Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uroda i pielęgnacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
innadorin
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc


Dołączył: 08 Maj 2020
Posty: 54

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pamiętajcie moje drogie, ze firma Eveline to nie tylko odzywki Smile moim kosmetycznym hitem jest od kilku miesięcy ten krem egyptian miracle. Kończe już 2gie opakowanie i na pewno kupię kolejne. Nakładam go przede wszystkim na łokcie i kolana a do tego na przesuszone końcówki włosów. jak dla mnie najlepszy krem ever Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lip 21, 2020 16:28    Temat postu:

Powrót do góry
malwina.kedzierska
Nowy
Nowy


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 13

PostWysłany: Sro Lip 22, 2020 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

am Exclamation Exclamation

Ostatnio zmieniony przez malwina.kedzierska dnia Czw Sie 13, 2020 18:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Design
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 394

PostWysłany: Czw Lip 23, 2020 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda kobita z pewnością zetknęła się z kosmetykami firmy Avon. Markę tych kosmetyków wyróżnia przede wszystkim inna sieć dystrybucji. Dla jednych jest to zaletą dla innych wadą, jednak mając na uwadze indywidualne podejście do każdego klienta jest to chyba bardzo korzystne. Robiąc jak zawsze zakupy w drogerii internetowej eZebra.pl trafiłam na ciekawy artykuł o firmie Avon oraz na ich produkty. Poczytajcie o tym na stronie https://www.ezebra.pl/pl/producers/avon-1317977652.html a być może przekonacie się do ich produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BORAGANOWSKI



Dołączył: 23 Lip 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 23, 2020 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja tam się na tym nie znam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malwina.kedzierska
Nowy
Nowy


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 13

PostWysłany: Czw Sie 13, 2020 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie to ciężka sprawa. Wszystkie o tym wiemy. Osobiście próbowałam wszystkiego...ćwiczeń, diet, suplementów i po tym wszystkim wiem, że wytrwałość to klucz do sukcesu. Trzeba się zawziąśc i trzymac diety, żeby schudnąć. Dlatego ja stosuje Phen375, kuracja docelowo trwa 6 tygodni. Stwierdzilam, że skoro wydałam juz pieniądze, to muszę sie trzymac i nie podjadac, bo to będzie bez sensu, dodatkowo zaczelam sie więcej roszać, spacery z psem, rower, basen. W połowie koracji nie musze podjadać bo nie czuje poczucia głodu, wydaje mi się, ze mam więcej siły i energii do codziennego funkcjonowania a kilogramy lecą w doł. Po raz pierwszy w życiu wymarzona sylwetka staje się realna...Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to dzwońcie/piszcie, kom 537676386. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akacccja
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc


Dołączył: 22 Cze 2020
Posty: 69

PostWysłany: Pon Sie 24, 2020 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam spory problem z suchą skórą, stosuję na co dzień różne kremy, koleżanka mi też podpowiedziała patent z olejem z wiesiołka. Samego oleju nie chciałam pić dlatego sobie kupiłam oeparol, kapsułki działają super na skórę nawilżają a nawet ujędrniają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandraaa



Dołączył: 10 Wrz 2020
Posty: 5

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2020 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię od czasu do czasu zrobić sobie domowe SPA - dosłownie Smile najczęściej w weekend kiedy mam wolny czas Smile zaopatruję się w kosmetyki specjalistyczne, które relaksują i pielęgnują skórę Smile najczęściej wybieram kosmetyki Yasumi - żele, kremy i peelingi Smile są mega wydajne i skuteczne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klaudiaa
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 388

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2020 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może fajnie wybrać się do jakiejś kliniki (ja polecam od siebie ESDERM) i tam zasięgnąć porad ekspertów? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamial88



Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uroda. Pielęgnacja i szczególne zabiegi znajdziesz w https://salonceleste.pl/ Profesjonaliści w swoim fachu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slawek3332
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 776

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2020 07:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja kobieta ostatnio przeczytała o bardzo fajnym zabiegu mezoterapia mikroigłowa .Jestem pewny na 100 procent że tym zabiegiem bardzo się zainteresuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria55
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 07 Sty 2020
Posty: 29

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2020 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O urodę trzeba dbać bo inaczej szybciej ona przeminie. A każdy dba jak tylko potrafi i na ile go stać. A że moja siostra ma bzika na tym punkcie to ciągle kupuje jakiś nowy lepszy kosmetyk. Zauważyłam, że od jakiegoś czasu przegląda ofertę kliniki SkinClinic w Warszawie na zabiegi medycyny estetycznej. Nie wiem co ona w tym widzi, ale skoro odczuwa taką potrzebę to niech się zapisuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
makze
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 22

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zabiegi nie będą konieczne, próbowałaś przerzucić się na naturalne kosmetyki do włosów? Mi osobiście bardzo pomogły i włosy przestały wypadać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slawek3332
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 776

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2020 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pewny na 100 procent że każdy zainteresuje się artykułem efekty uboczne karboksyterapii .W tym artykule jest bardzo dużo ciekawych informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ulla78
Normal
Normal


Dołączył: 23 Paź 2020
Posty: 30

PostWysłany: Sro Paź 28, 2020 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o skórę dobrze jest też zadbać od środka w te zimniejsze miesiące roku. Mi to dużo daje, kolejny rok biorę kapsułki z olejem wiesiołkowym oeparol. Bardzo dobrze działają na skórę, widać większe nawilżenie i gładkość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wazka_gie



Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Paź 29, 2020 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna dała mi suplementy na porost włosów i dzięki niej zarosła mi klata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Paź 29, 2020 00:04    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group