Wysłany: Czw Maj 14, 2026 05:15 Temat postu: Szpital ginekologiczny
Czy ktoś szuka opieki z zakresu endometriozy, ginekologii estetycznej, nietrzymania moczu lub zabiegów ginekologicznych? Ja korzystałam z usług szpitala Medfemina – https://ciaza-mama.pl/ i mogę szczerze polecić. Bardzo dobre podejście do pacjenta, fachowy personel i świetna organizacja. Wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione, a atmosfera była naprawdę spokojna i profesjonalna.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach