Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak urządzić wnętrze mieszkania?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marlena
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 379

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 22:59    Temat postu: Jak urządzić wnętrze mieszkania? Odpowiedz z cytatem

Tak jak w tytule – jak modnie urządzić wnętrze mieszkania? Natknęłam się ostatnio na informacje o stylu Modern. Można o nim przeczytać pod adresem http://www.swiat-domu.pl/wnetrza-w-stylu-modern-o-czym-nalezy-pamietac-wybierajac-meble/ - czy kiedykolwiek widzieliście wnętrze urządzone tym stylem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pią Sie 24, 2018 22:59    Temat postu:

Powrót do góry
Niki
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 07 Gru 2017
Posty: 28

PostWysłany: Nie Sie 26, 2018 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie Wink Styl modern to w tej chwili właściwie nic takiego ;p Radze przejrzec sobie aktualne trendy i inspiracje z najnowszych kolekcji. W salonach agata na stronce na bieżąco aktualizują najnowsze fasony meblowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julka88



Dołączył: 31 Sie 2018
Posty: 7

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2018 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja inspirację na super kuchnie znalazłam w salonach agata meble i mega dużo akcesoriów kuchennych, teraz się rozglądam nad aranżacją pokoju dla synka może macie jakieś pomysły ? Coś z dinozaurami było by fajnie syn ma 5 lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irena32
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 89

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że na stronach sklepów meblowych można znaleźć sporo inspiracji. Wystarczy popatrzeć np. tutaj https://www.promyk-meble.pl/ co jest aktualnie dostępne, jak wyglądają nowe wzory, kolory itp. Często pomocne jest wybranie całego zestawu mebli - jednolita stylistyka gwarantowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jamino
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 17

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2018 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały remont mam już za sobą na szczęście, a jedyne co mi zostało to łazienka. Generalnie to jesli szukacie akcesoria łazienkowe własnie to polecam stronę https://sklepforb.pl/ przez przypadek na nią trafiłam, a okazuje się, że na 600zł mi zakupy wyszły. Jest dobrze, bo rabat dostałam, a mam nadzieję, że łazienkę w końcu doprowadzę do fajnego wyglądu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Devil93
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 44

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzenie mieszkania nie jest wcale takie proste. My akurat skupiamy się na warsztacie męża i kłócimy nieco na ten temat. Moim zdaniem powinniśmy zainwestować w taki gres techniczny https://plytki24.pl/gres-techniczny/cat_100869.html , a mąż upiera się przy płytkach. Moim zdaniem gres będzie wytrzymalszy i nie pęknie, jeśli coś na niego spadnie. Hm, a może ktoś ma tu doświadczenie w tym temacie? Jakich argumentów mam użyć? Naprawdę nie chciałabym po roku znów wymieniać całości, to jednak koszta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
allika32
Normal
Normal


Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 34

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się jak w nowoczesnych aranżacjach sprawdzają się płyty z tworzyw sztucznych. Czytałam ostatnio na https://plexikord.pl/plyty-solid-surface/ że warto używać płyt solid surface, bo są trwałe i nie widać łączeń pomiędzy panelami. Płyty można dostać w niemalże każdym kolorze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owieczka
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 517

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w łazience chcecie mieć wannę czy raczej prysznic? A może to i to? Ja przeglądałam właśnie wanny http://plusoutlet.pl/do/cat/wanny_do_zabudowy/Wanny-do-zabudowy i chyba właśnie postawie na nie. Prysznic jest fajny, ale wanna zapewni dodatkowo relaks. Niestety mam niewielkiej wielkości łazienkę, także odpada żeby mieć to i to. Na pewno jednak nie będę żałować tego, że wybrałam wannę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julka88



Dołączył: 31 Sie 2018
Posty: 7

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2018 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapominaj też o tym żeby się dobrze wyspać Very Happy Dlatego zainwestuj w dobry materac Smile mnóstwo ciekawych ofert znajdziesz na www.materacyk.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwoszka
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc


Dołączył: 19 Paź 2018
Posty: 55

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest naprawdę dużo Ciekawych ofert które warto przejrzeć odnośnie mebli, ja na przykład znalazłam bardzo ciekawe szafy na tej stronie https://www.meble-cezar.pl/meble-twarde/szafy/z-drzwiami-przesuwnymi szukałam juz dość długi czas i tutaj dopiero znalazłam takie o jakie mi chodziło, zostało jeszcze tylko podjąć wybór co do modelu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dzoanna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 98

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego w jakim stylu chcesz mieć mieszkanko. Ja starałam się urządzić nowoczesnie i szukałam inspiracji w necie. Sporo ciekawostek i porad znalazłam, ostatnio szukałam natchnienia na kuchnie i znalazłam fajne Garnki i patelnie Banquet - Ceneo.pl i chyba się skuszę an ich zakup. To też mi się przyda, a takie rzeczy sa niezbędne w każdej kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Petronela1
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 43

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór mebli do mieszkania wcale nie jest taki prosty jakby sie mogło wydawać. Trzeba sporo się nakombinować żeby wszystko do siebie pasowało. U mnie najwięcej problemu sprawia obecnie kuchnia. Chciałabym ją całkowicie zmienić ponieważ kompletnie nie podoba mi się obecny układ. Pomyślałam, że w sumie chyba najlepiej będzie zamówić meble robione na wymiar (Np. www.mebelplyt.net.pl), bo tedy z pomocą dobrego stolarza można wyczarować dokładnie takie wnętrze o jakim się marzy i wykorzystać w pełni całą dostępną przestrzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonakaminska80
Normal
Normal


Dołączył: 10 Maj 2018
Posty: 35

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może coś w stylu loft / industrialne?
Polecam zajrzeć tutaj: https://www.mirjan24.pl/content/34-mieszkanie-loftowe
mają całą masę gotowych inspiracji z meblami które są bardzo łatwo dostępne! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lila087
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 25 Lut 2018
Posty: 24

PostWysłany: Sob Lis 17, 2018 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze wybierając aranżację wnętrza warto popatrzeć sobie w internecie, jakie obecnie panują trendy w tej kwestii. Sama akurat jestem w trakcie urządzania mieszkania i muszę połączyć swój gust, trendy oraz niewielkie rozmiary mieszkania. W łazience zamiast wanny chyba postawimy jedynie prysznic (np. kabiny prysznicowe wrocław) żeby optycznie trochę ją powiększyć i zyskać chociaż odrobinkę więcej miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darun



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnić kogoś kto zrobi to za nas Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lis 19, 2018 14:40    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 1 z 17
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group