Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Projektowanie wnętrz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Reklamy Waszych blogów, www
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
werka091
Normal
Normal


Dołączył: 02 Wrz 2020
Posty: 36

PostWysłany: Sro Gru 09, 2020 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie sobie portfolio firmy Architetto. Mają tam super pomysły i talent do projektowania. Polecam zobaczyć może akurat komuś wpadnie w oko. Ja korzystałam z oferty tej firmy kiedy remontowałam stary dom i jest teraz przepięknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Gru 09, 2020 20:01    Temat postu:

Powrót do góry
dejza
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1197

PostWysłany: Pon Gru 21, 2020 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie Ubieramymeble widziałem sporo ciekawych pomysłów mi wpadło do głowy. Dużo inspiracji m.in fajne poszewki na poduszki, pokrowce na narożnik i tak dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
latina
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 262

PostWysłany: Sob Gru 26, 2020 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projektowanie wnętrz nie jest wbrew pozorom prostą sprawą. Jest jednak dużo łatwiejsze niż kiedyś z uwagi na fakt, że wiele inspiracji i cennych poradników można znaleźć w sieci. To jak powinno wyglądać urządzanie kuchni również można znaleźć. Sama korzystałam z niektórych poradników, bo kuchnia to jak wiadomo nie od dzisiaj jest serce każdego domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ksawery
Normal
Normal


Dołączył: 27 Gru 2020
Posty: 33

PostWysłany: Pon Gru 28, 2020 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio bawiłem się w projektowanie na nowo swojej sypialni i postanowiłem, że zamiast telewizora, postawię na małą półkę z książkami oraz mały kominek. Co do tego drugiego, to idealnie dopasował się do moich oczekiwań kominek wolnostojący Orbis od Defro Home https://www.defrohome.pl/ . Ładne, klasyczne linie i niewielki gabaryt spełnił moje oczekiwania, a te niewielkie zmiany, znacząco zmieniły nastrój w sypialni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 206

PostWysłany: Pon Gru 28, 2020 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do wnętrz też trzeba zadbać o to aby meble i dodatki był wysokiej jakości i stylowe. Takie można zamówić w tym https://www.gama-sklep.com.pl/ sklepie który ja znam odkąd zamawiam tam swoje meble. Obsługa jest pomocna i doradzi, to profesjonaliści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anka922
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 02 Sie 2020
Posty: 129

PostWysłany: Wto Lut 09, 2021 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kuchni sprawdza się jakieś krótkie firanki. Ale nawet i krótkie można ciekawie zaaranżować. Ładne propozycje upięć firan oferuje sklep https://kasandra.com.pl/firanki-firanki-gotowe-do-kuchni-c-3_19.html . Można u nich zamówić zaaranżowanie każdego okna. Firma oferuje bardzo dobrej jakości materiały oraz akcesoria do ozdoby okien. Firany do kuchni mają super!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mirek3321
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 120

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym miała polecić stronę która pomogła mi najbardziej podczas dekorowania mojego mieszkania to wyznaczyłabym tylko JAK WYBRAĆ ZASŁONY DO SALONU? nauczyłam się z tych artykułów naprawdę bardzo wiele. Ja mogę polecić tą stronę też za to że w sposób prosty tłumaczą niektóre tematy które dla mnie były trudne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 04 Mar 2021
Posty: 4038

PostWysłany: Pią Mar 05, 2021 00:12    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owieczka
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 517

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2021 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast co do artykułów wykończeniowych, bo one też wam będą potrzebne... To warto odwiedzić sobie sklep https://decorsystem.com.pl/maskownica-kabli,c265.html . Tam możecie znaleźć wiele praktycznych artykułów, takich jak maskownica do kabli etc. Sama też planuje tam dokonać zakupu, ponieważ wybór mają spory i cenny niezłe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dejza
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1197

PostWysłany: Nie Kwi 25, 2021 07:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wnętrza to mnie teraz interesują takie oferty jak https://emisdesign.pl/meble-kuchenne-na-wymiar-zdunska-wola ponieważ szykuje się remont kuchni i do wymiany idą wszystkie meble. Kilka osób pisało, że drogie są takie na wymiar w porównaniu do gotowych mebli w kompletach, ale jak to wygląda naprawdę? Serio jest taka przepaść cenowa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolmis12
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 146

PostWysłany: Sro Maj 05, 2021 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu przeniosłem swoje biuro do nowego budynku. W przypadku remontu skorzystałem z porad ze strony remontywarszawa.com.pl i przyznam, że bardzo sie przydały. Przecież chyba nikt nie chciałby pracować w zle zaprojektowanym i wyposażonym biurze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owieczka
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 517

PostWysłany: Pon Maj 24, 2021 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast, jak chodzi o takie kwestie jak zakup dekoracyjnych/ wykończeniowych elementów takich, jak listwy przypodłogowe, to warto tutaj https://przypodlogowe.pl/kleje-do-listew-przypodlogowych,c293.html się zgłosić. Znajdziecie tam listwy nowoczesne i bardzo wytrzymałe. Również znajdziecie tam nawet kleje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malkontentis
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 28 Kwi 2021
Posty: 388

PostWysłany: Pon Maj 31, 2021 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy mnie była potrzebna nowa klamka do okien, to od razu sprawdziłam stronę sklepu simteq.pl. Kolega mi kiedyś mówił, że mają oni bardzo porządny sklep wysokiej jakości, więc nie myślałam zbyt długo nad złożeniem zamówienia. Wam również radze sprawdzić w wolnej chwili ich asortyment, może akurat coś wpadnie wam w oko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dejza
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1197

PostWysłany: Pon Cze 14, 2021 06:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedzcie mi prosze, bo teraz projektuje wnetrze swojego domu i przy okazji przeglądania oferty https://www.stm.rzeszow.pl/drzwi/ zacząłem się zastanawiać jakie drzwi zewnętrzne najbardziej opłaca się kupić? Od razu jakieś antywłamaniowe porządne czy niekoniecznie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patryycjaa
Nowy
Nowy


Dołączył: 19 Mar 2021
Posty: 10

PostWysłany: Pon Cze 14, 2021 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak będzie potrzeba wykończenia wnętrza to z czystym sumieniem polecam firmę Inspirem. Oto ich oferta http://inspirem.pl/wykonczenia-wnetrz-myszkow/ Są to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Firma posiada sporo pozytywnych opinii więc można jej zaufać. Firma Inspirem jest godna polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Cze 14, 2021 13:15    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Reklamy Waszych blogów, www Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group