka firme uslugową i u mnie swietnie sprawdza sie wizytówka w google http://wizytowkawgoogle.pl/ oni sie tym zajmują obsluguja mnostwo wizytówek. Dzieki wizytówce mozna zbudowac pozytywny wizerunek i zachecic klientów do pozostawienia opinii na nasz temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pracownik



Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 5

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2020 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mega sprawdziło się u nas wynajęcie hostessy agencja zapewniła, że promocja produktu będzie zauważalna już po szybki okresie czasu Smile i tak tez było! Na targach i eventach zaczęliśmy prezentować funkcjonalność produktu - dzięki temu zyskaliśmy grono nowych klientów. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirek3321
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 120

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2020 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno w każdej firmie będą pomocne nowoczesne technologie w dziedzinie call center Tutaj możesz więcej na ich temat poczytać https://remar.pl/nowoczesne-technologie-w-call-center/ u nas świetnie się sprawdzają, także i tobie polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lurko



Dołączył: 27 Paź 2020
Posty: 2

PostWysłany: Wto Paź 27, 2020 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz katalogów firm takich jak Cindi znacie jeszcze jakieś? Oczywiście tutaj ruch jest świetny i efekty powoli się pojawiają, bo potencjalnie nie dawno dodałem ofertę, ale chcę was zapytać o szeroko pojęty marketing internetowy. Co możecie polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wazka_gie



Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Paź 29, 2020 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja firma wpadła na pomysł, żeby wykupić reklamy na skrzyżowaniach z sygnalizacją świetlną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pominia
Normal
Normal


Dołączył: 30 Sie 2020
Posty: 31

PostWysłany: Sob Paź 31, 2020 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam reklamę w internecie. Możesz stworzyć sobie również jakieś fajne kampanie, które przyciągną uwagę wielu osób. Moim zdaniem warto zaryzykować i rozpocząć współpracę z agencją http://agencjawomm.pl/ . Zawsze to będzie bezpieczniej no i efekty będą znacznie bardziej zauważalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
KlemensFarton



Dołączył: 02 Lis 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lis 02, 2020 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że teraz warto pamiętać o reklamach w Internecie. W sumie wydaje mi się, że nawet nie trzeba pamiętać o tym, bo zewsząd o tym się przypominają.
_________________
www.noclegowo.pl/mapa/zakopane/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lis 02, 2020 12:01    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group