Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

plamy na twarzy czerwone
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angala
Nowy
Nowy


Dołączył: 13 Kwi 2017
Posty: 12

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2017 19:04    Temat postu: plamy na twarzy czerwone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem skąd one mi się biorą. To nie są normalne rumieńce, te plamy powstają bez żadnej przyczyny i się utrzymują. Martwię się, czy to może być jakaś choroba skóry ? Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Kwi 14, 2017 19:04    Temat postu:

Powrót do góry
Kosia
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 06 Sty 2017
Posty: 18
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2017 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj takie plamy na twarzy czerwone mogą powstawać na wskutek wielu czynników. Tu masz na ten temat trochę informacji http://www.laroche-posay.pl/artyku%C5%82/peaux-reactives/a5929.aspx . Kup sobie dermokosmetyki w aptece do skóry wrażliwej - mi bardzo pomogły takie z La Roche a miałam mega problem z takimi czerwonymi plackami na twarzy :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
varian1
Nowy
Nowy


Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 12

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z takim problemem to do dermatologa, juz juz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reakem



Dołączył: 29 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idź do dermatologa albo zmień podkład na jakiś lepszy, bo może to kwestia źle dobranego kosmetyku. Spróbuj tego Teint Miracle podkład SPF 15 nr 010 Beige Porcelaine https://tagomago.pl/produkt/7206/lancome/teint-miracle-podklad-spf-15-nr-010-beige-porcelaine-30ml/ może problem sam znikie jak zaczniesz stosować lepszej jakości kosmetyki. Być może to jakieś uczulenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piękna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 152

PostWysłany: Nie Gru 17, 2017 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może niektóre kosmetyki cię uczulają? Ja tak miałam i odkąd używam hipoalergicznych problem zniknął. Na przykład mam takie cienie do powiek Alilla - one są mineralne bez parabenów i właśnie nie powodują podrażnień Smile ale ogólnie wybór kosmetyków hipoalergicznych jest spory
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rinka
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 18

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takim problemem najlepiej iść do kliniki http://artederm.pl/ bo mają tam świetnych specjalistów a dermatolog poradzi sobie z każdym problemem dotyczącym skóry i ewentualnie zaleci odpowiedni zabieg jaki poprawi jej stan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niki
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 07 Gru 2017
Posty: 28

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dokładnie a może to kwestia uczulenia? Zmieniałaś kosmetyki jakos ostatnio? Młodsza siostra miała ostatnio wlasnie taki case, ale u niej to wszystko wiazalo sie z powikłaniami po tradziku, ktory owszem wreszcie zaczynal ustepowac, ale twarz miala ciagle zaczerwieniona. Polecam uderzyc do jakiegos dobrego kosmetologa - tutaj http://www.wbienkowski.pl/medycyna-estetyczna/kosmetologia/ naprawde sprawnie i efektywnie jej pomogli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wag-a



Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No też mi się tak wydaje, że to może być po prostu zwykłe uczulenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
muffinka



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile możliwe, że masz albo na coś uczulenie, albo masz tak bardzo wrażliwą skórę. Możesz spróbować smarować buzię specjalistycznym olejkiem Bio-Oil, jest hipoalergiczny, dobry dla wrażliwej skóry, wiem bo sama go stosuję. Może też się uda że plamy zmnieszą się i wyrówna się koloryt Twoijej skóry. Ale i tak dla pewności, na Twoim miejscu przeszłabym się jednak do lekarza, dermatologa, niech to oceni. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dzoanna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 98

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 07:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę o dobry krem na przebarwienia, wyszły mi 2 plamy nad górną wargą, jak wąsy, jakbym się ubrudziła. Bardzo mnie to krępuje. Tylko jaki?? Jest duży wybór. Mam dość nietrafionych zakupów. Dodam, że karmię piersią, tło jest pewnie hormonalne. Ostatecznie myślałam że kupię krem wybielający i redukujący przebarwienia Calluna Medica bo ma dobrą opinie wśród klientów. Co radzicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filip5531



Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie plamy na twarzy czerwone ma moja koleżanka. Też nie wiem skąd ona to ma tak naprawdę.
_________________
Księgarnia językowa anchor Meine Welttour 3 Podręcznik Wieloletni + CD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owieczka
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 517

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak myślę czy nie pomogła być laseroterapia. Kojarzę, że http://jadoreinstytut.com/usuwanie-rumienia-naczynek/ wykonuje również wykonuje laserowe usuwanie przebarwień na twarzy. Myślę, że warto byłoby się do nich zgłosić na konsultację i zobaczysz co ci powiedzą. Z tego co wiem są to wykwalifikowani specjaliści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila087
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 25 Lut 2018
Posty: 24

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2018 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jeśli jak najszybciej udasz się do dermatologa, żeby profesjonalnie określił w czym tkwi Twój problem. A póki co możesz zasłaniać te plamy pod dobrym podkładem - https://www.cocolita.pl/podklady/maybelline-affinitone-podklad-03-light-sand-beige. W ten sposób ukryjesz je i nie będą one zwracały uwagi ludzi na ulicy i będziesz czuć się znacznie pewniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kassui
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 30 Paź 2018
Posty: 94

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to przypadkiem nie są popękane naczynka? Z tego, co opisujesz, to tak właśnie może być. Oczywiście, wybierz się do dermatologa, ale zainwestuj również w zakup dobrego kremu. Bardzo dobrze na cerę naczynkową działają te kremy https://sklep.arkana.pl/pl/c/Popekane-naczynka/373 z Arkana. Mam nadzieję, że pomogą uporać Ci się z tym problemem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
alamooniq
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 30 Lis 2018
Posty: 46

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to nie jest nic poważnego, ale jeżeli to już dłużej się utrzymuje i powoduje u was swędzenie czy inne nieprzyjemne dolegliwości to warto udać się do dermatologa po pomoc. Także dobrą opcją będzie klinika https://saywowclinic.pl/k/zabiegi/dermatologia/ Tu zajmują się profesjonalnymi zabiegami z zakresu dermatologii, a także i wieloma innymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lut 28, 2019 19:03    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group