Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 58, 59, 60  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Historie z życia wzięte
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pieknyolek
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 80

PostWysłany: Czw Cze 13, 2019 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam na stronę https://slowchef.pl/ gdzie znajdziecie najlepsze diety pudełkowe na rynku ! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Cze 13, 2019 09:27    Temat postu:

Powrót do góry
Milosz5
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 266

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nad czym się tu zastanawiać? Zdrowie powinno być nadrzędną wartością dla każdej osoby. Jeśli czujecie, że w tej kwestii coś u Was jest nie tak, jak powinno, to zareagujcie jak najszybciej. Dzięki wsparciu takich centrów medycznych jak https://www.centrumflebologii.pl/pl/niewydolnosc-zylna/zakrzepica będziecie w stanie uzyskać bardzo ciekawe efekty Waszego leczenia. Miejcie to na uwadze i nie odkładajcie zdrowia "na potem".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pieknyolek
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 80

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne także jest dobre ubezpieczenie. Najlepsze znajdziesz na stronie http://tania-polisa.com/aktualnosci/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zosia90
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 77

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dbam o swoje zdrowie uprawiając sport. Od wielu lat regularnie chodzę na basen i widać efekty przede wszystkim w tym, że mam dużo lepszą kondycję. Ostatnio nawet na stronie Finis udało mi się znaleźć wszystkie potrzebne sprzęty. Chyba skorzystam z ich oferty, bo jeszcze nie miałam okazji testować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Betka80



Dołączył: 11 Sie 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sie 11, 2019 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, zdrowie ma się tylko jedno, więc naprawdę warto je szanować. Żeby potem nie żałować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cesarzowa
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc


Dołączył: 05 Cze 2019
Posty: 50

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie to bez zwątpienia bardzo istotna kwestia – szkoda, że wiele osób przekonuje się, jak w istocie ważna dopiero, gdy zaczną się z nim problemy… Dobrze jest dbać o odpowiednią profilaktykę i trzymać rękę na pulsie, bo łatwiej jest zapobiegać niż leczyć, a leczyć jest łatwiej we wczesnym stadium choroby niż w dalszym. Niby są to truizmy, ale takie, o których się często mówi, a szybko zapomina – wyraźnie to widzę po swoich znajomych chociażby… I rodzinie niestety czasami też. Moja ciotka ma ostatnio problemy z nerkami, mimo jeszcze relatywnie młodego wieku, co mnie bardzo martwi. Dużo teraz czyta na temat tego, jak leczyć kamicę nerkową, żeby być odpowiednio przygotowaną na każdą ewentualność. Swoją drogą, tutaj: https://www.dbajonerki.pl/schorzenia-nerek/leczenie-kamicy-nerkowej jest naprawdę fajny artykuł na ten temat, polecam poczytać sobie – chociażby i w celach profilaktycznych. Taka wiedza na pewno nie zaszkodzi, a pomóc może bardzo – myślę, że się w tej kwestii ze mną jak najbardziej zgodzicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ragi27
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 11 Lip 2019
Posty: 20

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mamy i nie tylko! koniecznie przeczytajcie artykuł o ubezpieczeniach naszych dzieci https://miastodzieci.pl/wydarzenia/6-szczegolow-o-ktorych-trzeba-pamietac-przy-zakupie-polisy-dla-dziecka/ . Bardzo wyczerpująco i rzetelnie przedstawiony temat. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela21
Normal
Normal


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 37

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ja niedawno dowiedziałam się, że jestem chora na Hashimoto. Od tego czasu szukam jakichś porad i informacji, dotyczących diety czy suplementów. Znacie jakieś produkty zakazane przy Hashimoto czy takie, po które powinnam sięgać częściej? Będę wdzięczna za wszystkie rady! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WojtekK
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 26 Lip 2019
Posty: 46

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 07:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaminy, czy warto brać? Odpowiedź jest tylko jedna TAK Witaminy są niezbędna do prawidłowego działania naszego organizmu. Niedobór witamin prowadzi do różnych nieprzyjemnych sytuacji Chciałbym podsunąć jeden produkt, który sam używam to sugerowałbym: vitaminum b complex Jest to dobry zestaw witaminowy, którego nie boję się polecać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heligor
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 25 Lis 2018
Posty: 43

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast mogę polecić https://www.ortocentrum.com.pl/ wszystkim, którzy mają problem z amputowanymi kończynami. Dobrze wykonana proteza to inwestycja na wiele lat, dlatego nie warto na tym oszczędzać i najlepiej skorzystać z oferty najlepszych firm Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela21
Normal
Normal


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 37

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ostatnio robiłam sobie badania i po odebraniu wyników okazało się, że mam lekką anemię. Moglibyście doradzić mi co jeść przy niedokrwistości, aby pozbyć się męczących dolegliwości? Z góry dziękuję za pomoc! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lawenda30
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 114

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sport, kontakt z naturą i zdrowe jedzenie - to są klucze do dobrego samopoczucie. A co do chorób, to niektórych ciężko uniknąć, nawet stosując najlepszą dietę na świecie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewez



Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej wam, mam ostatnio problem ze zdrowiem, mianowicie strasznie bolą mnie stawy. Nie wiem już szczerze mówiąc co na to poradzić, na https://bonovita.pl/product-pol-1765-OptiFlexpain.html widziałem ciekawe tabletki na stawy, myślicie, że warto będzie spróbować od tego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agus123
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 131

PostWysłany: Sob Lis 02, 2019 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio słyszałam o fajnej metodzie leczenia bólów kręgosłupa, rwy kulszowej i zapalenia stawów dzieki biorezonansowi. Podobno taka metoda jest skuteczna i ciekawa. Można o tym poczytac tu http://biorezonans-wilanow.pl/pasozyty/ . Lecznica ta leczy również alergie, bolerioze i pomaga pozbyc się pasożytów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paprotka
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 05 Kwi 2019
Posty: 16

PostWysłany: Sro Lis 20, 2019 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a badania robicie regularnie? pytam, bo teraz trwa akcja z inicjatywy Diagnostyki- droga do zdrowia, mozna sobie wykonac badania a jak pobierze sie bon to jest sporo taniej https://www.drogadozdrowia.diag.pl/pobierzbony/ ja juz skorzystalam , warto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lis 20, 2019 11:58    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Historie z życia wzięte Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 58, 59, 60  Następny
Strona 2 z 60
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group