Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Moje ukochane kosmetyki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oleczka44

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jeszcze bardzo polecam kosmetyki do pielęgnacji tatuażu jak Tattoo Oil https://loveink.pl/kategoria/oil/tattoo-oil-aloes-100ml Bardzo wydajny naturalny kosmetyk o wegańskim składzie, bez parabenów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Mar 10, 2020 13:28    Temat postu:

Powrót do góry
sosna
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda

PostWysłany: Pią Mar 27, 2020 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest kilka takich kosmetyków bez których nie mogłabym się obecnie obejść. Jednym z nich to jest beż wątpienia przeciwzmarszczkowy ochronny krem pod oczy od dermofuture z power bees. Sporo pracuję przed komputerem czy to w pracy czy w domu i niestety cienie się pojawiły. Ale odpowiednia pielęgnacja pomaga mi je ukrywać ale też i niwelować.
Powrót do góry
Design
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie kosmetyki Holika Holika? To azjatyckie kosmetyki do pielęgnacji cery https://www.ezebra.pl/pl/producers/holika-holika-1490949260.html Chciałabym zakupić kilka produktów dla mojej mamy. Sąsiadka mi doradziła ich zakup. Podobno firma prowadzi sprzedaż kosmetyków z dziesięcio etapową pielęgnacją cery. Warto kupić wielofunkcyjny żel, doskonały do twarzy, ciała oraz do włosów. Kosmetyk został stworzony na bazie soku z aloesu. Nie wywołuje żadnych podrażnień, a jeśli już jakieś mamy, to z pewnością je ukoi.
Powrót do góry
nuxa
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże

PostWysłany: Wto Maj 05, 2020 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jednym z moich ukochanych kosmetyków, do których wracam od lat jest kultowa już odżywka z firmy Eveline - 8w1 total action ( teraz z ulepszoną już formułą, bez formaldehydu). Skuteczna, bezpieczna, niedroga i bardzo wydajna. Kosmetyk idealny Smile

Powrót do góry
majkowska
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc

PostWysłany: Sro Maj 06, 2020 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez wątpienia moim ulubionym kosmetykiem, który stał się moim hitem to jest olej z czarnuszki od ecobotox. Bardzo dobrze on reguluje wydzielanie sebum, który w pielęgnacji mojej skóry łojotokowej jest świetny. W końcu nie błyszczy mi się tak cera jak to jeszcze było kilka tygodni temu.
Powrót do góry
Survivor

PostWysłany: Sro Maj 06, 2020 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnego kosmetyku nie nazwałbym ukochanym Very Happy
Powrót do góry
twojakosmetyczka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Maj 07, 2020 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie jakieś swoje ulubione kosmetyki naturalne ? Smile Jakieś takie HITy Very Happy
Powrót do góry
serpatka

PostWysłany: Pon Cze 01, 2020 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim aktualnych MUST HAVE który mogę szczerze polecić jest odżywka do paznokci z Eveline z wapniem i kolagenem. jest najlepsza na świecie! Smile kosztuje coś koło dyszki, a daje lepsze efekty niż te wszystki drogi odzywki. Eveline rządzi! Smile
Powrót do góry
finezja

PostWysłany: Czw Cze 25, 2020 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to i ja dorzucę tutaj coś od siebie Wink a mianowicie: utwardzacz do paznokci Bio Power z Eveline. Mój numer 1 jeśli chodzi o pielęgnację paznokci Smile

Powrót do góry
malencja
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda

PostWysłany: Wto Cze 30, 2020 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez bardzo lubie te odzywki z Eveline bo są nie tylko niedrogie ale i skuteczne. moja ulubioną jest ta wzmacniająca SOS, z kolagenem i wapniem w składzie. jestem wlasnie swiezo po kuracji bo od tego ciaglego noszenia rekawiczek w ostatnich miesiach moje paznokcie były w delikatnie mowiac kiepskim stanie.
Powrót do góry
loren
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda

PostWysłany: Nie Lip 19, 2020 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje ukochane to weganskie kosmetyki z bielendy botanical clays, nadaja sie idealnie do pielegnacji mlodej cery, stosuje je codziennie
Powrót do góry
innadorin
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda

PostWysłany: Pią Lip 24, 2020 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w sumie często kupuje jakies nowości na próbę ale wiadomo, mam też takie kosmetyki sprawdzone, które zawsze muszę mieć pod ręką. Jednym z nich jest ten diamentowy krem ujędrniający z Christiana Laurenta https://christianlaurent.eu/luksusowy-diamentowy-krem-ujedrniajaco-odmladzajacy/. Kupuję go w Rossmanie, stosuje na dzień i na noc. Jest wydajny, szybko się wchłania no i działa - skóra jest elastyczna, nawilżona i taka pełna blasku.
Powrót do góry
Flodanczak84

PostWysłany: Czw Sie 06, 2020 01:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi przypadły do gustu koreańskie kosmetyki do włosów i zamawiam je tu https://kontigo.com.pl/azjatyckie/wlosy.html. Stacjonarnie nie zawsze były, a tu taki prosty sposób - zakupić przez internet
Powrót do góry
Sandraaa

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wśród moich ulubionych kosmetyków nie może zabraknąć marki Inglot! Znajdę tam wszystko czego potrzebuję, aby wykonać zjawiskowy makijaż Smile szczególnie używam cieni i sypkich pudrów - preferuję delikatne makijaże Smile
Powrót do góry
boska

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze przyznać, że trudno wskazać jedne ulubione kosmetyki. W kosmetyczce mam zarówno te pielęgnacyjne, jak i kolorowe. Ostatnio niezwykle polubiłam markę Natura Siberica. Działają wprost świetnie. Dla nie znających marki podsyłam linka https://ekosmetyczki.pl/marki-kosmetyczne/natura-siberica-kosmetyki-rosyjskie/ To przede wszystkim produkty naturalne o szerokim spektrum działania. Mają w składzie wiele wspaniałych składników, takich jak zioła czy olejki. Zachęcam do wypróbowania.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 30, 2020 18:28    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: