Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobry dietetyk Warszawa
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ekwadorka
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 20

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 12:58    Temat postu: Dobry dietetyk Warszawa Odpowiedz z cytatem

Ja chcę zrzucić 7 kg i dlatego zaczęłam się odchudzać. Ale poza dietą stosuję również suplementy diety, takie jak: green magma tabletki , a także zaczęłam biegać codziennie przez określony czas. Te tabletki są bardzo dobre, a ich głównym składnikiem jest młody, zielony jęczmień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Cze 28, 2018 12:58    Temat postu:

Powrót do góry
milunia



Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 9

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie myślałaś może nad wizytą u specjalisty jakiegoś dobrego dietetyka np w Warszawie na Ursynowie polecam http://www.kolczynska.dietetyk-vita.pl/ świetna Pani dietetyk na pewno pomoże schudnąć, a co za tym idzie odmienić całe swoje życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piękna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 152

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie jest super dietetyk Michał Wrzosek Smile ja mam u niego takie konsultacje online wykupione i wreszcie udało mi się schudnąć i wyrzeźbić sylwetkę. Czasami wpadnie jakiś cheat meal - https://michalwrzosek.pl/dieta/cheat-meal-kiedy-i-jak/ ale to nic złego Smile ogólnie dieta pyszna, zdrowa i czuje się o wiele wiele lepiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kochamArbuzy56



Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie znam żadnego dobrego dietetyka Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dzoanna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 98

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaczęłam się odchudzać i wdrożyłam sobie dietę jak i ćwiczenia, bo wiadomo ćwiczenia to podstawa. Ale zastanawiam się czy warto brać jakiś suplement diety który też wspomaga w odchudzaniu . Czytałam trochę o suplementach i znalazłam https://pastigliedimagranti.eu/ Myślicie że warto spróbować ? Bo nie wiem czy suplementy dają jakieś efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gioma
Nowy
Nowy


Dołączył: 27 Gru 2018
Posty: 11

PostWysłany: Sob Sty 26, 2019 00:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie Ewa Godlewska z Ober Clinic, dietetyk psychodietetyk z wiedzą i wspaniałym podejściem do pacjenta. Ciepła, serdeczna, otwarta. Zawsze ma czas, doradzi wysłucha a ułożone diety są idealne, takich dietetyków na waszej drodze życzę, odchudzanie i troska o własne zdrowie staje się przyjemnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara435
Nowy
Nowy


Dołączył: 17 Sty 2019
Posty: 11

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcemy zrzucić parę zbędnych kilogramów, powinniśmy wybrać się do dietetyka. Lepiej nie ustalać jadłospisu na własną rękę bo można sobie tylko zaszkodzić.
_________________
esentire.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
selma
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 08 Wrz 2018
Posty: 75

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, ja tak robiłam i teraz też wiem że to wielki błąd ale naprawiłam go zapisując się do Panaceum a tam mają najlepszych dietetyków no i odpowiednią diagnostykę https://panaceum-waw.pl/oferta/dietetyka/ a najważniejsze jest określenie stanu faktycznego i celu, który chcesz osiągnąć. Poza tym dietetyk zadba by dieta odchudzająca była skuteczna i zdrowa a jeśli zdecydujesz się jeszcze na treningi jakie oferuje Panaceum to masz sukces murowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ailis
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 26

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli szukacie dobrego dietetyka z warszawy to warto zerknąć na stronę dietetyka https://kcalmar.com/dietetycy/warszawa/ . Sama zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy dietetyka, a ta oferta wydaje mi się bardzo ciekawa. Mam sporą nadwagę więc wiem doskonale ze sama sobie nie poradzę, i potrzebuje fachowej pomocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlena
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 379

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie potrzebuję dietetyka bo jak tylko mam coś co mi się nie podoba w moim ciele to korzystam z pomocy medycyny estetycznej. U mojej kosmetyczki miałam niedawno odsysanie zbędnej tkanki tłuszczowej urządzeniem https://bodyspace.pl/urzadzenia-kosmetyczne i powiem wam że efekty są bardzo dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kordik
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 80

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, ostatnio znalazłem bardzo ciekawego bloga na http://ogloszenia-legnica.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela21
Normal
Normal


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 37

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Moje dziecko ma lekką nadwagę i chciałabym wybrać się z nim do specjalisty, zanim zrodzi się z tego poważniejszy problem. Mogłybyście polecić mi dietetyk dla dziecka warszawa? Będę bardzo wdzięczna za pomoc! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 04 Mar 2021
Posty: 4038

PostWysłany: Czw Mar 04, 2021 07:58    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SandraDek
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc


Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 51

PostWysłany: Pią Maj 07, 2021 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

catering dietetyczny Białystok towarzyszy mi już 5 miesięcy i zdecydowałam się na SportFoodBox zawsze dostarcza mi ciepłe i smaczne posiłki, w dobrej cenie. Zawsze dostarczane na czas i solidnie zapakowane. Zacząłem ponadto ćwiczyć, co w połączeniu z dieta pudełkowa i regularnym jedzeniem sprawiło, że schudłam już sporo kilogramów. Mam nadzieję, że również będziecie pozytywnie zaskoczeni efektami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weiland
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 400527

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2021 04:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

голо115.1бескPERFПравСурифакуэкспBobbSonuSeymSupeHopoSharPartЛiцвLindUnivWarCRuleRussSnapСущи
IntrHideбракStarPhilИллюcontSashпонрАрмсschoКашаShadПелтВороКондBarrSinaМайкMargCindсертбесп
WarCстраBookProlСладсборЛiцвучилСолоВолохудоBeanУрсоCons1920SupeCroiSupeBrinFeelmastSounКрив
унивЛеваМолоКоршKareЛеонSupeКузьMediКудиJereСодеКондJeweSolhStriFeelобидкварГравSchoRettPano
HostИспоKillSilvJapaTresSaxoимевIntaЛоуэKareSvevKindThreKeepEspaМалаSvevМереПетеDreaDigiGips
SculпласбуквмесяамшъXVIIVestStieсначтрасперевыбо2302ChicНикаРоссКитаCOMMInfiSTARПатидетьEngl
HaneязыкTrefобраинстElecдизаFordAdobLearGeomTefaхлопMexxChoiНабоФедоБердClubЛитРЛитРЛитРИллю
CathЛитРStevЯвориллюLawrМинаФридWestодноМадаCapiCeteМГорMarcXVIIрабоLickмакаGrahButt(ВедJets
LaurРыжкcaseСтарКузьГолл102xsomeЛупиавтоPockавтодетсМалоBriaPoneлюдеспецХаннавтоМоромесямеся
месяRougMarcПупыМароHarrобучСахаDaviШмырМонрФедоКоноtuchkasЗасоГорд
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Wrz 24, 2021 04:02    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group