Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak urządzić wnętrze mieszkania?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marlena
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 22:59    Temat postu: Jak urządzić wnętrze mieszkania? Odpowiedz z cytatem

Tak jak w tytule – jak modnie urządzić wnętrze mieszkania? Natknęłam się ostatnio na informacje o stylu Modern. Można o nim przeczytać pod adresem http://www.swiat-domu.pl/wnetrza-w-stylu-modern-o-czym-nalezy-pamietac-wybierajac-meble/ - czy kiedykolwiek widzieliście wnętrze urządzone tym stylem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Sie 24, 2018 22:59    Temat postu:

Powrót do góry
Niki
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda

PostWysłany: Nie Sie 26, 2018 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie Wink Styl modern to w tej chwili właściwie nic takiego ;p Radze przejrzec sobie aktualne trendy i inspiracje z najnowszych kolekcji. W salonach agata na stronce na bieżąco aktualizują najnowsze fasony meblowe
Powrót do góry
Julka88

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2018 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja inspirację na super kuchnie znalazłam w salonach agata meble i mega dużo akcesoriów kuchennych, teraz się rozglądam nad aranżacją pokoju dla synka może macie jakieś pomysły ? Coś z dinozaurami było by fajnie syn ma 5 lat
Powrót do góry
irena32
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że na stronach sklepów meblowych można znaleźć sporo inspiracji. Wystarczy popatrzeć np. tutaj https://www.promyk-meble.pl/ co jest aktualnie dostępne, jak wyglądają nowe wzory, kolory itp. Często pomocne jest wybranie całego zestawu mebli - jednolita stylistyka gwarantowana.
Powrót do góry
jamino

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2018 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały remont mam już za sobą na szczęście, a jedyne co mi zostało to łazienka. Generalnie to jesli szukacie akcesoria łazienkowe własnie to polecam stronę https://sklepforb.pl/ przez przypadek na nią trafiłam, a okazuje się, że na 600zł mi zakupy wyszły. Jest dobrze, bo rabat dostałam, a mam nadzieję, że łazienkę w końcu doprowadzę do fajnego wyglądu Smile
Powrót do góry
Devil93
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzenie mieszkania nie jest wcale takie proste. My akurat skupiamy się na warsztacie męża i kłócimy nieco na ten temat. Moim zdaniem powinniśmy zainwestować w taki gres techniczny https://plytki24.pl/gres-techniczny/cat_100869.html , a mąż upiera się przy płytkach. Moim zdaniem gres będzie wytrzymalszy i nie pęknie, jeśli coś na niego spadnie. Hm, a może ktoś ma tu doświadczenie w tym temacie? Jakich argumentów mam użyć? Naprawdę nie chciałabym po roku znów wymieniać całości, to jednak koszta.
Powrót do góry
allika32
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się jak w nowoczesnych aranżacjach sprawdzają się płyty z tworzyw sztucznych. Czytałam ostatnio na https://plexikord.pl/plyty-solid-surface/ że warto używać płyt solid surface, bo są trwałe i nie widać łączeń pomiędzy panelami. Płyty można dostać w niemalże każdym kolorze.
Powrót do góry
owieczka
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w łazience chcecie mieć wannę czy raczej prysznic? A może to i to? Ja przeglądałam właśnie wanny http://plusoutlet.pl/do/cat/wanny_do_zabudowy/Wanny-do-zabudowy i chyba właśnie postawie na nie. Prysznic jest fajny, ale wanna zapewni dodatkowo relaks. Niestety mam niewielkiej wielkości łazienkę, także odpada żeby mieć to i to. Na pewno jednak nie będę żałować tego, że wybrałam wannę.
Powrót do góry
Julka88

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2018 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapominaj też o tym żeby się dobrze wyspać Very Happy Dlatego zainwestuj w dobry materac Smile mnóstwo ciekawych ofert znajdziesz na www.materacyk.pl
Powrót do góry
kwoszka

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest naprawdę dużo Ciekawych ofert które warto przejrzeć odnośnie mebli, ja na przykład znalazłam bardzo ciekawe szafy na tej stronie https://www.meble-cezar.pl/meble-twarde/szafy/z-drzwiami-przesuwnymi szukałam juz dość długi czas i tutaj dopiero znalazłam takie o jakie mi chodziło, zostało jeszcze tylko podjąć wybór co do modelu.
Powrót do góry
dzoanna
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego w jakim stylu chcesz mieć mieszkanko. Ja starałam się urządzić nowoczesnie i szukałam inspiracji w necie. Sporo ciekawostek i porad znalazłam, ostatnio szukałam natchnienia na kuchnie i znalazłam fajne Garnki i patelnie Banquet - Ceneo.pl i chyba się skuszę an ich zakup. To też mi się przyda, a takie rzeczy sa niezbędne w każdej kuchni.
Powrót do góry
Petronela1
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór mebli do mieszkania wcale nie jest taki prosty jakby sie mogło wydawać. Trzeba sporo się nakombinować żeby wszystko do siebie pasowało. U mnie najwięcej problemu sprawia obecnie kuchnia. Chciałabym ją całkowicie zmienić ponieważ kompletnie nie podoba mi się obecny układ. Pomyślałam, że w sumie chyba najlepiej będzie zamówić meble robione na wymiar (Np. www.mebelplyt.net.pl), bo tedy z pomocą dobrego stolarza można wyczarować dokładnie takie wnętrze o jakim się marzy i wykorzystać w pełni całą dostępną przestrzeń.
Powrót do góry
ilonakaminska80

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może coś w stylu loft / industrialne?
Polecam zajrzeć tutaj: https://www.mirjan24.pl/content/34-mieszkanie-loftowe
mają całą masę gotowych inspiracji z meblami które są bardzo łatwo dostępne! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lila087

PostWysłany: Sob Lis 17, 2018 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze wybierając aranżację wnętrza warto popatrzeć sobie w internecie, jakie obecnie panują trendy w tej kwestii. Sama akurat jestem w trakcie urządzania mieszkania i muszę połączyć swój gust, trendy oraz niewielkie rozmiary mieszkania. W łazience zamiast wanny chyba postawimy jedynie prysznic (np. kabiny prysznicowe wrocław) żeby optycznie trochę ją powiększyć i zyskać chociaż odrobinkę więcej miejsca.
Powrót do góry
darun

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnić kogoś kto zrobi to za nas Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lis 19, 2018 14:40    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: