Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ból kręgosłupa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Design
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 394

PostWysłany: Pią Lut 07, 2020 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również chcę spróbować z olejem konopnym cbd https://www.eirhealth.com/pl/ Operacja u mnie nie jest możliwa, a ból staje się coraz bardziej dokuczliwy. Brałam już bardzo silne leki, a wolałabym wątroby nimi nie rozwalić. Dlatego też uważam, że najlepszym wyjściem będzie zakup CBD. Mam ogromną nadzieję, że ból albo się zmniejszy, albo zniknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lut 07, 2020 18:18    Temat postu:

Powrót do góry
Arita



Dołączył: 07 Lut 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 07, 2020 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto się wybrać do dobrego fizjoterapeuty lub kręgarza, masażysty czy coś takiego i zacząć z nimi działać.
_________________
sandałki dla dziewczynki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loren
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc


Dołączył: 16 Sty 2020
Posty: 61

PostWysłany: Wto Lut 25, 2020 08:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlugo meczylam sie z bolem kregoslupa i zaburzeniami rownowagi, w koncu posluchalam rady mojej mamy i wybralam sie do neurologa, wybralam klinike Alfa Medica w Czestochowie ze wzgeldu na to , ze maja tam bardzo dobrych lekarzy. Cale szczescie, ze sie zdecydowalam bo okazalo sie, ze za tymi moimi bolami stoja dosc powazne problemy neurologiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izu93



Dołączył: 01 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 02, 2020 01:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że olejek CBD może być bardzo skuteczny w tym przypadku, ma udokumentowane działanie przeciwbólowe i rozluźniające. To naprawdę świetny środek, cieszę się, że w Polsce można go już normalnie nabyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Design
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 394

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2020 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wszelkie dolegliwości bólowe doskonale sprawdza się olejek CBD. Żeby jednak dokonać dobrego zakupu i nie doznać zawodu podczas stosowania warto zasięgnąć informacji na jego temat. Bardzo dobrym do tego miejscem jest strona https://www.medexpress.pl/olej-cbd-obalamy-mity/76150, na której autorzy obalają krążące mity na temat olejku CBD. Jest tam wiele wskazówek na temat zakupu czy użytkowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 44

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2020 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ból kręgosłupa może być zwykły lub taki, gdzie mamy problemy przez poważniejszy wypadek, wtedy możesz potrzebować nawet innych rzeczy takich jak opisane tutaj http://www.likwidacja-barier.pl/2019/06/odsprzedaz-windy-schodowej/ . Warto czasem czytać w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MResoczewski



Dołączył: 07 Kwi 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2020 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety źródeł bólu kręgosłupa może być bardzo dużo. Jeżeli mógłbym coś doradzić to poleciłbym udać się po prostu z tym do lekarza specjalisty Smile
_________________
materace miekkie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muran



Dołączył: 08 Kwi 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2020 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi pomaga ruch fizyczny, jak tylko przestaję ćwiczyć, to bóle kręgosłupa wracają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maryy
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc


Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 57

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2020 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedzcie mi proszę, czy sprawiły się u Was olejki CBD np. takie jak te https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 jako środki przeciwbólowe? Myślę od dłuższego czasu nad jakąś zdrowszą alternatywą dla farmaceutyków. Co w ogóle myślicie o takim pomyśle? Za wszelkie opinie będę bardzo zobowiązana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rakela
Nowy
Nowy


Dołączył: 12 Maj 2020
Posty: 10

PostWysłany: Wto Maj 19, 2020 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masaż jest dobry, ale mojej przyjaciółce na ból pleców pomogła dopiero akupunktura. Korzystała z usług https://lalimed.pl/akupunktura/ doświadczeni pracownicy, wiedzą dokładnie na czym polega taki zabieg. Stosują wszelkie środki ostrożności i zachowania higieny pracy. A zabiegi naprawdę jej pomogły. Zupełnie inna kobieta, nie pamiętam już, kiedy ostatnio wspomniała o bólu pleców. Tak to przy każdej możliwej okazji narzekała. A teraz chodzi zadowolona, znów z radością zajmuje się ogrodem. Bardzo sobie chwaliła ten gabinet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frederyk
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 17 Gru 2019
Posty: 19

PostWysłany: Sro Cze 17, 2020 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba zastanowić się skąd jest ten ból. Często powodem jest zła postawa podczas siedzenia lub przeciążenie. W ostatnim czasie jak mnie bolało to korzystałem z maści dip hot. Pomogło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fistaszek



Dołączył: 17 Cze 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Cze 17, 2020 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorszy rodzaj bólu niestety...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xEDWARDx



Dołączył: 21 Cze 2020
Posty: 1

PostWysłany: Nie Cze 21, 2020 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie najgorszy, a pech chciał, że ja sam teraz cierpię na naprawdę duży ból kręgosłupa. Niestety nie wiem z czego to wynika. Będę musiał iść z tym do lekarza.
_________________
facility management
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akacccja
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc


Dołączył: 22 Cze 2020
Posty: 68

PostWysłany: Sob Cze 27, 2020 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to do lekarza koniecznie, możesz sobie tez smarować żelem dip hot, to ci to bolesne miejsce rozgrzeje, na pewno poczujesz ulgę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ragi27
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 11 Lip 2019
Posty: 20

PostWysłany: Pią Lip 24, 2020 05:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z kręgosłupem do dobrego specjalisty warto iść, w fmc łódź fmclodz.pl pracują najbardziej znani w kraju ortopedzi i rehabilitanci. Mają nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Mysle ze ci pomogą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lip 24, 2020 05:57    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group