Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przeprowadzka transport
Idź do strony 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Historie z życia wzięte
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kiruna
Nowy
Nowy


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 13

PostWysłany: Nie Paź 06, 2019 11:35    Temat postu: Przeprowadzka transport Odpowiedz z cytatem

Jak Waszym zdaniem najlepiej zorganizować przeprowadzkę? W sumie nie byłby taki duży problem, gdyby nie to, że przyjaciele wyjeżdżają za granicę. Potrzebne byłyby mi namiary na firmę kurierską, która zajmuje się transportem międzynarodowym. Zależy mi, aby cała procedura przewozu odbyła się, jak należy, bez żadnych choćby najdrobniejszych niedociągnięć. Wiadomo, jak to czasem bywa. Znacie jakiegoś dobrego przewoźnika?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Paź 06, 2019 11:35    Temat postu:

Powrót do góry
Franko
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 43

PostWysłany: Sob Paź 12, 2019 06:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii przeprowadzek jestem mistrzynią, bo już kilkanaście razy się przeprowadzałam i to nawet za granicę. I za każdym razem korzystałam z firmy SpeedPack https://www.speedpack.com.pl/. Z firmą tą masz pewność,że wszystko zostanie przewiezione bez naruszenia no i pod dokładny adres. A jeśli chcesz mieć pewność, to możesz monitorować całą drogę swoich mebli. Jest to bardzo rzetelna firma godna zaufania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ailis
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 26

PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 07:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie szukam taniego kuriera, który dostarczyłby przesyłkę do mojej rodziny w Anglii. Niedawno wyprowadzili się do tego kraju i nie udało im się zabrać kilku rzeczy i obiecałam im, że wyśle im je firmą kurierską. Szukając tanich przesyłek do Anglii trafiłam na różne oferty, i tak jak ty też mam dylemat. Wiadomo, chciałabym aby paczka dostarczona była w całości, nie pognieciona i na czas, przecież za to płacimy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dzoanna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 98

PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są różne firmy, które oferują takie usługi i trzeba po prostu zdecydować, która z nich ma najlepsze warunki. Można wybrać jedną z dwóch opcji. Wszystko dostarczyć do specjalnego punktu odbiorczego albo, co jest wygodniejsze, po prostu zamówić kuriera do domu. Niestety nie orientuję się, jakie są w tej chwili koszty takich usług i trzeba byłoby po prostu skontaktować się bezpośrednio z przewoźnikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stazella
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 150

PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może coś w stylu cennika usług remontowych w Warszawie? Niektórzy takie działalności połączone razem z przeprowadzkami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirek3321
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 120

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam bardzo zainteresowanym przeprowadzki w Warszawie ] moja firma korzystała z ich oferty i mogę polecić bo bardzo szybko oni organizują takie przeprowadzki. Już przez telefon określą oni cenę jaką będzie cie kosztować taka usługa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VickiT
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 05 Mar 2019
Posty: 74

PostWysłany: Sob Gru 14, 2019 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można przy takich zadaniach też kurierami się wyręczyćSmile Zastanawialiście się nad taką opcją? Tu kluczową kwestią będzie dobrze zapakowana przesyłka, ja już coś o tym wiem. Bardzo ważne jest tu zachowanie regularnego kształtu, inaczej paczka będzie zarejestrowana jako niestandardowa, co zwiększy cenę. Na palecie możecie przesłać np. sprzęt RTV, AGD.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WojtekK
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 26 Lip 2019
Posty: 46

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej bardzo wielu właścicieli punktów gastronomicznych ma problem z awariami sprzętu AGD. Wiele osób zamiast naprawiać, często decyduje się na zakup nowego sprzętu, co jest błędem. Dobrym sklepem z wymiennymi częściami jest Horeca Parts. Ja ostatnio od nich zamawiałem części do urządzeń obróbki mechanicznej .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sabra



Dołączył: 01 Kwi 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2020 00:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem z Gorzowa i ostatnio się przeprowadzałam, niestety ale właściciel mieszkania nas "wyprosił", bo potrzebował go dla kogoś z rodziny, ale na szczęście firma Przeprowadzk-Gorzow-Wielkopolski.pl przeniosła nasze graty tak szybko, że nawet nie zdążyliśmy się zestresować Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nuxa
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 02 Kwi 2020
Posty: 149

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2020 06:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dużo ciekawych i sprawdzonych namiarów na firmy pomagające w przeprowadzkach i ogólnie innych specjalistów z dziedziny transportu znajdziecie też na świetnym portalu ogłoszeniowym homefree https://homefree.eu/pl/cat/transport-1. Macie tu podane bezpośrednie kontakty to osób, które to ogłoszenie wystawiają Smile Ja często szukam fachowców właśnie w ten sposób Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirek3321
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 120

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2020 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam dobre wspomnienia jeśli chodzi o przeprowadzki Warszawa tanio po współpracy z firmą Przeprowadzki od A do Z. Pracownicy znają się na rzeczy, wszystko bardzo dobrze zabezpieczyli, nic sie nie poniszczyło, także ja uważam ze takie sprawy lepiej zlecić fachowcom. Szybko wycenę robią, terminy i ceny także ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kevvin



Dołączył: 15 Lip 2020
Posty: 5

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2020 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, że to przeprowadzka z granicę trochę komplikuje sprawę. Ja kiedyś korzystałem z usług firmy https://przeprowadzkigolden.pl/#cennik ale jedynie przeprowadzałem się za teren miasta. Jakby ktoś potrzebował to polecam bardzo. Ekipa sprawnie załadowała samochód, paczki bezpieczne, kartony dobrze zabezpieczone. Bardzo szybko przerzucili moje rzeczy i zanim się obejrzałem, już rozkładałem je w nowym mieszkaniu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dejza
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1176

PostWysłany: Nie Paź 04, 2020 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie jest dużo firm przeprowadzkowych które pomogą przy transporcie zerknij np. https://ogis.pl/o/ogloszenia/17324-transport tutaj masz sporo ogłoszeń wystarczy, że wybierzesz te, które są z twojego miasta i oczywiście odpowiadają Ci cenowo Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata1982



Dołączył: 10 Paź 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sob Paź 10, 2020 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nigdy się nie przeprowadzałam, więc nie wiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolojok00



Dołączył: 19 Paź 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas przeprowadzki będzie potrzebna z pewnością duża ilość kartonów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 19, 2020 18:18    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Historie z życia wzięte Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  Następny
Strona 1 z 52
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group