Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

makijaż
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Natik
Normal
Normal


Dołączył: 12 Mar 2018
Posty: 33

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 18:29    Temat postu: makijaż Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu zaintrygował mnie artykuł https://blog.tagomago.pl/dlaczego-wykonujemy-makijaz/ . Jak miałam tak ok. 18 lat i zaczęłam się malować, to mama mi mówiła-nie maluj się, młodość jest piękna. Ale przecież jest tak, że większość z nas nie może się doczekać tego, kiedy zacznie się malować. Teraz, już nieco starsza jestem i u mnie jest tak, że jeśli na co dzień nie użyję podkładu i tuszu to tak zupełnie inaczej się widzę i czuję, tak jakoś dziwnie. A jak jest u Was?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Mar 14, 2018 18:29    Temat postu:

Powrót do góry
Petronela1
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 43

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2018 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również na co dzień bez podkładu i tuszu nie wyjdę do pracy Very Happy U mnie to absolutne minimum. I nie uważam, że makijaż jakoś mocno niszczy cerę jeśli tylko wybiera się do niego odpowiednie kosmetyki (np. https://www.cocolita.pl/loreal), które nie będą zapychały porów i przesuszały skóry. Do tego oczywiście niezbędny jest także odpowiednio przeprowadzany demakijaż, który również ma za zadanie pielęgnację cery i sprawianie iż nie będzie się zbyt szybko starzała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlena
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 379

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już mowa o kosmetykach, to czy mogłybyście podzielić się informacją, jakich kosmetyków używacie do włosów? Ja, po przeczytaniu artykułu opublikowanego na https://blog.factoryprice.pl/kosmetyki-do-pielegnacji-wlosow/ całkowicie zmieniłam podejście do pielęgnacji włosów i wiem, że z większości dotychczas używanych kosmetyków muszę zrezygnować...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
owieczka
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 517

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedynie dodałabym od siebie, że warto byłoby też kupić sobie taki utrwalacz http://goldenrose.pl/produkty/make-up-fixing-spray---spray-utrwalajacy-makijaz---golden-rose.html . W ten sposób wydłużymy perfekcyjny wygląd naszego makijażu na wiele godzin. Produkt ten jest naprawdę świetny, ponieważ lekkiej i nielepiącej się konsystencji, która dobrze utrwala i nie wysusza skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kochamArbuzy56



Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że jestem facetem i nie muszę się malować Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dzoanna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 98

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed wykonaniem makijażu warto skore pielegnowac wysokiej jakosci produktami. Na przyklad ostatnio pokusilam sie na naturalny krem wybielajacy i redukujacy przebarwienia oraz maseczke redukujaca przebarwienia WLOCHY marki Calluna Medica. Nie zaluje, a wrecz jestem dumna, ze moge szczycic sie tak piekna i zadbana cera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Design
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 394

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siedząc w domu nie maluję się, nawet wychodząc obok do sklepiku również nie straszę na tyle, by się pokazać bez makijażu. Kiedy jednak moje wyjście wiąże się z pracą, czy dłuższym wyjściem z domu wtedy makijaż musi być. Kiedyś malowałam sie intensywniej. Od kiedy jednak odkryłam markę SOSU z ich zestawem 6 rozświetlaczy HIGHLIGHTER KIT wszystko się zmieniło. Zaczęłam używać delikatny fluid, na to puder, ale tylko transparentny i na koniec właśnie świetnie miksujacy się ze sobą rozświetlacz SOSU. Wierzcie mi, że efekt delikatny, a makijaż odpowiedni na każdą okazję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Petronela1
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 43

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak byłam młoda to też nie mogłam się doczekać kiedy będę się malować. Ale kiedy już mogłam to za bardzo tak naprawdę nie miałam na to czasu i umiejętności. Do teraz raczej na co dzień stosuję jedynie delikatny makijaż, natomiast na większe wyjścia wolę żeby ktoś mnie umalował (np. makijaż wieczorowy warszawa). Dzięki temu nie tylko sama nie muszę się stresować, że coś mi nie wyjdzie, ale i mam pewność, że makijaż przede wszystkim będzie trwały i nie zmaże się po dwóch godzinach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlena
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 379

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy z równie dużym zawzięciem co o urodę dbacie o włosy? Jakie vkosmetyki do włosów są Waszymi ulubionymi? Kosmetyki jakiej marki lubicie najbardziej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zosia90
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 77

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, że jeśli decydujecie się na makijaż w ważnym dla Was dniu, to wcześniej trzeba umówić się na makijaż próbny, aby wiedzieć, jak wyglądamy i czy na pewno nam to wszystko odpowiada. Ja właśnie taki makijaż próbny u https://www.facebook.com/Mobile-Salon-Styli%C5%9Bci-z-dojazdem-473721966005656/ mam już za sobą i jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że na ślubie będą wyglądała tak samo, bo efekty bardzo mnie zaskoczyły. Zobaczyłam siebie w troszkę innym wydaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Niki
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 07 Gru 2017
Posty: 28

PostWysłany: Nie Lis 25, 2018 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś w tym jest jak pisała któras z dziewczyn wyżej, że jak jestesmy mlode to chcialybysmy juz teraz miec mozliwosc malowania sie, a dla mnie teraz po 30. codzienny makijaz to katorga. Do tego musialam miec zawsze naprawde dobrej jakosci kosmetyki zeby nic mi nie splywalo podczas treningow. Miesiac temu dalam sie namowic znajomej na makijaz permanentny w klinice dermed w krakowie. Zdecydowalam sie najpierw na oko i na kontury ust. Mysle jeszcze o brwiach, ale to pewnie po swietach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nikosia
Nowy
Nowy


Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo chwalę sobie lekki fluid Liftingujący i nawilżający LIFT z serii Make-Up Academie Bielendy. Skóra pod nim oddycha i nie zapycha porów, nadaje równomierny kolor skórze .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tesskaa3



Dołączył: 07 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podoba tylko bardzo naturalny makijaż Smile
_________________
http://dlugopisyznadrukiem.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 266

PostWysłany: Pon Gru 24, 2018 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przecież jeśli ktoś dobrze zna się na temacie, to bez problemu stworzy efekt naturalnego makijażu Wink Myślę, że fajnie w tej kwestii może sprawdzić się makijaż permanentny. Patrząc na takie opcje jak http://www.tivore.pl/makijaz-permanentny-brwi/ można dojść do wniosku, że to chyba najwygodniejsza sprawa. Weźcie to pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tatis
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 07 Cze 2018
Posty: 21

PostWysłany: Sob Sty 05, 2019 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehhh, trudne temat bo i wybór ogromny w temacie. Ja w sumie ostatnio pokierowałam się opinia jednej blogerki i kupiłam fluid kryjący od Bielendy z serie make-up Academie i jestem więcej niż zadowolona Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Sty 05, 2019 13:42    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group