Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Medycyna estetyczna
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Dojrzewanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marlena
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 379

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 14:55    Temat postu: Medycyna estetyczna Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie jakie jest Wasze stanowisko w temacie medycyny estetycznej - warto? nie warto? Mi się wydaje, że jest to dobry sposób na drobną korektę wyglądu. Jakbym miała sama zdecydować się na jakiś zabieg wybrałabym lipoline, ze względu na ich ceny. Na stronie: https://lipoline.pl/cennik/ można zauważyć, że ich ceny są na prawdę atrakcyjne w porównaniu do innych klinik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Wto Sie 28, 2018 14:55    Temat postu:

Powrót do góry
Devil93
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 44

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medycyna estetyczna jest dla każdego, także dla mężczyzn. Poza standardowymi zabiegami, jakie się wykonuje kobietom, mogą oni również poddać się na przykład powiększaniu penisa metodą tłuszczową, czy obrzezaniu stulejki, jeśli istnieje taki problem . Kliniki takie jak Novoderm mają doświadczenie i zatrudniają prawdziwych lekarzy, znających się na fachu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dzoanna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 98

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 07:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat medycyny estetycznej stał się ostatnio bardzo popularny w moich kręgach. Wiem, że wiele osób poszło na wygładzanie zmarszczek kwasem Hialuronowym do tego gabinetu w Warszawie przy ul. koszykowej 69 http://olan-estetyka.pl/ Sama myślę nad tym, czy nie pójść na jakiś zabieg medycyny estetycznej, ale to zależy, jak się wyrobię z pieniążkami . A też mam już widoczne zmarszczki, więc czas najwyższy coś z nimi zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlena
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 379

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak zdecydowałam się na gabinet https://filine.pl/ bo znajoma poleciła że mają dobrych fachowców od medycyny estetycznej i faktycznie jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam każdemu, nie będziecie zawiedzeni. Byłam na mezoterapii i dała wiele dobrego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomson00
Nowy
Nowy


Dołączył: 28 Paź 2018
Posty: 11

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona od lat miała kompleks związany z małymi ustami. Ostatnio przeszła zabieg powiększania ust w klinice Revital i efekt jest mega. Kompleks wyleczony! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zosia90
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 77

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kosmetyczka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Milosz5
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 266

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto postawić przede wszystkim na takie zabiegi, które są sprawdzone i w pełni bezpieczne. Wiem, że świetnie w tej roli sprawdza się Klinika Krajewski z http://klinikakrajewski.pl/zabiegi/accent-prime/ Jeśli już koniecznie chcecie coś poprawić w swojej urodzie, to skorzystajcie właśnie z ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jamino
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 17

PostWysłany: Pon Gru 31, 2018 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest dla ludzi, ale wiadomo, bez przesady... jeżeli chodzi o mnie to często wybieram się na różne zabiegi kosmetyczne kraków to duże miasto więc bez problemu można znaleźć profesjonalny gabinet urody. Dla mnie jest to https://revision.com.pl/kosmetyka/ ale wiadomo, to kwestia gustu. Kazdy wybierze ten gabinet który mu najbardziej odpowiada Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dzoanna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 98

PostWysłany: Sro Sty 02, 2019 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medycyna estetyczna jak dotąd w ogóle mnie nie interesowała, lecz jakiegoś czasu zauważam pogorszenie kondycji skóry. Nagle stała się mniej sprężysta, jakbym straciła nagle dużo kolagenu i innych składników. Mam nadzieję, że Lifting Hifu, jaki ma w ofercie firma Novoderm pomoże z moim problemem. Cieszę się, że tak wspaniałą klinikę mamy w naszej pięknej Łodzi, przez co wizytę mogę dopasować do potrzeb i nie muszę objeżdżać pół kraju, by poczuć się komfortowo i zadbać o siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gioma
Nowy
Nowy


Dołączył: 27 Gru 2018
Posty: 11

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że warto jest sporo mało inwazyjnych zabiegów które mogą skutecznie poprawić wygląd nasz, na przykład takie powiększanie ust. Niby nie bardzo inwazyjne a twarz zupełnie inaczej wygląda. Ja robiłam kwasem u dr Bembenek w CM Panorama w Radzyminie, nie daleko Warszawy. Dr jest świetna i osiągnęłyśmy bardzo naturalny efekt za sensowne pieniądze przede wszystkim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kazimierz33red



Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na temat medycyny estetycznej wiem bardzo dużo.Tylko swojej wiedzy na pewno nie będę teraz zdradzał.
_________________
phone girls in London
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohomew



Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz chęć spędzić miłe chwile z atrakcyjna i efektowną kobietą? Na one night znajdziesz wiele kobiet, do których wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie. Agencja działa na terenie całego Londynu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Petronela1
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 43

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej jest sprawą całkowicie indywidualną. Jeśli ktoś ma problem z zaakceptowaniem pojawiających się zmarszczek to zamiast się zamartwiać lepiej faktycznie wybrać się na botoks - https://naleczclinic.pl/medycyna-estetyczna/botox/ i odzyskać dobre samopoczucie. Tylko oczywiście nie wolno przesadzić, żeby efekt nie był odwrotny do zamierzonego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ingga323
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 95

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz po zimie warto pomyśleć o nawilżaniu skóry, ale takim dogłębnym. Najlepiej sprawdzi się zabieg z użyciem Restylane Skinboosters. Ja miałam taki zabieg i bardzo polecam Smile Nawilżane i rewitalizacja pełną gębą Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miro4



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medycyna estetyczna zawsze jest bardzo ważna u każdego człowieka.Takie jest moje zdanie i swojego zdania nigdy nie zmienię.
_________________
http://okatalog.pl/rehabilitacja-domowa-sopot-s12456.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Mar 08, 2019 08:51    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Dojrzewanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group