Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zmarszczki- jaki krem?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzoanna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 98

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 07:01    Temat postu: zmarszczki- jaki krem? Odpowiedz z cytatem

Kupując krem przeciwzmarszczkowy trzeba wziąć pod uwagę czynniki takie jak: stan naszej cery, typ skóry, wiek oraz prowadzony styl życia. Niestety nie wszystkie osoby mimo młodego wieku będą zadowolone z kremów przeciwzmarszczkowych, ponieważ zmarszczki powstałe w wyniku np. stresu, osłabienia skóry potrzebne będą skuteczne kremy na zmarszczki marki Calluna Medica. Jedyny krem który dla mojej cery okazał się idealny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lip 18, 2018 07:01    Temat postu:

Powrót do góry
piękna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 153

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze na zmarszczki są teraz zabiegi laserowe, ja po tym https://klinikamiracki.pl/zabieg/odmladzanie-skory-pico-sure/ widzę ogromną różnicę Smile zmarszczki sporo się wygładziły. Buzia ładnie się prezentuje - młodziej i nie jest taka "nijaka" taka "bura" tylko promienna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rinka
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 18

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypróbuj kosmetyki naturalne fresh&natural , to serum http://freshandnatural.pl/pl/pielegnacja-twarzy/przeciwzmarszczkowo-regenerujace-serum-do-twarzy-szyi-i-dekoltu przeciwzmarszczkowe jest fantastyczne, ja je mam od 2 miesięcy i widzę że zmarszczki się wyraźnie zredukowały
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niki
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 07 Gru 2017
Posty: 28

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma się moim zdaniem nawet co łudzić, że jakikolwiek krem bedzie w stanie usunac zmarszczki... Mozna ewentualnie proces opóxnić, ale to sie robi całkiem naturalnie przez regularna pielegnacje. Cera jesli jest dobrze odżywiona, nawilzona i zregenerowana jest pełna blasku i wyglada młodo. Polecam pomyslec o solidnym nawilzeniu - moze jakims zabiegu albo nawet zrobic sobie w domu taka kuracje tym kremem https://www.cetaphil.pl/113/cetaphil-da-ultra/ uzupełniajacym w skorze brakujace lipidy ze skladnikiem pca, który wiąże wodę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Petronela1
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 43

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro widzisz u siebie pierwsze oznaki starzenia się skóry twarzy to pamiętaj, że nie tylko o nią trzeba zadbać, ale również o skórę dłoni i stóp. Tam również widać upływ czasu. Warto sobie kupić specjalne peelingi i kremy nawilżające do stóp (np. https://www.callusan.sklep.pl/k/25/popekane-stopy) ponieważ pomarszczona skóra oraz zrogowaciałe pięty na pewno estetycznie nie wyglądają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tatis
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 07 Cze 2018
Posty: 21

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat mooorze, może i już poruszany 1000 razy, ale każdy za 1001 dokłada coś od siebie i tak będzie tym razem ze mną. Oprócz serum o którym pisałam w innym wątku bardzo polecam Wam na zmarszczki maseczkę odmładzającą w płacie z serii Camellia Oil od Bielendy. Cera jest faktycznie bardziej gładka i błyszcząca Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila087
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 25 Lut 2018
Posty: 24

PostWysłany: Sob Paź 13, 2018 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walka ze zmarszczkami jest dosyć trudna, ponieważ powstawanie zmarszczek zależy od bardzo wielu czynników. To nie tylko wybór odpowiedniego kremu, ale również kosmetyku do mycia, zmywania makijażu oraz samych kosmetyków do makijażu. Warto poczytać sobie trochę na temat odpowiedniej pielęgnacji cery tutaj - http://www.cocolita.pl/blog. Dzięki temu dowiecie się, że nawet sposób mycia twarzy i demakijażu wpływa na jej stan i wygląd, a także odpowiednia dieta i spożywane produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owieczka
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 517

PostWysłany: Sob Paź 27, 2018 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dotychczas miałam problem ze znalezienie kosmetyku, który usunąłby skutecznie makijaż z mojej twarzy. Stosuje dobre kosmetyki, także ciężko je potem usunąć. Ostatnio jednak znalazłam algowy olejek do mycia twarzy Ziaja Gdanskin http://malahit.pl/?s=gdanskin&post_type=product , który ponoć doskonale oczyszcza skórę i usuwa makijaż. Także chyba go kupię, tym bardziej że malahit.pl przecenił go o 20% i kosztuje teraz 11,92 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tulla



Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 9

PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór kremów na zmarszczki jest dośc duży. Moim zdaniem najlepiej do pielęgnacji skóry dojrzałej, na której pojawiają się pierwsze oznaki starzenia sprawdzają się różnego rodzaju serum. Bardzo fajną serię serum oferuje firma ava. To kosmetyki z serii Koktajl Młodości. Do wyboru jest kilka produktów, które nawilżają, wygładzają oraz ujędrniają skórę twarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlena
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 381

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich kremów o działaniu przeciwzmarszczkowym jest od groma. Ja jednak proponuję, abyś poza kremem zaczęła stosować odpowiednie maseczki do twarzy o działaniu przeciwzmarszczkowym. Najlepiej połączyć kilka działań - wtedy, terapia będzie najbardziej skuteczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
owieczka
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 517

PostWysłany: Nie Lis 11, 2018 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda... Kremów przeciwzmarszczkowy jest masa, ale ja jeszcze pomyślałabym na zakupem filtru prysznicowego z witaminą C Vitarain dużego SW_019 o zapachu lawendy, który znajdziecie chociaż tutaj https://malahit.pl/brands/vitarain/ za 249 zł, po obniżce ceny o 30%. W sklepie malahit.pl możecie znaleźć masę tego typu filtrów, a warto pomyśleć o jego zakupie. W ten sposób już wszelkie problemy ze skórą miną no i też odmłodzimy ją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonia3
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 23

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam kremy o naturalnych składach, one bardzo dobrze nawilżają, nie szkodzą skórze. Wiadomo, że krem nie jest w stanie usunąć zmarszczek, moim zdaniem warto skupić się bardziej na masażach twarzy. Jeżeli chodzi o kosmetyki to tutaj: https://www.maxdrogeria.pl znajdziecie duży wybór, sklep ma dobre ceny, nawet jak się doliczy koszty wysyłki to warto zrobić zakupy online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natik
Normal
Normal


Dołączył: 12 Mar 2018
Posty: 33

PostWysłany: Sro Gru 26, 2018 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O skórę trzeba dbać cały czas, systematycznie i dobierać kosmetyki również odpowiednie do wieku. Dla mnie fajnie działa na skórę https://www.wapteka.pl/avene-physiolift-krem-wygladzajacy-na-dzien-30-ml-13655,p ; tym bardziej, że moja jest dość wrażliwa i wymagająca, nie każdy kosmetyk się nadaje; ten zauważalnie wygładza zmarszczki, skutecznie nawilża i ujędrnia;
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
granadT



Dołączył: 27 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi na zmarszczki kremy w ogóle nie pomagają ://
_________________
WCO Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heligor
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 25 Lis 2018
Posty: 43

PostWysłany: Pią Gru 28, 2018 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecnzie przetestuj krem pielęgnacyjny do twarzy od Hildegard Braukmann - nie wszystkie zmarszczki usunie, jednak ogólnie poprawi wygląd cery. A takie "globalne" działanie daje najlepsze rezultaty Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Gru 28, 2018 22:48    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group