Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wpadliśmy co teraz?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Seks
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marika04

PostWysłany: Czw Lut 20, 2020 20:08    Temat postu: Wpadliśmy co teraz? Odpowiedz z cytatem

Witam, nazywam się Marika mam 18 lat i zaszłam w ciążę z nauczycielem informatyki z mojej szkoły. Uprzedzając pytania bardzo się kochamy i chcemy razem żyć. ja juz kończę szkołę a on jest samotnym 48 letnim odpowiedzialnym facetem. Jest tylko jeden problem, do czasu zakończenia szkoły nie możemy ujawnić naszego związku, co jest bardzo problematyczne. Rodzice chcą wyrzucić mnie z domu jeśli nie powiem z kim mam to dziecko. Dlatego mój luby mysli nad zakupem domu pod warszawą żebym mogła tam zamieszkać jak najszybciej, a po zakończeniu szkoły dołączy do mnie i do dzidziusia. Uczy Informatyki i ma własną firmę więc go stać na takie rzeczy. A teraz właściwe pytanie jakiego domu szukać? z moim dzieckiem chcemy żyć troszkę dalej od ścisku miasta dlatego myślimy nad zakupem domu kawałek od miasta . Znalazłam ciekawe Biuro nieruchomości Żyrardówgdzie są ciekawe oferty domów. Jednak na co patrzeć przy zakupie domu i który będzie najlepszy dla naszej rodziny? Nie oceniajcie i dziękuje za zbędne komentarze. A wszystkim którzy poważnie podejdą do tematu serdecznie dziękuję <3.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lut 20, 2020 20:08    Temat postu:

Powrót do góry
saramon

PostWysłany: Sro Mar 04, 2020 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o rany! pamiętaj, że jeśli jednak zmienisz zdanie i się różnie między Wami potoczy.. zawsze możesz skorzystać z.. usuwanie ciąży na słowacji mimo wszystko powodzenia Smile
Powrót do góry
selma
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Sro Mar 11, 2020 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na to już raczej za późno! Surprised ale cóż, mogę jedynie radzić żeby pomyśleli w przyszłości o skutecznej antykoncepcji. Ja mam vines i nie muszę się martwić o niechcianą ciążę jeśli będę te tabletki brała regularnie
Powrót do góry
mczay
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Sro Lip 08, 2020 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na pewno musicie zacząć kupować dziecku wyprawkę, łóżeczko, fotelik samochodowy czy wózek wielofunkcyjny. Tutaj https://babydesigngroup.pl/ masz sklep w którym taki asortyment zamówicie więc polecam, wybór jest duży i jakość dobra więc będziecie zadowoleni.
Powrót do góry
Damian19867

PostWysłany: Pią Lip 10, 2020 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy zakupie domu dla rodziny warto patrzeć jak daleko jest od drogi, czy łatwo będzie z wózkiem się poruszać Very Happy
Powrót do góry
Basia1234

PostWysłany: Pon Sie 03, 2020 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno sobie poradzicie
Powrót do góry
kowalski19945

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2020 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że wszystko skończyło się dobrze.
Powrót do góry
Reklama
Ważna osoba
Ważna osoba

PostWysłany: Pią Mar 05, 2021 01:50    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem

Zobacz też :

Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Mar 05, 2021 01:50    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Seks Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: