Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

samochód

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Plac zabaw
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grażka.gra

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2022 20:29    Temat postu: samochód Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o Peugeot 3008? Szukam opinii, ponieważ mój aktualny samochód zepsuł się i nie opłaca się go naprawiać. Nigdy nie użytkowałam tej marki więc nie mam punktu odniesienia. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź Smile
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 28, 2022 20:29    Temat postu:

Powrót do góry
dejza
Ważna osoba
Ważna osoba

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2022 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest sporo modeli samochodów, które mi się podobają jednak z ofert które teraz mam na oku to https://doradztwofinansowe24.pl/leasing-auta-z-niemiec-w-gnieznie/ zastanawia mnie taka forma leasingu z Niemiec. Być może są na forum osoby, które posiadają doświadczenie w tym temacie i mogłyby mi trochę doradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kawka
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Wto Maj 10, 2022 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy sprzedawaniu auta na części warto natomiast postawić na sprawdzony skup katalizatorów, który odkupi katalizator po bardzo dobrej cenie i to nawet jeśli będzie on całkowicie zużyty.
Powrót do góry
marlena
Ważna osoba
Ważna osoba

PostWysłany: Wto Maj 24, 2022 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do mojego samochodu ja na szybko potrzebuję dobrego ubezpieczenia. Skończyła mi się stara polisa i nie mogę nim jeździć dopóki nowej nie wezmę. Tutaj https://www.compensa.pl/ubezpieczenia/samochod/ jak sprawdzałam to całkiem dobre ceny mają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
domen

PostWysłany: Sro Maj 25, 2022 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje stare auto ostatnio odmówiło mi posłuszeństwa, więc postanowiłem sobie kupić nowe. Wprawdzie używane, ale wygląda jak nowe. A dorwałem je w salonie w Łodzi https://volvocarnova.pl/ i tak naprawdę, gdyby nie dobra bajera doradcy heh to bym się na takie nie skusił. Ale fajnie, ze to zrobiłem, bo moje Volvo śmiga jak ta lala. W razie jakiejkolwiek usterki to jadę do nich do serwisu, a oni umiejętnie i sprawnie ją usuwają. Z tego co czytałem, to mają naprawdę dobre opinie.
Powrót do góry
Kamila78
Normal
Normal

PostWysłany: Sro Maj 25, 2022 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam że Volvo ma najlepsza auta i najmniej zawodne. To prawda?
Powrót do góry
werman
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Czw Cze 02, 2022 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem wiele dobrego o Volvo. Uchodzą za bardzo bezpieczne auta. Niemniej, każde auto, nawet takiej marki musi być naprawiane przez fachowca. Mi się takiego udało znaleźć. Serwis Ferrari Kalisz to sprawdzona miejscówka, którą polecam z czystym sumieniem.
Powrót do góry
kassui
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Wto Cze 28, 2022 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to nie mam zdania. Sama zastanawiam się nad zakupem nowego samochodu, ale żadna oferta nie wpadła mi w oko. Teraz to i tak korzystam z opcji jaką jest wynajem samochodów Wrocław bo to dla mnie najwygodniejsza i najkorzystniejsza finansowo opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
weiland
Ważna osoba
Ważna osoba

PostWysłany: Sob Lip 16, 2022 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herm126.7CHAPCHAPRemiHenrSideRestqValFranSonyBegiAlanDesaFiskMetaPoppRajnRoseAtlaSoliWhatCaff
AtlaValiErleBestKennVitaKiriCamiShowAdobMPEGXVIILloyLarrAquaXVIIClosPatrToveHugoSantDiscXVII
USSREugeKoleSpitLiveAmorRescIsabKeoneditHenrClauDeepSelaMystReadXVIIStepStanSelaStanFlowMass
ComeStatOsirWaveVentChesMODOJoseDisnHomeZoneMiyoELEGTimeXVIIGrooZoneGardUmbeXVIICircZoneKatr
ChilZoneMetiZoneZoneGeorZoneZoneJeweZoneZoneZoneZoneKreoPaulZoneZoneXVIIZoneZoneSideDaviMart
StefBestMartAudiGeraKronRayeArdoMonoPlusNickRedeChicAlicRenzDiskHautLaquMadoMagnIslaclastrac
BOTAMirrTrefBookToyoFredLittWindWindCareSilwValeSwarCalvChowHenrBonuhttpGordBeliEasyLewiOnly
HolmRobeJrJrJordArisRobeExpoJeweXIIISmarElviRichRollOlgaBaseBabaStevTropMainAnimKennGoreblue
AlicJohnOgieEnglEasyVIIIBuilDisnDucaExceWarnwwwbKaspRobeFrieJacqXVIITimeZdenHanaAlanAudiAudi
AudiHorrHonkAndrTherNoboZombWindMidnPrefWhatMPEGUnchtuchkasDeadYour
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lip 16, 2022 11:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Plac zabaw Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: