Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nic już nie ma sensu >>WCHODZIC I DORADZAC PLISSKA<

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Dziewczyny o chłopakach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Raczek

PostWysłany: Czw Lut 12, 2009 20:12    Temat postu: Nic już nie ma sensu >>WCHODZIC I DORADZAC PLISSKA< Odpowiedz z cytatem

Miałam chłopaka z parę dni temu. Bardzo go kochałam i wg.

Raz mieliśmy iść się spotkać, ale jak zwykle rodzice się o mnie bali to poszłam z koleżanką a on wziął dwóch kolegów. Problem był w tym, że jak mieliśmy się spotkać obok kina, to on gadał z jakąś dziewczyną. Zrozumiałam to, bo ta dziewczyna chyba mu dokuczała to myślałam że może się do niego przyczepiła, i myślałam że może on ją ze sobą przyprowadził, więc zaczęłyśmy z koleżanką iść do autobusu żeby jechać do domu bo się lekko mówiąc wkurzyłam.
Jak zaczęłyśmy iść, to Patryk (mój ex) zaczął iść za mną, więc myślałam że wszystko jest ok, a one sobie pójdą. Jak Patryk podbiegł do mnie, one za nim. Weszłyśmy z kumpelką do autobusu, A ONI ZA NAMI!!!! Teraz się bardzo wkurzyłam, więc powiedziałam kumpeli żebyśmy na następnym przystanku wysiadły bo one mnie za parę sekund pobiją. Było to dlatego że nazywały mnie dziwaczką i wo gule. Więc jak wychodziłam to powiedziałam do Patryka kolegi tak.. "Powiedz Patrykowi żeby na następny raz nie przyprowadzał swoich koleżanek!!" i wysiadłam, Ale oni wszyscy za mną! Ta dziewczyna (chyba Turka) mówiła że mnie pobije i takie tam, więc powiedziałam że nie wiem co ja jej zrobiłam, ale jak tak to przepraszam, i sobie z koleżanką poszłyśmy.

Już się kierowałyśmy na drugi przystanek żeby iść do mnie do domu (Płakałam), i Patryk do mnie zadzwonił żebym poszła tam pod kino! Spytałam się go czy nie będzie tam tych dziewczyn, a on powiedział że nie będzie bo sobie poszły. Już się kierowałyśmy, a on nagle zadzwonił do mnie drugi raz i powiedział żebyśmy poszły na dach sklepu. Ja troszkę poddenerwowana tym wszystkim, zgodziłam się i poszłyśmy!

Gdy jechałyśmy windą żeby na samą górę jechać, zgubiłyśmy się i zadzwoniłam do Patryka żeby po nas przyszli, i powiedziałam że czekamy koło drugiego kina na 2 piętrze. Odpowiedział zdenerwowanym głosem "Dobra!" i za parę minut byli, lecz nawet Patryk się nie spojrzał na mnie tylko po prostu mnie ominął i wszedł do kina, to nie wiem dlaczego ja nadal tam byłam, i poszłam za nim!
W kinie są gry takie i tam trzeba funta zapłacić żeby zagrać. On zaczą grać, a ja wogule jak sobie pomyślę to dziwie się że ja jeszcze na niego czekałam. Pięć minut po tym jak on grał, zadzwonił do niego telefon i on wstał i podszedł do kontu żeby porozmawiać, kiedy ja jeszcze tam stałam i na niego czekałam. Jego kolega otworzył jakieś dzwi i ochraniasz nas wszystkich wygonił z kina. Po tym jak oni wyszli, zaczeli szybko biec żebyśmy ich nie dogoniły, więc ja sobie już dałam spokuj i zaczęłyśmy juz wychodzić. Do końca dnia nie dostałam od niego żadnej wiadomości i nie zadzwonił. Kiedy był dostępny na gadu-gadu, napisałam do niego że z nami koniec.

CZY DOBRZE POSTąPIłAM!!!!?!?!?!?!?
I CZY ZRYWANIE Z CHłOPAKAMI MUSI BYć TAKIE BOLESNE??!!?!

Nadal o nim myślę i doszłam do wniosku że ja źle postąpiłam. Bardzo go kochałam i wszystkio spaprałam!!! Czuje się okropnie! A teraz słucham jego ulubionej muzyki i moczę chusteczki łzami. Powinnam go przeprosić?!?! Sad
Reklama

Wysłany: Czw Lut 12, 2009 20:12    Temat postu:

Powrót do góry
Diam0ndAngel

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm. . .Troche niezbyt sytuacja a chłopak zachował sie jak szczeniak. Tak wogole ile macie lat????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 13:33    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Dziewczyny o chłopakach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: