Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowie i badania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Plac zabaw
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
selma
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 08 Wrz 2018
Posty: 75

PostWysłany: Sro Lut 05, 2020 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie i badania są ważne, profilaktyka to podstawa bo może nawet zapobiegać nowotworom, na przykład rak szyjki macicy powstaje w wyniku zmian które wywołuje hpv. Jeśli je wcześnie wyleczysz tym https://www.apteka-melissa.pl/produkt/papilocare-zel-dopochwowy-7-x-5-ml,39968.html żelem zapobiegasz nowotworowi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lut 05, 2020 17:36    Temat postu:

Powrót do góry
Design
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 394

PostWysłany: Czw Lut 06, 2020 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytacie blogi by zdobyć wiedzę o chorobach i o tym jak być zdrowym? Bo ja tak, czytam pasjami. Ostatnio trafiłam na bardzo ciekawy blog https://www.znana-polozna.pl/artykuly/zapalenie-ucha-srodkowego-u-dzieci Akurat czytałam dziś o przewlekłym zapaleniu ucha. Bardzo interesujący artykuł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wikta
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 10 Mar 2020
Posty: 20

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

selma napisał:
Zdrowie i badania są ważne, profilaktyka to podstawa bo może nawet zapobiegać nowotworom, na przykład rak szyjki macicy powstaje w wyniku zmian które wywołuje hpv. Jeśli je wcześnie wyleczysz tym https://www.apteka-melissa.pl/produkt/papilocare-zel-dopochwowy-7-x-5-ml,39968.html żelem zapobiegasz nowotworowi


Właśnie mi ginekolog zalecił papilocare, jestem dobrej myśli bo mówi że większość z kobiet pozbywa się tego wirusa po tej kuracji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Design
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 394

PostWysłany: Pon Mar 16, 2020 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wszelkie dolegliwości laryngologiczne można znaleźć pomoc w Centrum Laryngologii w Warszawie przy ulicy Lanciego 13. W związku z dużym zapotrzebowaniem oprócz gabinetów laryngologicznych stworzono tam gabinet alergologiczny, dermatologiczny, logopedyczny, dietetyczny, neurochirurgiczny. Na stronie https://millemedica.pl/ można zapoznać się zarówno z profilem działalności jak i pracującymi tam specjalistami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
latina
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 262

PostWysłany: Wto Lip 07, 2020 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbać o swoje zdrowie i regularnie się badać muszą przede wszystkim osoby starsze. One w podeszłym wieku naprawdę poważnie podupadają na zdrowiu. Wiele wartościowych informacji odnośnie zdrowia seniora znaleźć można na stronie https://opiekabetreuung.eu/zdrowie-seniora/ . Taka wiedza może się przydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr4
Normal
Normal


Dołączył: 23 Maj 2020
Posty: 30

PostWysłany: Pią Lip 10, 2020 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę wam polecić https://www.osteomedyk.pl/2018/07/10/jak-osteopatia-pomaga-w-problemach-z-trawieniem/ .Moim zdaniem każdy powinien z tego skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malencja
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 05 Maj 2020
Posty: 135

PostWysłany: Czw Lip 30, 2020 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdyby ktoś z Was potrzebował wykonać badania związane z medycyną pracy i mieszkacie w Warszawie to polecam przychodnię Medi Vita, która znajduje się na Mokotowie Smile tu wszystkie formalności załatwia się w ciągu 1 dnia i to bez kolejek i w sympatycznej atmosferze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
novakowa
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 30 Lis 2020
Posty: 28

PostWysłany: Wto Gru 08, 2020 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam podejrzenie endometriozy a więc robiłam badania w szpitalu medicover bo tam jest odpowiednia diagnostyka i specjaliści którzy znają się na tej chorobie najlepiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slawek3332
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 776

PostWysłany: Wto Gru 08, 2020 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ktoś z was zainteresuje się bardzo ciekawym artykułem aromaterapia .Sam ten artykuł przeczytałem bardzo dokładnie i bardzo dużo się dowiedziałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alamooniq
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 30 Lis 2018
Posty: 46

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie stawiajmy oczywiście na pierwszym miejscu. Wiadomo, że czasem nie jest łatwo, ale trzeba walczyć bo zdrowie jest najważniejsze. Sprawdźcie sobie tak firmę https://www.brandvital.eu/ i proponowane tu przeróżne urządzenia, sprzęty medyczne. Znajdziecie tu wózki inwalidzkie, schodołazy, balkoniki, kule ortopedyczne, a także i szeroki wybór sprzętów rehabilitacyjnych. Przy kontuzji i dochodzeniu do formy we własnym domu na pewno te się przydadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dejza
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1197

PostWysłany: Nie Gru 20, 2020 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że dbacie o zdrowie i bardzo dobrze od siebie polecam też https://lifevac.pl/ tu można w dobrej cenie kupić urządzenie, które ułatwia pierwszą pomoc w przypadku zakrztuszenia. Myślę, że warto posiadać takie rzeczy w domowej apteczce. Lepiej byc przygotowanym na wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarinaM
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 47

PostWysłany: Wto Gru 22, 2020 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo ważna kwestia. Jeśli czujecie, że dzieje się coś złego, to jak najszybciej powinniście zareagować. Nie ma co się oszukiwać, przecież takie schorzenia jak chociażby dna moczanowa dają odpowiednio wcześniej pewne symptomy. Właśnie dlatego warto się na bieżąco badać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frila



Dołączył: 23 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Gru 23, 2020 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pewnym wieku trzeba się już po prostu badać regularnie, żeby móc zapobiec jeszcze czemuś niedobremu. Ja niedawno jeszcze wykupiłam ubezpieczenie https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-zycia-i-zdrowia.htm na wypadek ciężkiej choroby, bo trochę takich przypadków w rodzinie było i boję się, że jestem obciążona genetycznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 04 Mar 2021
Posty: 4038

PostWysłany: Czw Mar 04, 2021 12:26    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ksawery
Normal
Normal


Dołączył: 27 Gru 2020
Posty: 33

PostWysłany: Sro Mar 17, 2021 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie dla każdego z nas powinno być najważniejsze, dlatego też badajmy się, chodźmy do lekarza i zdrowo się odżywiajmy. Niby nic takiego a robi wielką różnicę. Ja właśnie dzięki badaniom dowiedziałem się o kamicy moczowej co prawda nie odczuwałem jakiś większych bólów czy objawów ale mogłem już w odpowiednio sposób się leczyć. Trafiłem do szpitala Mazovia i tutaj już się mną odpowiednio zajęli i miałem wykonywany zabieg ESWL, czyli tzw. kruszenia kamieni w drogach moczowych falą uderzeniową generowaną pozaustrojowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Mar 17, 2021 13:56    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Plac zabaw Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group