Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Intensywny kurs angielskiego
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
livek



Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 5

PostWysłany: Sob Sty 16, 2016 19:36    Temat postu: Intensywny kurs angielskiego Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Planuję wybrać się na rok za granicę. Będzie to takie połączenie intensywnego kursu języka angielskiego i ogarnięcia się w zupełnie nowym miejscu, mam ogromną nadzieję że to będzie bardzo intensywny rok! Nie wiem - czy jest na forum ktoś kto już studiował gdzieś za granicą? Ja jeszcze do końca nie wybrałem destynacji, ale z kilku powodów (nie wnikając) "celuję" chyba jednak w Europę. Przez moment zastanawiałem się nad "bardziej egzotycznymi" miejscami, ale ostatecznie chyba już wybrałem. Znalazłem bardzo ciekawą stronę, taką http://www.ef.pl/pg/kursy-jezykowe/ i zastanawiam się czy może znacie ją? Ewentualnie coś podobnego? Chciałabym sobie to wszystko zestawić, porównać, mieć jakąś szerszą perspektywę na ten temat, na razie jestem jeszcze na etapie tworzenia planu, opracowywania tego "organizacyjnie", gromadzeniu funduszy. Jeśli mielibyście jakieś rady praktyczne, to chętnie je przeczytam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Sty 16, 2016 19:36    Temat postu:

Powrót do góry
asiaq



Dołączył: 09 Sty 2016
Posty: 3

PostWysłany: Pią Lip 15, 2016 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście o nauce przez internet?
Webinarium to rodzaj internetowego seminarium prowadzonego i realizowanego za pomocą technologii webcast, która umożliwia obustronną komunikację między prowadzącym spotkanie a uczestnikami, z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi. W założeniu ma przypominać tradycyjne spotkanie i umożliwić kontakt mimo dużych odległości. Webinaria wykorzystywane są głównie jako narzędzia szkoleniowe i marketingowe. Ostatnio jest to najpopularniejszą formą zdobywania wiedzy. W sumie to logiczne. Po co naciągać kursantów, czy studentów na przyjazd na uczelnię i akademiki, skoro i tak większość ludzi zainteresowanych kształceniem ma dostęp do internetu. Z drugiej strony nie trzeba wynajmować sal wykładowych, ogrzewać ich i utrzymywać. Wykłady online są dostępne dla ludzi którzy siedzą w domach i mają ochotę zdobywać wiedzę. Podobną formę pracy online coraz częściej przyjmują korepetycje http://oferia.pl/zlecenia/szukaj-korepetycje .
Praktycznie oferowane są tak korepetycje z różnych przedmiotów. Matematyka, angielski, polski, niemiecki, kurs, kursy, historia, geografia, biologia, chemia, informatyka.... Przygotowanie do klasówki, testów, matury. Zajęcia indywidualne lub w inter-klasie. Trzeba mieć tylko komputer, Skypa i w miarę szybki internet. No i chęć by się uczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ariadna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 250

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie kursy są bardzo fajne, bo można w bardzo krótkim czasie podnieść swoją znajomość angielskiego, a to może być istotne, kiedy na przykład wyjeżdżamy do pracy za granice lub na wakacje. Szkoła Speak-Up posiadająca oddziały w całej Polsce również takie kursy organizuje, na https://www.speak-up.pl/intensywny-kurs-angielskiego możecie się zapoznać z ich ofertą w tym zakresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Design
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 394

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy nie lepiej od razu wybrać sie na Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi https://www.ahe.lodz.pl/ na kierunek filologia angielska? To chyba więcej daje niż szkolenie czy kurs Smile Uczelnia jest bardzo dobra, z 25 letnim doświadczeniem. Na pewno każdy cos znajdzie tu dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majkaa



Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 9

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam to szczęście, że udało mi się trafić na blog https://enlinado.pl/blog-enlinado/ ponieważ po przeczytaniu kilku artykułów doszłam do wniosku, że faktycznie metody, których do tej pory używałam można powiedzieć mijały się z celem. Teraz zastosowałam się do tych nowych i powiem Wam, że np. 1000 najpopularniejszych zwrotów w j. angielskim weszło mi do głowy dość szybko. Teraz podwyższamy poziom z dnia na dzień! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SandraDek
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc


Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 51

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast jestem zwolennikiem kursów, ponieważ szkoły językowe oraz korepetycje niestety ale nie dawały mi zbyt dobrych efektów i po kilku miesiącach znowu większość rzeczy zapominałam. Dlatego z polecenia koleżanki zdecydowałam się na wykupienie kursów od http://kursy-jezykowe.edu.pl/ które oparte zostały o metodę Emila Krebsa czyli słuchaniu codziennie rozmów w danym języku. Kurs nie jest drogi, a naprawdę bardzo mi pomógł ogarnięcie rozumienia i wypowiedzi. W tym roku wybieram się do pracy na wakacje do Anglii także już wstępnie w tym zakresie jestem gotowa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lelia90



Dołączył: 02 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki kurs to z pewnością dobry pomysł i w przyszłości się przyda.
_________________
śmieszne gadżety dla mężczyzn
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 266

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, to dobry wybór. Przecież jeśli chodzi o edukację, to nie ma na co czekać. Jeśli zbagatelizujecie potrzebę znajomości języków obcych, to może się to bardzo odbić na rozwoju Waszej kariery. Powinniście rozważyć skorzystanie z takich kursów jak https://www.archibald.pl/dorosli/strefa-sluchacza/bezplatne-konwersacje/ bo to może być dla Was bardzo cenną rzeczą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kate



Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wielu mozna znalezc nauczycieli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irena32
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 90

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety wielu rodziców bagatelizuje znaczenie języków obcych. I potem trzeba się niestety dokształcać. Wydaje mi się, że im wcześniej dziecko ma kontakt z językiem obcym, tym większa szansa na to by przestał być takim właśnie językiem. Moje dziecko pierwszy kontakt z angielskim miało już w przedszkolu. Potem naturalnie poszło do szkoły która pomogła rozwinąć mu się, czyli do Szkoły Europejskiej w Łodzi - o tu https://szkolaeuropejska.pl/. W planach jest liceum o podobnym profilu. Chłopak będzie mógł wybierać, gdzie w Europie czy na świecie ma chęć studiować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jurko
Normal
Normal


Dołączył: 05 Lis 2020
Posty: 39

PostWysłany: Czw Lis 05, 2020 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zna ktoś taki intensywny kurs ale z języka niemieckiego? Czasem jedna szkoła językowa oferuje kilka języków, stąd moje pytanie. Potrzebuje konsultacje języka niemieckiego online. Ktoś, coś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
EDulpaczewski



Dołączył: 07 Lis 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lis 07, 2020 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc ja jakoś nie wierze w te wszystkie intensywne kursy. Mnie to się wydaje trochę takie naciągane.
_________________
osobisty oczyszczacz eos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol333
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 03 Cze 2020
Posty: 46

PostWysłany: Czw Lut 18, 2021 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś potrzebuje podręczników do szkoły podstawowej to na pewno warto skorzystać z podręczniki szkoła podstawowa .Sam z tej oferty ostatnio skorzystałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Megalodon



Dołączył: 18 Lut 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lut 18, 2021 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaką skuteczność ma taki kurs?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kursantka



Dołączył: 02 Cze 2021
Posty: 7

PostWysłany: Pon Cze 07, 2021 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam tej firmy, ale wiem, że opcję kursów językowych za granicą oferuje też szkoła językowa Skrivanek: https://szkolajezyk.pl/kursy-dla-firm/kursy-zagraniczne/. Większość spraw, takich jak zakwaterowanie, załatwia szkoła, więc nie trzeba się o to martwić. Myślę, że to fajna opcja. Warto również przejrzeć pozostałe opcje, które oferuje szkoła – kursy indywidualne, grupowe, online oraz stacjonarne. Na stronie są też dostępne materiały pomagające sobie odświeżyć angielski od podstaw (zagadnienia takie jak czas Past Simple).
_________________
Present Simple angielski od podstaw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pon Cze 07, 2021 18:07    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group