Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Moje ukochane kosmetyki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daria55
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 07 Sty 2020
Posty: 29

PostWysłany: Czw Paź 22, 2020 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi także trudno jest wskazać na jakieś konkretne kosmetyki. Dlatego też co jakiś czas lubię kupić sobie coś nowego z kosmetyków a zwłaszcza jeśli chodzi o kosmetyki do makijażu i demakijażu. Tym bardziej, że dowiedziałam się iż w tej drogerii https://www.perfumesco.pl/kosmetyki-do-demakijazu mają bardzo duży wybór w tego typu kosmetykach. Także ja już swoją ulubioną i sprawdzoną drogerię znalazłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Paź 22, 2020 18:51    Temat postu:

Powrót do góry
ulla78
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 23 Paź 2020
Posty: 29

PostWysłany: Sro Paź 28, 2020 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię pomadke do ust oeparol, świetni nawilża usta, przyjemnie sie ją nakłada. Mogę mieć spokój na dłuższy czas, zawze kupuję kilka sztuk i trzymam w torebkach i w biurku zeby mieć pod ręką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kristiii



Dołączył: 29 Paź 2020
Posty: 5

PostWysłany: Czw Paź 29, 2020 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odżywka do paznokci 8w1 z Eveline Smile ta Total Action. Ona jest dobra na każdy paznokciowy problem Wink Dla mnie totalne must have jeśli chodzi o pielęgnację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zeberkaaa



Dołączył: 29 Paź 2020
Posty: 2

PostWysłany: Czw Paź 29, 2020 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie totalnym must have są odżywki z Eveline. Aktualnie ta https://eveline.pl/odzywka-utwardzajaca-z-diamentami - stosuję ją z przerwami i od tego czasu nie am żadnego problemu z paznokciami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 04 Mar 2021
Posty: 4038

PostWysłany: Czw Mar 04, 2021 23:20    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viktorja@
Nowy
Nowy


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 11

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2021 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam a w ręcz kocham kosmetyki z bielendy. Mają bardzo dobry skład i są w przystępnej cenie. A ta linia ECO SORBET jest rewelacyjną nowością , bardzo fajnie nawilża i dba o moją skórę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta.zielonka



Dołączył: 25 Mar 2021
Posty: 2

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2021 12:49    Temat postu: JOIK Odpowiedz z cytatem

Od jakoś roku jestem świrem na punkcie kosmetyków naturalnych, więc testuje każdą nową markę jaka się pojawi. Wiele z nich jest naprawdę wartych uwagi, jak np. IOSSI, Onlybio. Ostatnie moje odkrycie to nowość na polskim rynku marka JOIK https://triny.pl/307_joik. Zakochałam się w ich produktach, szczególnie polecam krem bb - nie ma lepszego <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SandraDek
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc


Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 51

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2021 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dużą uwagę na pewno zwracam na wybór dobrej pomadki, która pozwala skutecznie je uwydatniać i czuć się dużo lepiej. Odnośnie samego wyboru propozycji najlepszych marek jak Maybelline to polecam odwiedzić ceneo www.ceneo.pl/Pomadki_do_ust/p:Maybelline.htm gdzie znajdziecie sobie różne opcje, kolory i też łatwiej złapać niezłe ceny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dominika_D7529



Dołączył: 01 Maj 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sob Maj 01, 2021 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie używam kosmetyków do makijażu ale lubię różnego rodzaju maseczki i balsamy do ciała. Najczęściej kupuję je w drogeriach lub zamawiam przez internet Wink
_________________
prowadzenie Instagrama z Foxmedio.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malencja
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 05 Maj 2020
Posty: 135

PostWysłany: Czw Maj 27, 2021 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj nie sposób wymienić tu wszystkie moje perełki Smile Moim ostatnim odkryciem jest ujęrdniający olejek do biustu i ciała Egyptian Miracle z Eveline Cosmetics. Działa kapitalnie nie tylko na biust ale i inne partie ciała takie jak biust czy pośladki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ingga323
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 95

PostWysłany: Czw Cze 10, 2021 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo chwalę sobie markę Dolina Czeremchy, a w szczególności ich szampon w kostce, ten owsiany. Uważam, że naturalne kosmetyki do włosów to podstawa ich pielęgnacji. A ten szampon to sama natura, żadnej chemii Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rovell
Nowy
Nowy


Dołączył: 06 Lip 2021
Posty: 11

PostWysłany: Pią Lip 09, 2021 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisaliście o tym, że wolicie się w wannie kąpać. Ja mam odwrotnie i szybki prysznic jest super. Kabinę mamy ze sklepu https://wyposazenielazienek.pl/kbiny-prysznicowe-zlote jeżeli bedziecie szukac dobrych jakosciowo kabin to u nich warto cos takiego zamowic Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dejza
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1176

PostWysłany: Wto Lip 13, 2021 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ostatnich które kupiłam i jestem z nich zadowolona to na pewno tutaj https://eranatura.pl/produkt/konfitura-roza-malina-ministerstwo-dobrego-mydla/ warto zerknąć. Ta konfitura róża malina z olejem z róży i malin, koenzymem Q10, komórkami macierzystymi z czerwonych jabłek jest naprawdę skuteczna. Pielęgnuje i nawilża skorę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdziula
Nowy
Nowy


Dołączył: 23 Mar 2021
Posty: 10

PostWysłany: Czw Lip 15, 2021 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój kosmetyk bez którego nie ruszam się to krem Nivea. Od lat stosuję i chwalę sobie. Jest naprawdę dobry. Pielęgnuje i nawilża głęboko skórę.
Tak odbiegając od tematu kosmetyków. Polecam atrakcję
https://goldengift.pl/wszystkie-prezenty/74-ekscytujaca-jazda-czolgiem-t-55-merida.html Dzięki tej atrakcji obdarowana osoba otrzyma dawkę emocji i pozytywnych wrażeń. Szczerze polecam. Warto, bo ceny atrakcyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nuxa
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 02 Kwi 2020
Posty: 149

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jakie macie doświadczenia jeśli chodzi o kosmetyki ze srebrem koloidalnym w składzie ? ja ostatnio odkryłam świetnie wyposażony sklep https://www.naturamedica.pl/. Pielęgnacja na najwyższym poziomie Smile mają działanie antybakteryjne i przeciwzapalne, skutecznie łagodzą podrażnienia, są przebadane dermatologicznie. Cenowo też bardzo ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lip 20, 2021 10:53    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group