Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Perfum dla nastolatki
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angala
Nowy
Nowy


Dołączył: 13 Kwi 2017
Posty: 12

PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 21:01    Temat postu: Perfum dla nastolatki Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczynki! Poradziłybyście mi jaki można kupić perfum dla nastolatki? Słyszałam, że ta marka jest teraz popularna https://tagomago.pl/producent/560/annick-goutal/5706/mon-parfum-cheri-/ , więc wolałabym coś z tego wybrać. Ale na jaki zapach się zdecydować? Proszę o opinie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Maj 30, 2017 21:01    Temat postu:

Powrót do góry
Petronela1
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 43

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dając komuś perfumy w prezencie trzeba mniej więcej znać jego gust i wiedzieć jakie perfumy lubi. Jedni wolą delikatne i subtelne zapachy, a inni raczej ciężkie i zmysłowe. Dlatego to dość ryzykowny prezent. Lepiej postawić na coś bardziej uniwersalnego jak książka czy chociażby albumy do zdjęć. To są prezenty bezpieczne, które zawsze się przydają i budzą zadowolenie. Lepiej nie ryzykować, że prezent zostanie rzucony w kąt i nigdy nie wykorzystany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niki
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 07 Gru 2017
Posty: 28

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak myslę... z perfumami bardzo różnie bywa... zreszta sama przerabialam to na sobie i wiem że mozna kompletnie nie trafic w czyjes preferencje. Moze lepiej pojsc w elektronike skoro mowa o nastolatce? 15-letniej kuzynce kupiliśmy pod choinke słuchawki z pilotem z ithings.pl w super pomaranczowym kolorze - widzialam ze prezent spodobal jej sie bardzo jako jeden z nielicznych, bo jest wybitnie wybredna...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justa4
Normal
Normal


Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 38

PostWysłany: Sob Mar 17, 2018 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ale z tymi perfumami na prezent to prawda. Każdy ma inny gust i mimo, że nawet na kimś nam się jakieś perfumy podobają, to niekoniecznie chcemy same sie takim zapachem psikać. Jak nie wiesz na 100% jakiego zapachu dziewczyna używa na co dzień, to lepiej postawić na jakiś bardziej uniwersalny prezent, jak np. kosmetyki czy biżuteria (np. https://www.marko.pl/charms). Szczególnie biżuteria sprawdza sie u każdej dziewczyny. Można wybrać jakąś delikatną bransoletkę czy naszyjnik i na pewno będzie bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muffinka



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile Jeśli perfum miałby być jako prezent, to również uważam jak poprzedniczki że trzeba dobrze znać gust obdarowywanej osoby. Bo łatwo jest nie trafić w gusta :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_krewetka



Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 4

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

perfumy to świetny pomysł na prezent, pod warunkiem, że znamy preferencje jubilata. Natomiast jak już ktoś się zdecyduje na zakup, to warto skorzystać z platformy https://shopon.pl/perfumy-i-wody na której możemy dostać perfumy w bardzo dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Design
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 394

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z perfumem to jest o tyle problem, że mozna nie trafic w gust zapachowy. Juz chyba prościej jest z zakupem ksiązki. Jeśli znamy osobe, której chcemy podarować książkę to pewnie nie raz słyszeliśmy co lubi. By nie przepłacać proponuję skorzystać z księgarni http://www.taniaksiazka.pl/jej-wysokosc-p-joanne-macgregor-p-976390.html Tu jest dużo taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owieczka
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 517

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie natomiast ostatnio spodobały się perfumy, które oferuje sklep https://malahit.pl/ . Nawet mam upatrzone też tam fajne kosmetyki. Myślę, że zrobię sobie mały prezent i swojej siostrze, i kupię coś u nich Wink. Czytałam o nich wiele pozytywnych opinii, także ponoć mają dobre produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filip5531



Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 07:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz bardzo dużo nastolatek się perfumuje. W latach osiemdziesiątych-dziewięćdziesiątych to było nie do pomyślenia.
_________________
Księgarnia językowa anchor Meine Welttour 3 Podręcznik Wieloletni + CD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papryczkachilli



Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nastolatką nie jestem już dawno a mam problem prawie z każdym zapachem na ciele. Nie toleruję perfum z wanilią i takich bardzo słodkich. Czasami są dni, że niczego nie mogę użyć. Tylko antypespirantu Wink
_________________
papryczka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona2606
Nowy
Nowy


Dołączył: 17 Sty 2019
Posty: 12

PostWysłany: Pią Lut 08, 2019 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z perfumami to ciężko trafić w czyiś gust. Każdemu podoba się coś innego więc ja nigdy nie kupuję perfum na prezent.
_________________
malesmyki.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lawenda30
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 114

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, ciężko jest trafić w czyjś gust. Ja również myślałam o zakupie perfum dla córki koleżanki, ale ostatecznie zdecyduję się chyba na takie zestawy lakierów do paznokci hybrydowych, ponieważ wiem, że uwielbia zdobić paznokcie na wszelkie sposoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stazella
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 150

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Perfumy jako prezent to trudna sprawa. Trzeba wiedzieć, jakie nuty zapachowe ktoś lubi lub znać konkretną markę. Inaczej lepiej nie ryzykować, bo te dobre sporo kosztują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ubiesa10



Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto jej zapytać.
_
https://www.ceneolokalnie.pl/oferty/sprzet-rtv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majkowska
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 11 Lut 2019
Posty: 79

PostWysłany: Sob Lut 01, 2020 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno spodobają się jej delikatne perfumy, czyli takie jakie można znaleźć na https://www.prouve.com/ .Każdy z zapachów został stworzony z pasją przez francuskich perfumiarzy, z najlepszych olejków zapachowych z Grasse. Istnieje możliwość także skorzystania z próbek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lut 01, 2020 23:27    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group