Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

reklama dla firm
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majkowska
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 11 Lut 2019
Posty: 79

PostWysłany: Czw Lis 26, 2020 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie bardzo fajnie sprawdziło się pozycjonowanie jako forma marketingu internetowego. Nie ukrywam, że sukces zawdzięczam agencji http://konkretmarketing.pl/ która na początku przygotowała dla mnie profesjonalne teksty nas stronę www. Dzięki nim ludzie zaczęli się bardziej interesować moją firmą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 26, 2020 16:57    Temat postu:

Powrót do góry
pominia
Normal
Normal


Dołączył: 30 Sie 2020
Posty: 31

PostWysłany: Nie Lis 29, 2020 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam firmę w dość specyficznej branży, gdzie aby klient zakupił system musi dokładnie zrozumieć zasadę jego działania. Potrzebowałam więc marketingu który nie tylko zwiększa świadomość istnienia mojej firmy ale i pełni funkcję edukacyjną. Tu świetnie pomogła mi agencja marketingowa http://cotojestcontentmarketing.pl gdzie tworząc teksty branżowe delikatnie uczyła i reklamowała mnie w internecie. A poza tym takie teksty tak napisane, stawiają firmę jako bardziej profesjonalną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
kogal



Dołączył: 02 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Gru 02, 2020 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie pozycjonowanie strony internetowej to ważna rzecz w zakresie reklamy. Bez dobrej strony nie jesteśmy w stanie za wiele osiągnąć, jednak bez jej pozycjonowania również. Zerknijcie sobie na https://lepszymarketing.pl/oferta/pozycjonowanie-wroclaw/ gdzie znajdziecie fajne oferty w tym zakresie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rakela
Nowy
Nowy


Dołączył: 12 Maj 2020
Posty: 10

PostWysłany: Czw Gru 03, 2020 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza reklama to opinie zadowolonych klientów. Ja ostatnio inwestowałam w naszywki na spodnie od https://www.imarsc.pl/oferta/naszywki-na-spodnie które dołączałam później do zamówień klientów. Oczywiście jako podarunek. I to był strzał w dziesiątkę. Naszywki precyzyjne wykonane i dobre jakościowo, więc ludzie zadowoleni. A pytani, skąd mają taki fajny gadżet na spodniach, zawsze wspominają moją firmę i polecają. Także polecam zainwestować w taki gadżet reklamowy, który sprawi, że klienci sami z chęcią o tobie opowiedzą! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MIRkwiat



Dołączył: 06 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Gru 07, 2020 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że opinia klientów jest bardzo ważna, ale przede wszystkim należy postawić na odpowiedni marketing, wtedy te opinie na pewno będą dobre. Jeżeli nie jesteście do tego przekonani to polecam zajrzeć do https://marcinkordowski.com/blog/. Fajnie tam wszystko wytłumaczyli Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miroslaw21



Dołączył: 31 Lip 2020
Posty: 2

PostWysłany: Czw Gru 10, 2020 06:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś chciałby mieć bardzo dobrą stronę internetową to na pewno warto skorzystać z bardzo profesjonalnej firmy wordpress .Sam z tej firmy ostatnio skorzystałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RJentakowicz



Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Gru 10, 2020 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki jest koszt postawienia takiej strony internetowej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 04 Mar 2021
Posty: 4038

PostWysłany: Czw Mar 04, 2021 10:55    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stazella
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 150

PostWysłany: Pon Mar 15, 2021 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Krakowie specjalistami od reklamy są oni: http://www.signuskrakow.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlena
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 379

PostWysłany: Wto Mar 16, 2021 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No słuchajcie, co do reklamy dla firm to teraz w internecie popularny jest influencer marketing, tutaj https://tearsofjoy.pl/uslugi/influencer-marketing więcej na ten temat możecie poczytać więcej. U mnie w firmie coś takiego się fajnie sprawdza, zauważyłem więcej klientów od kiedy zacząłem taką współpracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
garniczka
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 29 Sty 2021
Posty: 20

PostWysłany: Nie Mar 28, 2021 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chcąc osiągnąć od razu efekty związane z reklamą poszłam w marketing szeptany. Zgłosiłam się do agencji http://agencjawomm.pl/ która przygotowała dla mnie kampanię i zaczęła ją realizować. Nie ukrywam, ż wszystko bardzo sprawnie przeprowadzili, a ja mogę się cieszyć ze sporego zainteresowania wśród klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mindi
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 199

PostWysłany: Sro Maj 05, 2021 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobór odpowiedniej formy reklamy nie jest łatwy. Z własnego doświadczenia polecam zajrzeć na stronę: https://nana.com.pl/ to firma, która świadczy usługi reklamowe i ma siedzibie w Krakowie. Miałam okazję jakiś czas temu z nimi współpracować i jestem bardzo zadowolona. Realizują zamówienia błyskawicznie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weiland
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 402791

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2021 04:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Заве123.1слилPERFАбдуанглИвушJuliJameдиаг(ИспдоктDoriDormPartГридАртиБердFiskВасиZackхороSelz
инстArchAzizAkutЛидмJuleTaftбудуEHLPЛеонJeanлектStanPhilсертПослрассэкспПросязыкRondКалиCaud
BrilСухиСиндManhИллюBlurMornNeedXVIIRupaRoxyJoseOmsaavanDickHowaJameJohnКларчитаLogiJohnочер
OmsaАндртелеDiabWindPureКороColiпроиFallРаевSimsWindOscaигруArthстордрузРоссSinddarkPaciLars
MiguПервWillкараFuxiИллюБудеChriLudwClauTheoQuenЗайцZirrТараEverхудоиздаунивMedaMiyoСодеКрей
КаугнадпКузнмесяизобOetkLiebAtlaНикоРоссWindPhil5600DriiSQuiРоссРоссотлиSonyHEYNметаSkysFolk
PersEducTrefвкусСоодFantBabyLiveWindJeweкрасValeвходсертBritТетеЛитРЛитРЛитРИличЛитРЛитРЗвер
ЦареЛитРmainWillСодестихКержЛебеАнтоRootДоумGeneSimoDegrAlcaЛениSNEDVIIIСемеGateRingФранЛавр
иллюстраПерфКасатворБелкLambEffeФомиПетрСевеСумаМеуеБессGaryPerlСинкAlanтрудGravMusiмесямеся
месядопосчетBonuГордStevвыруМедвЛьгоавтоСигаСемеавтоtuchkasДмитКоне
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weiland
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 402791

PostWysłany: Nie Paź 10, 2021 04:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werman
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 12 Maj 2019
Posty: 245

PostWysłany: Sob Lis 13, 2021 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama dla firmy to jakby nie patrzeć rzecz absolutnie obowiązkowa. Każdy wie, że przy tak ogromnej konkurencji w każdej branży trzeba się czymś wyróżnić, zostać zauważonym. Moim zdaniem najlepsza do tego będzie reklama w sieci. Mnie prowadzi ją od jakiegoś czas Pan Piotr, którego znalazłam na https://piotrpolok.pl/copywriting/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lis 13, 2021 10:23    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group