Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kredyt w banku...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TomaszK_

PostWysłany: Wto Lis 19, 2019 08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że takiej decyzji nie można podejmować pochopnie. Co więcej każdy z nas powinien sobie zawczasu sprawdzić swoją zdolność kredytową. Jak to zrobić dowiedziałem się z http://www.busko.com.pl/zdolnosc-kredytowa-a-kredyt-gotowkowy,,2,1,1,1,29492,n.html. Myślę, że Wam też to się może przydać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lis 19, 2019 08:02    Temat postu:

Powrót do góry
PostykowMario

PostWysłany: Wto Lis 19, 2019 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie wydaje mi się, ze z tą zdolnością kredytową to różnie bywa. Ja ogólnie mam dobre zarobki, więc bym się raczej o to nie martwił, ale mój brat, który pracuje na umowę zlecenie...
Huberto

PostWysłany: Wto Lis 19, 2019 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyt to ostateczność moim zdaniem,
Powrót do góry
nukal

PostWysłany: Pią Lis 22, 2019 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, prędko potrzebuję wziąć kredyt gotówkowy. Zastanawiam się gdzie najlepiej taki zaciągnąć. Na http://www.busko.com.pl/zdolnosc-kredytowa-a-kredyt-gotowkowy,,2,1,1,1,29492,n.html czytałem, że kredyty warto jest brać w dobrych bankach które mają nieposzlakowaną opinie, czy to prawda? Będę bardzo wdzięczny za pomoc w tym temacie
Powrót do góry
Design
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Wto Sty 14, 2020 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co kiedy nie możemy dostać kredytu lub pożyczki? Czy sprawdzaliście kiedyś, czy znajdujecie się w Krajowym Rejestrze Długów? Bo skoro odmawiają, to mają zapewne jakiś powód. Czytam właśnie artykuł https://blog.provident.pl/krajowy-rejestr-dlugow-co-to-jest/ Bardzo rzetelnie podane informacje. Nawet napisane, co zrobić, aby sprawdzić czy znajdujemy się w Krajowym Rejestrze Długów, albo kto może tam i za co trafić. Zawsze byłam ciekawa. Jeśli i Was to interesuje możecie teraz sobie poczytać.
Powrót do góry
Kordik
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Czw Sty 16, 2020 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujesz kredyt na mieszkanie, to możesz nie uzyskać kwoty która Cię interesuje, bo bank patrzy na to jaką masz zdolność kredytowa.
Wtedy najlepiej skorzystać z usług doradców kredytowych, którzy pomagą Ci uzyskać kwotę, której potrzebujesz
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sty 16, 2020 10:57    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: