Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

CZy piękny wygląd figura idealna uroda , To moja wada??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Dziewczyny o chłopakach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
becia_013

PostWysłany: Sob Gru 13, 2008 19:59    Temat postu: CZy piękny wygląd figura idealna uroda , To moja wada?? Odpowiedz z cytatem

Mam na imię Beata 14 lat chodzę do 1 gim jestem wysoka szczupła mam długie włosy piękna twarz i niebiesko-zielone oczka...
Odkąd 6 klasy wszyscy chłopacy są mną zainteresowani dają mi swój nr Gadu-Gadu i telefonu jak któremuś uda zdobyć się moje GADU-GADU lub mój telefon ciągle piszą wydzwaniają w szkole się do mnie śmieją zagadują mnie czasem mnie to już denerwuje bo była już taka sytuacja że chłopacy wkładali mi rękę pod mini czy pod bluzkę czy nawet do spodni częstowali fajkami zapraszali na fajne impry.
W szkole nie ma dziewczyny którą traktują tak jak mnie na zeszło roczny dzień kobiet dostałam mnóstwo kwiatów upominków od każdego chłopaka.
Jest jeden chłopak i nie wiem kto to jest znam tylko jego wiek 16 lat i że ma dziewczynę dlatego jest taki dyskretny i tajemniczy i żebym się rozejrzała że on wie co robię o każdej porze że jest zawsze i wszędzie o każdej porze...
Ciągle rozglądam się czy jest ktoś kto za mną chodzi...
Prosze o pomoc[/b]
Reklama

Wysłany: Sob Gru 13, 2008 19:59    Temat postu:

Powrót do góry
Sandra

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pogadaj z rodzicami o tym, jesteś jeszcze dzieckiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 22, 2013 20:24    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Dziewczyny o chłopakach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: