Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wybór okien do domu pasywnego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marlena
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2019 16:25    Temat postu: Wybór okien do domu pasywnego Odpowiedz z cytatem

Nie wiecie jak dobrać okna do domu pasywnego? Jest to dom nowoczesny, wykorzystujący energię odnawialną do ograniczenia kosztów eksploatacji domu. Ciekawy artykuł na ten temat znajdziecie tutaj https://okna.waw.pl/poradnik/okna-do-domu-pasywnego i polecam poczytać bo są w nim przydatne informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 04, 2019 16:25    Temat postu:

Powrót do góry
mczay
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No słuchaj ja mam u siebie w mieszkaniu okna od producenta https://okna-internorm.pl/ i chwalę je sobie. Głównie dlatego że są energooszczędne ale i też mają żaluzje międzyszybowe co jest praktycznym rozwiązaniem bo nie musiałem dokupować dodatkowych rolet. Pomyśl o tym bo to coś co Ci się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werman
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marlena domy pasywne to teraz coraz bardziej popularny sposób na budowanie domu. Ja sama mam taki dom już rok w nim mieszkamy. Sama bryła domu, jego kształt musi być nieco inny niż w przypadku klasycznych domów. Przed tym jak zdecydowaliśmy się na budowę naszego trochę czytałam o technologii domów pasywnych. Mało kto wie, że domy te powinny być możliwie najprostsze w swym kształcie, bo im więcej zakrzywień bryły, rogów tym większa możliwość ucieczki ciepła. Okna też zupełnie inne my wybraliśmy Winergetic Premium Passive z Oknoplastu, które gorąco polecam. Świetna technologia z wykorzystaniem aerożelu została w nich zastosowana co dodatkowo wpływa na izolację. Wielu znajomych ma okna z Oknoplastu w swoich standardowych domach i sobie chwalą więc jak czytaliśmy o ich wersji dla domów pasywnych to już żadne inne nie wchodziły w grę. W tym roku jeszcze zamierzamy zamontować fotowoltaikę bo z tym zwlekaliśmy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barbra22

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto zainwestować w okna dobrej jakości, żeby nie stanowiły mostków cieplnych.
Reklama

Wysłany: Czw Cze 06, 2019 23:21    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: