Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pasta, która faktycznie wybiela zęby
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
losowa00



Dołączył: 07 Mar 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon Mar 07, 2016 18:45    Temat postu: Pasta, która faktycznie wybiela zęby Odpowiedz z cytatem

Cześć Exclamation
Stwierdziłam, że najwyższa pora, by mieć śnieżnobiały uśmiech. Nie wierzę w żadne zabiegi, myślę, że równie dobry efekt za znacznie mniejsze pieniądze da specjalistyczna pasta do zębów marki Colgate Exclamation Czy macie z nią jakieś doświadczenia Question Z góry dziękuje za odpowiedzi w tym temacie i gorąco pozdrawiam wszystkich Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Mar 07, 2016 18:45    Temat postu:

Powrót do góry
sari



Dołączył: 13 Lis 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry plan, ale zalezy jak bardzo masz przebarwione zęby. Jeśli są mocno zaniedbane to sama pasta ci nie pomoże i bez wybielania się nie obejdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Efka



Dołączył: 18 Lis 2018
Posty: 2

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra pasta jest bez wątpienia niezwykle ważna. Z tego co wiem, świetnie sprawdza się taka z aktywnym węglem, bądź też olej kokosowy. Do tego dobrym pomysłem będzie zainwestowanie np. w szczoteczkę elektryczną z https://www.carrefour.pl/elektronika/agd/higiena-i-pielegnacja/elektryczne-szczoteczki-do-zebow/szczoteczki i będziemy mogli cieszyć się pięknymi i zdrowymi zębami:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
MalgosiaMM



Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 3
Skąd: Otwock

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę Ci polecić tą pastę https://www.wapteka.pl/biala-perla-whitening-biel-i-ochrona-pasta-wybielajaca-do-zebow-75-ml-373,p. Używałam ją przez jakiś czas i jestem bardzo zadowolona z efektów. Świetnie wybiela zęby, do tego jest bardzo delikatna bo nie powoduje nadwrażliwości czy innych problemów. Naprawdę jest świetna, tylko że nie spotkałam jej w zwykłym sklepie i kupowałam własnie w tej aptece internetowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
majkowska
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 11 Lut 2019
Posty: 79

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się przekonałam do takich produktów wybielających jak zobaczyłam efekty jakie uzyskała moja siostra. Dlatego też postanowiłam zakupić sobie pastę iwhite instant. I u mnie jest dokładnie tak jak u niej, efekty są i to super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onaona
Nowy
Nowy


Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 12

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykańczam juz 3 tubkę pasty, która podobno ma wybielić moje zęby. Efektów jak na moje brak, co zaczyna mnie irytować. Moje marzenia o białym uśmiechu odchodzą w cień. znajoma przekonuje mnie do założenia licówek takich jak tu https://www.declinic.pl/licowki-w-pogoni-za-natura/ ale ja trochę boję się dentysty. Myślicie, ze to boli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Design
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 394

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybielaniem zębów zajmuje sie klinika Adental https://adental.pl/oferta/periodontologia/ . Mają szeroki wachlarz usług. W razie czego można usunąć też ósemkę, bo jest też chirurg stomatolog. Zajmują sie tu również chorobami przyzębia i jamy ustnej. Zatem krótko mówiąc kompleksowo i na miejscu bez zbędnego biegania. Ceny jak na Wrocław powiedziałabym konkurencyjne. Zresztą na stronie znajdziecie ceny zabiegów, łatwo sobie porównać. Co do past wybielających to mam wątpliwości czy w ogóle działają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 266

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 09:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie tylko, jak bezpieczna byłaby tego typu pasta. Mimo wszystko uważam, że bardziej racjonalne byłoby skorzystanie z takich usług jak https://www.triodent.com.pl/services/wybielanie-zebow-warszawa/ w dobrym gabinecie dentystycznym. To da Wam o wiele większą pewność, że będziecie zadowoleni z efektu końcowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melani



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadna pasta z takich kupowanych w sklepie nie jest w 100% skuteczna, a trzeba ją używać bardzo długo, żęby było widać efekty.
_________________
gabloty wiszące
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alamooniq
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 30 Lis 2018
Posty: 46

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli planujecie wziąć się porządnie za wybielanie zębów to może warto pójść do dentysty, który się w tym specjalizuje? Jeżeli tylko przy okazji dbania o zęby chcecie troszkę poprawić ich barwę to w zupełności wystarczą odpowiednie pasty do zębów. Co do tych to myślę, że produkty od https://www.sunstargum.com/pl/ powinny bardzo fajnie się sprawdzić. Zadbacie z nimi nie tylko o zdrowie swoich zębów, ale i także całej jamy ustnej. Postawcie na sprawdzone produkty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alba23



Dołączył: 11 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te pasty mają taką sobie skuteczność, trzeba używać bardzo długo, żeby było widać jakieś efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leontij



Dołączył: 23 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Nie Cze 23, 2019 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maryy
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc


Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 57

PostWysłany: Pią Sty 03, 2020 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, efekty stosowania past wybielających nie pojawią się po kilku dniach. Na szczęście jeżeli będziemy regularnie stosować np. czarne pasty do zębów, jak np. te z oferty https://www.shop-dent.pl/pl/c/Czarna-pasta-do-zebow/1545 , zauważymy sporą różnicę. Wiem po sobie, a muszę się przyznać, że nie dość, iż jestem strasznym kawoszem, to mam za sobą dość długa przygodę z paleniem. Niestety przez to, przyjdzie mi jeszcze dość długo walczyć z przebarwieniami, ale wierzę, że się uda:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadzia
Nowy
Nowy


Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 14

PostWysłany: Sob Sty 11, 2020 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasty do zębów są bardzo potrzebne, ale niestety raczej nie do wybielania zębów. Po "przerobieniu" kilkunastu rynkowych genialnych sposobów do wybielania zębów wylądowałam w gabinecie Dentoklinika u dr Kozłowskiej. Dopiero profesjonalne wybielanie przyniosło porządny efekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 04 Mar 2021
Posty: 4038

PostWysłany: Czw Mar 04, 2021 02:33    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Mar 04, 2021 02:33    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group