Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Warszawa.
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Dziewczyny o chłopakach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
owieczka
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 517

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 19:56    Temat postu: Restauracja Warszawa. Odpowiedz z cytatem

Hejka moi drodzy niedługo zbliża się osiemnastka mojej siostry i pomyślałam sobie, że warto byłoby tak ważne urodziny gdzieś uczcić. Może polecicie mi jakąś fajną restaurację w Warszawie? Sporo pozytywnych komentarzy czytałam o restauracji Bubbles, ponoć zawsze można tam zjeść świeże potrawy i smaczne. W dodatku mają prawdziwe wina i szampan markowy. Czy ktoś z was był może już tam i może to potwierdzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lip 12, 2018 19:56    Temat postu:

Powrót do góry
irena32
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 89

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nigdy tam nie byłam, a przynajmniej nie pamiętam.... Ale weź pod uwagę też restaurację Na Skrajnej http://naskrajnej.pl/. Wiem, że zajmują się organizacją różnego typu spotkań więc urodziny też pewnie dadzą radę. Teraz piękna pogoda, a oni organizują przyjęcia w ogrodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dzoanna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 98

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozazdrościłam mojej bratowej, ponieważ mój brat chce zorganizować przyjęcie niespodziankę na ich pierwszą rocznicę ślubu. Ma się odbyć w restauracji Akademia w Warszawie. Gdy przeczytałam jakie menu oni oferują, to nie mogę się doczekać tej wspaniałej uczty. Mam nadzieje że niespodzianka się uda i będzie fajna zabawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cedar83
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 22

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 07:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie masz sporo fajnych lokali. Osobiście mogę Wam polecić restaurację "w Weku". Nowe miejsce na Woli, ale zyskało moją sympatię świetnym jedzenie i niewygórowanymi cenami. Poza tym ładne wnętrze, obsługa miła, czysto. Może to szczegóły, ale dla mnie bardzo istotne. Szczególnie krem z pomidorów polecam. Podawany z dodatkiem malin smakuje wyśmienicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagoda25
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 25 Wrz 2018
Posty: 22

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 06:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mogę zostawić namiary na ich stronę https://wweku.business.site/. Wystarczy rzucić okiem, żeby zgłodnieć Very Happy Lubię to miejsce w porze lunchu. Zawsze coś dobrego mają. I faktycznie ceny bardzo przystępne. W Warszawie różnie z tym bywa. A tu jak widać można mieć jakość za rozsądną cenę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol554



Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 3

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatni raz w Warszawie w restauracji to ja byłem dwa lata temu. I to było prywatne spotkanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Justa4
Normal
Normal


Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 38

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie urodziny zawsze warto świętować. Na pewno organizacja imprez tego typu może nie być najłatwiejsza, ale się opłaci. Jeśli wynajmiesz dobrą salę to tak naprawdę połowę roboty wykonają za Ciebie, ponieważ oprócz pysznego jedzenia do dyspozycji będą również jakieś atrakcje dodatkowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rewidia



Dołączył: 24 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnie się składa, że polecacie konkretne miejscówki. Niedługo wybieram się do stolicy, więc może akurat gdzieś się wybiorę.
_________________
[url=http://theducation.pl/category/inspirations/]blog o dzieciach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Design
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 394

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie na Pasłęckiej 12 jest świetna kuchnia włoska, Pizza Dominium https://www.pizzadominium.pl/lokale/warszawa-tarchomin . Zerknij sobie w ich ofertę, uważam, że jest bardzo atrakcyjna. Warto zabrać rodzinę na obiad, kolację, czy może narzeczonego na spacer zakończony u nich kolacją. Pyszne pizze, makarony, desery to ich domena. O ile wiem, to mozna też zamówić u nich pizzę do domu. Trafiłam kiedyś do południa, za pizzę zapłaciłam połowę ceny. Wiem, że ta promocja tyczy się zakupów do godziny trzynastej. Jeśli macie znajomych, którzy mają większą rodzinę, to wiem, że Karta Dużej rodziny jest u nich respektowana. Zawsze to taniej i chwała im za to. Teraz jak się zrobiło tak ciepło, odechciało mi się kompletnie gotowania. Myślę, że częściej będę pojawiać się na Pasłeckiej 12. Myślę, że jest to sposób na to, by odetchnąć od obowiązków domowych. Poza tym od jakiegoś czasu nie mam już nawet pomysłów na obiady. I to chyba nie tylko dopadło mnie. Wiele spośród moich koleżanek również jest wypalonych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ms27
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 20 Cze 2019
Posty: 152

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez słyszałem pozytywne opinie o tej restauracji
_________________
sprawdź stronę http://twoje-okna.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
majjax99@o2.pl



Dołączył: 26 Lip 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dobra restauracja jest w hotelu https://www.desilva.pl/zgoda . Swoją drogą fajne miejsce jesli szukacie komfortowego hotelu w centrum. Bardzo blisko filharmonii narodowej, stadionu , teatru narodowego. Wnętrze urządzone z gustem i wyczuciem. Polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 206

PostWysłany: Pon Gru 23, 2019 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W restauracji nie może zabraknąć dobrej jakości garnków, sztućców i innych akcesoriów kuchennych. Na stronie https://gerlach.pl/garnki możecie zobaczyć ofertę jednego z bardziej znanych i cenionych producentów. Ich wyroby są chwalone przez klientów którzy je zakupili, posłużą długie lata, używanie ich będzie przyjemnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria55
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 07 Sty 2020
Posty: 29

PostWysłany: Pon Sty 20, 2020 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że najlepsze restauracje znajdziemy w Warszawie a dokładnie w słynnym Forcie Służew w którym to znajduje się wiele bardzo fajnym miejscówek w jednym miejscu. Ja właśnie tam odkryłam restaurację Garo Sushi gdzie miałam okazję spróbować genialnego sushi oraz innych równie wyśmienitych dań kuchni japońskiej. Dlatego jeśli nie boisz się poznawania innych smaków to polecam odwiedzić tę restaurację
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stazella
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 150

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 12:26    Temat postu: Dobre restauracje Odpowiedz z cytatem

Znacie jakieś smaczne restauracje w okolicach Raszyna? Mam tam zarezerwowany nocleg, dokładnie w tym hotelu: http://hotelikamber.pl/ i chciałabym wiedzieć, gdzie mogę w okolicy coś dobrego zjeść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cerne



Dołączył: 25 Maj 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kojarzycie restauracje orientalne w Warszawie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Maj 25, 2020 15:35    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Dziewczyny o chłopakach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group