Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Medycyna estetyczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Dojrzewanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WojtekK
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 26 Lip 2019
Posty: 46

PostWysłany: Nie Lip 28, 2019 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłem na zabiegu hifu w Krakowie i bardzo sobie chwalę. Efekty są naprawdę zadowalające i bardzo się ciesze, że na coś takiego się zdecydowałem ( zostałem przekonany przez dziewczynę). Ogólnie zawsze miałem problemy ze skórą, ale po tym zabiegu czuję się i podobno wyglądam znaczne lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lip 28, 2019 16:56    Temat postu:

Powrót do góry
WojtekK
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 26 Lip 2019
Posty: 46

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 07:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zajrzeć na tą stronę jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć o medycynie estetycznej: https://www.btlestetyka.pl/fotona/ , Jest tam opisany sprzęt jakim posługuja się centra medycyny estetycznej i opisy co do czego i z czym to się je, więc myślę, że przed jakąkolwiek wizytą warto wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlena
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 379

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro mam pierwszą wizytę w klinice doktor Grzesiak http://klinikagrzesiak.pl/ Będziemy omawiać mój zabieg zmniejszenia piersi. Podobno jest to jedna z lepszych klinik, gdzie taki zabieg jest ptrzeprowadzany... Myślicie, że mam czego się obawiać? Jak długo dochodzilłyście do siebie po takim zabiegu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fiona45
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 44

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio na naszym rynku jest wiele ciekawych zabiegów z medycyny estetycznej. Ostatnio widziałam ciekawy zabieg zamykania naczynek laserem. Sprawdza się idealnie pod wieloma względami z tego co czytałam na https://naleczclinic.pl/zabieg-laserowy-zamykajacy-naczynka/ . Sama myślę nad takim zabiegiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelin
Nowy
Nowy


Dołączył: 23 Sie 2019
Posty: 11

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alfreda napisał:
Jestem przeciwniczką medycyny estetycznej - jeszcze nigdy nie widziałam operacji która by naprawdę wyszła. .

Znaczna część zabiegów z zakresu medycyny estetycznej to zabiegi nieinwazyjne - to nie operacje. Jeżeli są wykonywane przez lekarza z doświadczeniem i właściwymi preparatami oraz techniką, są w pełni bezpieczne. No chyba, że ktoś idzie na zabieg kupiony np. na gruponie i to do kosmetyczki weekendowej, która zrobiła dopiero co jednodniowy kurs i robi botoks, którego zgodnie z prawem nie powinna posiadać, a co dopiero robić nim zabieg.
Większość powikłań po tych zabiegach pochodzi niestety z takich zabiegów. Gabinet medycyny estetycznej Szczecin, czy innym mieście, jeżeli zatrudnia profesjonalistę, nie ma żadnych powikłań wśród swoich pacjentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pabian



Dołączył: 25 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak ludzie mogą decydować się na takie zabiegi - to bardzo ryzykowne. I jeżeli mam być szczery, to mało która kobieta wygląda po zabiegu lepiej niż przed. No, ale to ich sprawa co z sobą wyprawiają, więc nie przystoi mi tego komentować.
_________________
budowa rurociągów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela21
Normal
Normal


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 37

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Moglibyście polecić mi jakiś salon lub gabinet kosmetyczny, w którym pracuje najlepsza kosmetyczka Bydgoszcz? Salon, do którego uczęszczałam do tej pory, aktualnie jest w remoncie i szukam jakiegoś zastępstwa. Z góry dziękuję za pomoc! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 206

PostWysłany: Nie Wrz 01, 2019 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do zabiegów to ja miałam robione podnoszenie piersi w Łodzi u doktor Żukowskiej. Miałam z tym kompleks, a teraz efekt jest taki że wyglądam jak zawsze chciałam. Naturalnie, tak jak powinnam. Więc polecam wam tą chirurg jak szukacie dobrej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owieczka
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 517

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy macie jakieś doświadczenie z przykładowo depilacją laserową? Czy według was taki zabieg jest bezpieczny i warto z niego skorzystać? Pytam, bo właśnie myślałam nad tym, żeby zapisać się do https://lukaszmichalak.pl/laseroterapia/epilacja-laserowa/ na epilację laserową. Jego oferta wydaje mi się bardzo korzystna. Tym bardziej, że ponoć mogę pozbyć się owłosienia na bardzo długo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dejza
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1197

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli planujecie zabieg powiększania piersi to nie istotne z jakiej części polski jesteście polecam sprawdzić https://drjaworowski.pl/ - ponad 25 lat doświadczenia to gwarancja najwyższej jakości. Wiem o tym doktorze i tej klinice ze względu na moją kuzynkę, która była tam na takim zabiegu i jest bardzo zadowolona!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
latina
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 262

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wielu zabiegów medycyny estetycznej możesz skorzystać także tutaj https://www.qclinique.pl/. Osobiście skorzystałam już swa razy i jestem bardzo zadowolona zarówno z efektów, które są bardzo widoczne, jak i z przemiłej obsługi w tym miejscu. Uważam, że z takich zabiegów warto korzystać jeśli mamy jakiś widoczny problem lub chcemy poprawić nieco urodę. Jednak jak wiadomo wszystko w granicach zdrowego rozsądku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owieczka
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 517

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, właśnie jestem też ciekawa jak wam się podoba medycyna estetyczna Katowice? Czy jesteście zadowoleni z takich zabiegów? I z jakich opcji tak w ogóle skorzystaliście? Pytam, ponieważ chciałabym udać się do pewnej kliniki na zabieg odmładzający. A ponieważ, jest to mój pierwszy raz, jak każdy mam wątpliwości. Dlatego mam nadzieję, że wy mi rozwiejecie. Że doradzicie mi co do tych zabiegów- czy są skuteczne etc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MokoKo
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 136

PostWysłany: Sro Lis 13, 2019 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się ostatnio nad depilacją laserową, ale nie wiem czy to mi nie uszkodzi tatuażu, wiecie coś może o tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 266

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to decydować się na tego typu zabiegi tylko w sprawdzonych miejscach. Przecież jeśli zajrzycie do https://klinikakrajewski.pl/problemy-medyczne/ to będziecie mieli jasny obraz tego, gdzie śmiało możecie wybrać się na takie zabiegi. To ciekawa opcja, sprawdźcie koniecznie ten temat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirek3321
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 120

PostWysłany: Pon Gru 02, 2019 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zabiegi z użycie produktów ze strony https://medikapoland.pl/pl/12-medycyna-estetyczna . Jestem ich stałym klientem. Prowadzę swój gabinet kosmetyczny i używam ich produktów. Ich maski oraz seum są bardzo skoncentrowane, mają nbardzo dużo składników odżywczych. Zobacz na ich strone i polec kolejnym osobom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Gru 02, 2019 22:11    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Dojrzewanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group