Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

toaletka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ilonakaminska80
Normal
Normal

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2020 10:37    Temat postu: toaletka Odpowiedz z cytatem

zawsze marzyłam o toaletce w sypialni... jednak szukam czegoś bardziej nowoczesnego... czy ktoś ma ciekawa propozycje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 27, 2020 10:37    Temat postu:

Powrót do góry
alfred4322

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2020 05:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tutaj nic nie zaproponuję bo się w ogóle nie znam.Chodź może mój przyjaciel coś pomoże.
Mallik220
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2020 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Ikei widziałem fajne, znajoma zachwalała. Mówiła, że ich dużym plusem jest możliwość złożenia i przewiezienia, na przykład podczas przeprowadzki do Szczecina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AMarabowicz

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2020 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona uparła się, że w naszej sypialni musi być toaletka, więc jak chciała tak zrobiliśmy i zamówiliśmy ją z internetu.
twojakosmetyczka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Maj 07, 2020 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może w ikei jakieś są ciekawe modele?
Design
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 07:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu się upieram, by w sypialni stanęła toaletka, a mój mąż stanowczo odmawia. Nie podoba mu się taki mebel. No chyba, że znajdę nowoczesną toaletkę. Może wtedy się zgodzi. A póki co bujam się z kosmetykami w szufladkach meblościanki. Jak to mówi moja przyjaciółka, jak sobie wychowałaś tak masz Wink No i ma chyba rację. A kosmetyki to moja pasja. Uwielbiam je kupować, wyszukiwać w drogerii internetowej https://www.ezebra.pl/ nowości, jakie się pojawiają tutaj dość często. Później wypróbowuję je wszystkie. Część oddaję znajomym, a to co mi pasuje zostawiam i używam na co dzień. Nie mam jakby jakiejś swojej ulubionej marki. Jest tego tyle, że można wiele rzeczy polubić, nawet bardzo. Przy okazji chciałam zapytać jaki krem stosujecie przy mocno wysuszonej skórze? Znajoma ma tak koszmarnie wysuszoną buzię i z tego co używała, to niewiele jej pomaga, żeby nie powiedzieć nic jej nie pomaga. Osobiście nigdy nie miałam takich problemów, zatem trudno mi jej coś konkretnego doradzić.
Powrót do góry
boska

PostWysłany: Nie Paź 04, 2020 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawniej toaletki były w każdym domu. Wynikało to z faktu, że nie było łazienek. Dzisiaj to tylko uproszczone meble, a czasami wzbogacone o dodatkowy asortyment. Z pewnością każdej kobiecie przydałby się taki kącik dla siebie. Wiele wskazówek na temat pielęgnacji urody znajdziecie w serwisie https://ekosmetyczki.pl/ Polecam regularnie zaglądać.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Paź 04, 2020 16:33    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: