Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zdrowe odżywianie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JBeztyKowicZek

PostWysłany: Nie Lis 17, 2019 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze są warzywa i owoce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lis 17, 2019 12:32    Temat postu:

Powrót do góry
Galia

PostWysłany: Nie Lis 17, 2019 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest znacznie łatwiej się zdrowo odżywiać, choć pokus też nie brakuje
Powrót do góry
TomaszK_

PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale zdrowe odżywianie jest drogie.
Powrót do góry
dejza
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Nie Lis 24, 2019 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że trzeba się zdrowo odżywiać jednak niestety nie wszyscy mają to na uwadze. Sama jestem osobą która dba o zdrowie dużo czytam na różnych portalach porad na ten temat ostatnio spodobał mi się artykuł https://migliori-integratori.it/disintossicazione-dellorganismo-un-modo-per-la-salute-il-benessere-e-una-silhouette-armoniosa/ o diecie która pozwala usunąć toksyny z organizmu. Myślę, że Was to zainteresuje.
Powrót do góry
agus123
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże

PostWysłany: Nie Gru 01, 2019 01:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że pierwszym krokiem do zdrowego odżywiania się powinno byc odstawienie wszelakich fastfoodów gdzieś na mieście. Czasami można sobie zjesc coś w tym stylu, ale są tacy gdzie codziennie się tam stołują. Zdecydowanie wole domowe gotowanie. Dzięki temu wiemy co się dzieje z naszym jedzeniem w trakcie jego przygotowywania i z czego się dokładnie składa. Dobrze też czytac składy produktów. Jeżeli chcecie coś ciekawego przyrządzic to zobaczcie sobie np. przepisy na https://mowisalmon.pl/przepisy/nalesniki-z-wedzonym-lososiem/ .
Powrót do góry
majkowska
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja może i lubię zjeść od czasu do czasu coś niezdrowego, ale dzięki temu że przyjmuję wyrób Intesta to nie pojawiają się u mnie żadne problemy związane z trawieniem. A ja czuję się lekko i nie muszę się też obawiać zbliżających się świąt Smile
Powrót do góry
naigella

PostWysłany: Pon Gru 16, 2019 10:35    Temat postu: Sushi Odpowiedz z cytatem

Swojej rodzinie gotuję bardzo zdrowo, nie kupuję żadnych cateringów, ani nie wymyślam nie wiadomo jakich dań wegetariańskich, bezglutenowych czy wegańskich. Jemy wszystko, ale zdrowo. Jednakże oboje z mężem uwielbiamy sushi, które mi niestety nie wychodzi. Tak więc na ten przysmak wybieramy się do restauracji. I tak oto polecam Wam Garo Sushi w Forcie Służew, które podaje najlepsze sushi.
Powrót do góry
Milosz5
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Nie Mar 15, 2020 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, żę tak. W końcu dzisiaj jestescie w stanie o wiele rozsądniej podejść do tematu Waszego zdrowia. Podpowiem Wam, że dzisiaj najlepszym wyborem może być skorzystanie z jak najlepszych ziół. Najlepiej sprawdźcie sklep https://www.herbavis.pl/produkt/sangre-de-drago i sami przekonajcie się o tym, jakie preparaty mogą poprawić stan Waszego zdrowia.
Powrót do góry
KJoszewski

PostWysłany: Nie Mar 15, 2020 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ja ostatnio kompletnie nie miałem do tego głowy, ale teraz chciałbym wrócić do w miarę regularnych posiłków i przede wszystkim pełnowartościowych Smile
Lara72

PostWysłany: Pią Lip 03, 2020 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio w necie napotkałam się na wpis odnośnie tego tematu na blogu - http://infragastro.pl .To bardzo mądry wpis. Myślę, że można się dzięki nim sporo doedukować. Zajrzyjcie sobie sami a nie stracicie czasu. Są tam również inne super wiadomości.
Powrót do góry
malwina.kedzierska
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Lip 22, 2020 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cool

Ostatnio zmieniony przez malwina.kedzierska dnia Czw Sie 13, 2020 18:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
BORAGANOWSKI

PostWysłany: Czw Lip 23, 2020 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię się zdrowo odżywiać.
Powrót do góry
malwina.kedzierska
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Sie 13, 2020 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam najskuteczniejszy dostepny na rynku środek wspomagający odchudzanie. Phen375 to jedna z najlepszych pigułek na odchudzanie na całym świecie dlatego, iż ma najwyższą dostępną dawka fenterminy na rynku (37,5mg). Natomiast sama fentermina jest lekiem stosowanym do kontrolowania głodu. Pomaga zrzucić wagę, ponieważ sygnalizuje mózgowi, że żołądek jest pełny i czuje się zaspokojony,nawet jeśli nie jadłeś. Fentermina jest najpopularniejszym lekiem w leczeniu nadwagi i otyłości krótkim okresie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń kom. 537676386. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.
Powrót do góry
akacccja
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojej mamie po długim chorowaniu pomogło picie nutridrinków, babeczka w DOZie jej poleciła fresubin, te napoje mają bardzo dużo białka, witamin, nie są duże objętościowo ale mogą zastąpić cały posiłek
Powrót do góry
marianosek

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2020 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteście zainteresowani tematem zdrowia? Profilaktyki zdrowotnej? Zachęcam do zapoznania się z portalem http://antybakterie.pl tam znajdziecie sporo porad i ciekawych wskazówek. Uważam, że dbanie o siebie jest najwazniejsze, dzięki temu można cieszyć się lepszym zdrowiem i samopoczuciem.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 01, 2020 00:06    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: