Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Moje ukochane kosmetyki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oleczka44

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jeszcze bardzo polecam kosmetyki do pielęgnacji tatuażu jak Tattoo Oil https://loveink.pl/kategoria/oil/tattoo-oil-aloes-100ml Bardzo wydajny naturalny kosmetyk o wegańskim składzie, bez parabenów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Mar 10, 2020 13:28    Temat postu:

Powrót do góry
sosna
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda

PostWysłany: Pią Mar 27, 2020 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest kilka takich kosmetyków bez których nie mogłabym się obecnie obejść. Jednym z nich to jest beż wątpienia przeciwzmarszczkowy ochronny krem pod oczy od dermofuture z power bees. Sporo pracuję przed komputerem czy to w pracy czy w domu i niestety cienie się pojawiły. Ale odpowiednia pielęgnacja pomaga mi je ukrywać ale też i niwelować.
Powrót do góry
Design
Ważna osoba
Ważna osoba

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie kosmetyki Holika Holika? To azjatyckie kosmetyki do pielęgnacji cery https://www.ezebra.pl/pl/producers/holika-holika-1490949260.html Chciałabym zakupić kilka produktów dla mojej mamy. Sąsiadka mi doradziła ich zakup. Podobno firma prowadzi sprzedaż kosmetyków z dziesięcio etapową pielęgnacją cery. Warto kupić wielofunkcyjny żel, doskonały do twarzy, ciała oraz do włosów. Kosmetyk został stworzony na bazie soku z aloesu. Nie wywołuje żadnych podrażnień, a jeśli już jakieś mamy, to z pewnością je ukoi.
Powrót do góry
nuxa
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Wto Maj 05, 2020 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jednym z moich ukochanych kosmetyków, do których wracam od lat jest kultowa już odżywka z firmy Eveline - 8w1 total action ( teraz z ulepszoną już formułą, bez formaldehydu). Skuteczna, bezpieczna, niedroga i bardzo wydajna. Kosmetyk idealny Smile

Powrót do góry
majkowska
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Sro Maj 06, 2020 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez wątpienia moim ulubionym kosmetykiem, który stał się moim hitem to jest olej z czarnuszki od ecobotox. Bardzo dobrze on reguluje wydzielanie sebum, który w pielęgnacji mojej skóry łojotokowej jest świetny. W końcu nie błyszczy mi się tak cera jak to jeszcze było kilka tygodni temu.
Powrót do góry
Survivor

PostWysłany: Sro Maj 06, 2020 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnego kosmetyku nie nazwałbym ukochanym Very Happy
Powrót do góry
twojakosmetyczka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Maj 07, 2020 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie jakieś swoje ulubione kosmetyki naturalne ? Smile Jakieś takie HITy Very Happy
Powrót do góry
serpatka

PostWysłany: Pon Cze 01, 2020 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim aktualnych MUST HAVE który mogę szczerze polecić jest odżywka do paznokci z Eveline z wapniem i kolagenem. jest najlepsza na świecie! Smile kosztuje coś koło dyszki, a daje lepsze efekty niż te wszystki drogi odzywki. Eveline rządzi! Smile
Powrót do góry
finezja

PostWysłany: Czw Cze 25, 2020 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to i ja dorzucę tutaj coś od siebie Wink a mianowicie: utwardzacz do paznokci Bio Power z Eveline. Mój numer 1 jeśli chodzi o pielęgnację paznokci Smile

Powrót do góry
malencja
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Wto Cze 30, 2020 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez bardzo lubie te odzywki z Eveline bo są nie tylko niedrogie ale i skuteczne. moja ulubioną jest ta wzmacniająca SOS, z kolagenem i wapniem w składzie. jestem wlasnie swiezo po kuracji bo od tego ciaglego noszenia rekawiczek w ostatnich miesiach moje paznokcie były w delikatnie mowiac kiepskim stanie.
Powrót do góry
loren
Normal
Normal

PostWysłany: Nie Lip 19, 2020 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje ukochane to weganskie kosmetyki z bielendy botanical clays, nadaja sie idealnie do pielegnacji mlodej cery, stosuje je codziennie
Powrót do góry
innadorin
Normal
Normal

PostWysłany: Pią Lip 24, 2020 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w sumie często kupuje jakies nowości na próbę ale wiadomo, mam też takie kosmetyki sprawdzone, które zawsze muszę mieć pod ręką. Jednym z nich jest ten diamentowy krem ujędrniający z Christiana Laurenta https://christianlaurent.eu/luksusowy-diamentowy-krem-ujedrniajaco-odmladzajacy/. Kupuję go w Rossmanie, stosuje na dzień i na noc. Jest wydajny, szybko się wchłania no i działa - skóra jest elastyczna, nawilżona i taka pełna blasku.
Powrót do góry
Flodanczak84

PostWysłany: Czw Sie 06, 2020 01:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi przypadły do gustu koreańskie kosmetyki do włosów i zamawiam je tu https://kontigo.com.pl/azjatyckie/wlosy.html. Stacjonarnie nie zawsze były, a tu taki prosty sposób - zakupić przez internet
Powrót do góry
Sandraaa

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wśród moich ulubionych kosmetyków nie może zabraknąć marki Inglot! Znajdę tam wszystko czego potrzebuję, aby wykonać zjawiskowy makijaż Smile szczególnie używam cieni i sypkich pudrów - preferuję delikatne makijaże Smile
Powrót do góry
boska

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze przyznać, że trudno wskazać jedne ulubione kosmetyki. W kosmetyczce mam zarówno te pielęgnacyjne, jak i kolorowe. Ostatnio niezwykle polubiłam markę Natura Siberica. Działają wprost świetnie. Dla nie znających marki podsyłam linka https://ekosmetyczki.pl/marki-kosmetyczne/natura-siberica-kosmetyki-rosyjskie/ To przede wszystkim produkty naturalne o szerokim spektrum działania. Mają w składzie wiele wspaniałych składników, takich jak zioła czy olejki. Zachęcam do wypróbowania.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 30, 2020 18:28    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do: