Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

I Komunia święta
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ariadna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 250

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 19:51    Temat postu: I Komunia święta Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
czy są na forum osoby, które w tym roku będą wyprawiały Pierwszą Komunię Świętą dziecka? Jeśli tak, to na pewno przydadzą Wam się najróżniejsze dekoracje komunijne, które możecie zamówić w sklepie Happenings.pl. Mają tam bardzo wiele produktów, możecie praktycznie przyozdobić z nimi całą salę lub dom. Od 199 złotych dostawa jest darmowa, więc warto sobie skompletować większe zamówienie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 25, 2018 19:51    Temat postu:

Powrót do góry
Justa4
Normal
Normal


Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 38

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja jestem po drugiej stronie, bo nie urządzam komunii, ale idę na uroczystość do chrześniaka. Długo myślałam nad prezentem i natrafiłam na artykuły na temat gokartów na pedały - https://www.gokartyberg.pl/. Stwierdziłam, że to moze być fajny pomysł, bo dzieciaki rzeczywiście takie pojazdy uwielbiają i często wariują na nich od rana do nocy. Co sądzicie o takim pomyśle? Będzie odpowiedni na taką okazję?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natik
Normal
Normal


Dołączył: 12 Mar 2018
Posty: 33

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku miałam komunię chrześnicy. Jeśli chodzi o przyjęcie to było urządzone w gospodarstwie agroturystycznym Ballada w Pilicy. Muszę przyznać, że przyjęcie udane. Dawno nie jadłam takich smakołyków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majkaa



Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 9

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 05:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co do prezentów to jest tu jeszcze jakaś osoba, która trzyma się tradycji i wręcza zegarek? Pytam, bo ja na następny rok mam aż 3 komunię i teraz na stronie https://e-zegarek.pl/ widzę ciekawe promocje na zegarki. Czy dziecko w dzisiejszych czasach z takiej formy prezentu będzie jeszcze potrafiło się ucieszyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Petronela1
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 43

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również uważam, że jeśli chodzi o prezenty komunijne to na pewno zegarki są dobrym pomysłem (np. https://www.marko.pl/zegarki-damskie-lorus). Jest to prezent uniwersalny, z którego ucieszy sie każde dziecko. Jest to prezent, który posłuży przez kilka lat. Warto kupować na takie okazje prezenty funkcjonalne i przydatne, a nie tylko coś do postawienia lub schowania w szufladzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ingga323
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 95

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na jakie zegarki się zdecydowaliście? Ja mam w tym roku bierzmowanie chrześniaka i właśnei mysle o sportowym zegarku - https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-jak-wybrac-zegarek-sportowy-zobacz-na-jakie-funkcje-zwrocic-uwage.bhtml . Co sadzicie o takim pomysle? Chyba taki nastolatek powinien się ucieszyć z zegarka, co nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lulana



Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku w maju moja chrześnica miała I Komunię Świętą. I razem z mężem stwierdziliśmy że zegarek będzie najbardziej odpowiednim prezentem na tę okazję. Zdecydowałam się na model: https://www.demus-zegarki.pl/product-pol-47824-Zegarek-Damski-Vostok-Europe-Undine-VK64-515A523.html, który będzie mogła użytkować za jakiś czas i który zbyt szybko się nie zepsuje. Myślę że warto postawić na coś solidnego, żeby dziecko miało pamiątkę i jak trochę podrośnie- mogło nosić z dumąSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilboo
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc


Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 57

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja komunie organizowalem córce w Parisel Palace w okolicach Łukowa, warto popatrzec na ich stronie bo miejsce jest naprawde godne uwagi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niki
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 07 Gru 2017
Posty: 28

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarezerwowalismy sale na maj w domu weselnym pokusa w kobyłce pod warszawa. Bylismy tam na weselu u znajomych i mega zaimponowali mi organizacja. Wszystko bylo dopasowane i pod kątem dekoracji i obslugi a nawet jedzenie bylo tez w odpowiednim stylu. Otoczenie tez super - duzy ogrod na zewnatrz i wlasciciele zaproponowali wystawic dla dzieciakow zamki dmuchane i trampoline. Super otwarci i gotowi do działania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ingga323
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 95

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie stroje noszą teraz chłopcy do komunii? Zwykła komża komunijna czy jednak już alby? No i taka alba to na spodnie od garnitury czy jakieś specjalne białe? Jak to teraz jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majkowska
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 11 Lut 2019
Posty: 79

PostWysłany: Nie Lut 17, 2019 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I komunia święta to bez wątpienia jest ważne wydarzenie dla młodego człowieka ale też i dla rodziców bo muszą odpowiednio wszystko przygotować. Większość raczej będzie wynajmować salę, ale jak ktoś ma duży dom to też można w nim uroczystość zorganizować albo i nawet w ogrodzie. Nie można wtedy zapomnieć o dekoracjach są one bardzo ważne i chyba najlepszym miejscem do ich zakupu to jest https://godanparty.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 43

PostWysłany: Wto Cze 16, 2020 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tej pory wydawało mi się, że jeśli chodzi o strój komunijny dla chłopców to nie ma żadnego wybory, ale nic bardziej mylnego. Bo na przykład w tym sklepie mkmaryla.pl mają bardzo duży i ciekawy wybór w Albach dla chłopców i to w różnych rozmiarach. Także przekonałam się, że chłopiec może także wyjątkowo dobrze się prezentować w takiej Albie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rakela
Nowy
Nowy


Dołączył: 12 Maj 2020
Posty: 10

PostWysłany: Wto Cze 16, 2020 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja przychodzę z pomocą dla tych, którzy na takie komunie dostali zaproszenie i nie do końca wiedzą, co dać na prezent. Pieniądze sprawdzają się zawsze, bo dziecko kupi sobie wtedy to, czego najbardziej chce Smile A można podarować gotówkę w oryginalnej formie, ja skorzystałam z usług https://www.papercard.pl/content/9-galeria-prac panie zrobiły mi przepiękny box komunijny, w którym ukryłam kopertę. Szybka realizacja, do tego box w kolorach i z motywem, o który poprosiłam. Mają rękę do takich rzeczy, dbają o najdrobniejsze detale. Świetna pamiątka dla chrześnicy, bo zostanie jej to pudełko eleganckie a i pieniądze przeznaczy na to, co chce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dejza
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1197

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2020 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to bardzo ważny sakrament w życiu każdego z nas. Ja z moim dzieckiem nawet czytamy cos takiego jak https://piesni-religijne.pl/czytanie-na-dzis/ staram się przekazać najważniejsze wartości jakie powinien nosić w sercu każdy człowiek. Pytanie jak Wy przygotowujecie swoje dzieci do I Komunii Świętej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KleFaS



Dołączył: 07 Wrz 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2020 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w parafii komunie będą w październiku. Nie wiem czy to dobrze czy nie. Ja na pewno tam się nie zjawię.
_________________
filmownie dronem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 07, 2020 08:17    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group