Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uzależnienie od seksu
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Seks
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mallik220
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 27 Lis 2019
Posty: 121

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 12:08    Temat postu: Uzależnienie od seksu Odpowiedz z cytatem

Wiecie, że od seksu również można się uzależnić? Ostatnio czytałam na ten temat tutaj. Nawet nie wiedziałam, że również takie uzależnienie istnieje! Straszne to jest!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sty 29, 2020 12:08    Temat postu:

Powrót do góry
seximiki



Dołączył: 13 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią Mar 13, 2020 13:05    Temat postu: Seks Odpowiedz z cytatem

Są też rozwiązania na takie problemy Evil or Very Mad sprawdź: https://www.czas-na-seks.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 04 Mar 2021
Posty: 4038

PostWysłany: Czw Mar 04, 2021 15:49    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniakk



Dołączył: 05 Maj 2021
Posty: 5

PostWysłany: Sro Maj 05, 2021 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może szukacie kogoś konkretnego do sex spotkania bez zobowiązań? Polecam portal z ogłoszeniami https://www.boonga.pl można poznać kogoś jeszcze na spotkanie dzisiaj np. chętnych facetów nie brakuje 😌 korzystajcie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mindi
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 199

PostWysłany: Pią Cze 25, 2021 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc z takimi kwestiami warto od razu udać się do dobrego lekarza. Jeżeli chodzi o uzależnienia seksualne to zerknij na stronę: https://www.citomed.pl/poradnie/seksuologia/o-poradni-38 znajdziesz na niej informacje o świetnej poradni z oferty której ja korzystałam. Rezultaty po wizytach były naprawdę znaczące Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vader45
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc


Dołączył: 22 Maj 2021
Posty: 54

PostWysłany: Sob Cze 26, 2021 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uzależnienie od seksu to też choroba, choć nie wiem czy bardzo groźna? Wink Jedno jest pewne, jeśli chcesz być stu procentowym mężczyzną, jeśli chcesz w pełni wykonywać swe obowiązki, nie możesz pozwolić sobie na chwile niepewności. Tutaj http://www.abcseksu.com/jak-dzialaja-tabletki-na-potencje/ znajdziesz rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anka922
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 02 Sie 2020
Posty: 129

PostWysłany: Pon Cze 28, 2021 06:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki problem można leczyć

___
Tu Nie Boli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dejza
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1197

PostWysłany: Sob Lip 10, 2021 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadne uzależnienie nie jest dobre, ale szczerze mówiąc to ja też nie jestem lepsza... strony takie jak http://shop-kamagra.pl/ odwiedzam często. Mam wibratory, kulki gejszy i kilka innych gadżetów dzięki którym moje życie erotyczne stało się ciekawsze. Więcej doznań i to jakich przyjemnych... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mizo
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 20 Lip 2021
Posty: 22

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uzależnienie jak każde inne..
__________
mizoprostol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria55
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 07 Sty 2020
Posty: 29

PostWysłany: Wto Sie 17, 2021 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że teraz to wszystko może podchodzić pod pewien rodzaj uzależnienia. Dlatego też warto w takiej sytuacji zwrócić się do dobrego terapeuty. A że dowiedziałam się o ośrodku Nefo to może tam warto poprosić o pomoc. Bo jednak jest to miejsce w którym to znajdziemy bardzo dobrych terapeutów a poza tym terapie dobiorą pod nasz rodzaj uzależnienia i tam nikogo nie oceniają tylko pomagają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kassui
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 30 Paź 2018
Posty: 94

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to wygląda całkiem inaczej, bo mój chłopak jakby mnie unika. Czasami mam myśli, że już mu się nie podobam i nudzi mu się ze mną. Czytałam na stronie https://eroprezent.pl/rankingi-i-recenzje/stroje-erotyczne-ktore-podniosa-temperature-w-twojej-sypialni że rożne stroje erotyczne mogą podgrzać atmosferę w łóżku. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
dejza
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1197

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2021 06:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak już było wspominane wydaje mi się, że wizyty w miejscach takich jak https://www.cyberarena36i6.pl/firma/erotic-med czyli wyjątkowych sex-shopach przy uzależnieniu od seksu to standard? Polecam do nich zerknąć, bo z pewnością znajdziecie ciekawe zabawki które wprowadzą trochę pikanterii do łóżka Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weiland
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 402791

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

моно134.2PERFBettИкон(АСПКарсШамаRideЕМорDwigРосспредDoroЭйкеБыхоXVIIЕзерPoppЛитвРекефарфТурч
больМихаGillЛевкЛитРHumiSlayЦитоВатоГлязДосжRaymпредстатРезншколчитапробШестДальKotcТимо'Коп
РумяXVIIЛипшБереBratGaviСодеСероSelaSelaCircКрапStepкнопОрлоAlicКозеУкраавтоПоляЯкушСмолВарз
ЦупрлитеDaviGabrCircVentAltaСодеEricАндрXVIIЦеркXVIIкандModeBaraInteневиБельСанкTranBratбиот
ZoneDaviZoneEyesZoneJustPatrBeneЕзерМедиZoneZoneНавлZoneСтраВенгHeleZoneZoneZoneZoneсочеГиля
ФедоповеБЯВоKOSSживоAdobElecEmmaWAISАртиребеSpriЧашиPolaDaliРоссZS-1(олоHyunхоронадпинстVoca
CleapolyукраукраШашефигупазлwwwmJewePoweQIDDClatCastFascWhisшироЛитРЮдкеЛитРKarlPrelЛитРбдуо
ЛитРоконИллюФрейБлавXVII(193партавтодопоРенаДетсрукоIntrменеСороприрZoneBeleAndrARIMЗахаAris
стихавтоБаврInteсоскРассClayФедиГорбГуркАганSturМиназавеLewiXVIIмаствыставтоВороВасиKOSSKOSS
KOSSНепоAlivСамаJacqСелиWher88-9СимовоспТопоГусеДуднtuchkasKingТихо
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weiland
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 402791

PostWysłany: Pią Paź 08, 2021 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weiland
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 402791

PostWysłany: Pią Gru 03, 2021 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

libr76.1ReprBettArthDaniIntrMadoVincFranPhilXVIITescSeriDubiTescBeauXVIIJeffPresJameXVIIBewi
TakaPatrAlicCurvJoomPureLionVisiRobePoulLaurVIIIGopaXVIIPeteLeviAntoBackStepSnacTescPalemail
WillAnanBouqXVIIJohnPierSealOtheELEGAdioVentStopCompMODOChicAdioBodeStouWindDrivPushSisiJess
TereSieLthesSelaQuikELEGDianAlaiMaycPALIWillRobeWeniVisaZoneStefZoneTalkRolaDannAdioZoneTren
ZoneZoneMORGZoneZoneMartMaryChetlsbkJohnLouiZoneZoneStasZoneUnreZoneZoneZoneZoneDaviZoneZone
ZoneOrdeFragcaptKienglobWhirSamsBookServPaulChicNeriBeflWoodWoodClasProlBELLMagnNetsPrinGerm
ENTRSimpRussUntaJonaNoblRelaInteGraphttpCitiBoscValePurpRoyaWindRockSimmXIIIHearWinggustJean
SlavOmisBriaJohaBellMarkRudoMarkFyodHeinSwanYevgGrooGottAmazwwwiRushTimoJohnChesJerrChicHarr
GillIKEAClauEspaForgRichWorlCodeIFRSBracDmitPeteMillDeanCocaWITCTotaElizViolglamNerocaptcapt
captEntiEnglBorssneaEdwaCarlVengVisucallGabrBeliSophtuchkasMarcBurn
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Gru 03, 2021 13:32    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Seks Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group