Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kredyt w banku...
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marlena
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 379

PostWysłany: Nie Lip 29, 2018 20:41    Temat postu: Kredyt w banku... Odpowiedz z cytatem

Chciałbym zdecydować się na zaciągnięcie kredytu w banku. Nie wiem tylko, czy jest taka potrzeba, gdy nie brakuje takich portali jak https://concash.pl/ które umożliwiają zaciągnięcie szybkiej pożyczki prywatnej. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Nie Lip 29, 2018 20:41    Temat postu:

Powrót do góry
allika32
Normal
Normal


Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 34

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem kredyt w banku, to chyba najpewniejsza opcja. Warto porównać różne oferty, a taką możliwość dają doradcy kredytowi. Na rynku jest wielu pośredników. Z bardziej znanych warto skontaktować się z kredyt123 opinie na ich temat zachęcają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ameba
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 17

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście jeśli brać kredyt to w banku. W Raiffeisen Polbank można nawet dostać kredyt gotówkowy bez odsetek. Żeby nie było tak kolorowo to bank pobiera prowizję która zależy od ilości rat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papryczkachilli



Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem przeciwniczką kredytów bo nie jeden już miałam Wink Jednak z doświadczenia wiem, ze można pożyczyć pieniążki od znajomego. Oczywiście nie chodzi o pożyczkę na całą wieczność. Ja np. wyznaczam termin spłaty i wysokość każdej rady, a odsetki to już sprawa indywidualna. Jednak ja pożyczam przyjaciołom na 0% .
_________________
papryczka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Devil93
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 44

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 12:01    Temat postu: Pożyczki Odpowiedz z cytatem

Pożyczki biorą wszyscy - zwykli "szarzy" ludzie ze standardowymi problemami, jak i wielcy biznesmeni, który chcą albo się rozwijać, albo podźwignąć na wyższy poziom zdolność finansową. Pisze się o tym na przykład we wpisie https://paniala.pl/wiedza/pozyczki-terminowe/ , ze wskazaniem na pożyczki terminowe, czy kredyty kupieckie. Ja uważam, że jeśli się wszystko kontroluje, to nie ma problemów, można korzystać z takiej opcji finansowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rizetko



Dołączył: 31 Sie 2018
Posty: 9

PostWysłany: Sob Paź 27, 2018 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby ktoś z Was był zainteresowany kredytem dla nowej firmy to polecam poczytać ciekawy porady tu kredyt dla nowej firmy opinie Cenne wskazówki, opinie i porady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irena32
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 89

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki kredyt Cię dokładnie interesuje? Jakiś większy np. hipoteczny czy kredyt samochodowy, czy może szybka gotówka? Bo wiesz, nawet te większe możesz wziąć online. Musisz tylko poszukać odpowiednich pośredników czy banków bezpośrednio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Design
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 394

PostWysłany: Nie Gru 02, 2018 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały świat leci na kredytach. Trzeba je jednak brać z głową. Ja na ten przykład nie znam się na tym kompletnie, mogłabym podjąć złą decyzję. Uważam więc, że nie ma to jak dobry doradca kredytowy, wolę mieć wliczone w kredyt to doradztwo, ale nie martwić się, czy uda i się go spłacić. Moim skromnym zdaniem warto starać się o kredyt w Habza Finanse. Dostaniecie tu nawet kredyt konsolidacyjny ze złą historią w bik Warto porozmawiać z doradcą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 266

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie zobowiązania zazwyczaj ciągną się latami, dlatego powinniście być ostrozni w ich podejmowaniu. Na pewno nie powinniście robić tego pod wpływem emocji. Najlepiej przeanalizujcie takie rozpiski jak https://konto-w-banku.pl/ i na bazie tego podejmijcie dobrą decyzję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc


Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyt to bardzo delikatny temat, wiec sądzę, że jak już się na cos takiego decydujemy to warto się zaznajomi z różnymi ofertami kredytów, których jest na prawde dużo. Wiele z nich znajdziecie tutaj https://ic-ekspertfinansowy.pl/indywidualne/kredyt-gotowkowy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damian222222



Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio wziąłem pożyczkę hipoteczną dzięki biurowi http://krakowkredyty.pl/kredyty/pozyczka-hipoteczna . Tam naprawdę mają bardzo dobrą ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rafik1985
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 19

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio spróbowałem skorzystać z pomocy specjalistów kredytowych.
Wszedł w google i znalazłem firmę Habza Finanse, która zajmuję się pozyskiwaniem kredytów gotówkowych, ale też pomoże uzyskać kredyt konsolidacyjny który ostatnio jest dość powszechny, dzięki takiemu rozwiązaniu , gdy mamy dużo kredytów, jestesmy w stanie wyjść szybciej z długów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feelka



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bałabym się pożyczyć tyle pieniążków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordik
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 80

PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla tych co mają zbyt wiele kredytów, ciekawą alternatywą jest konsolidacja kredytu.
Na stronie https://www.rp.pl/Swiat/190409413-Jak-wybrac-najlepszy-kredyt-konsolidacyjny.html
można znaleźć bardzo ciekawe oferty związane z takimi kredytami - Polecam zajrzeć i poczytać sobie o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iriaj56



Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lip 20, 2019 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczka w banku jest bardziej bezpieczna.

__

dentysta katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lip 20, 2019 22:27    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group