Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co na prezent?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Valtarte



Dołączył: 13 Maj 2022
Posty: 5

PostWysłany: Pią Maj 13, 2022 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze kupuje jakieś kosmetyki albo zapachy. Np warto zainteresować się fajną wodą kolońską czy czymś tego typu Smile Przykładowo na tym blogu znajdziemy najlepsze perfumy męskie które świetnie pachną. Sam je mam i polecam każdemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Maj 13, 2022 19:17    Temat postu:

Powrót do góry
Darek
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 26 Lip 2021
Posty: 47

PostWysłany: Nie Maj 15, 2022 07:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ta oferta przypadnie wam do gustu - zobaczcie tu https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikatesowy-Fryderyk-dla-Mamy/7371 Na eleganckiej tacy znajduje się likier E.Wedel & Vodka Chopin o smaku kawowo-czekoladowy. A też śliwki w czekoladzie i mini świeczki Tealight. Ja ten zestaw wybrałem na prezent z okazji Dnia Matki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dejza
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1176

PostWysłany: Nie Maj 15, 2022 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda nie na prezent, ale chcę dla mojego partnera zamwówić z oferty https://swiat-doznan.pl/last-longer-spray spray, który skutecznie opóźnia wytrysk bez niegatywnego wpływu na erekcję. Wiecie... to wszystko dla naszego dobra żeby doznania w sypialni były jeszcze lepsze. Co sądzicie na ten temat? Być może jest ktoś, kto może się wypowiedzieć w tym temacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aneta12



Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 2

PostWysłany: Pon Maj 16, 2022 10:46    Temat postu: Re: Co na prezent? Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem jest znalezienie kilku nowych urządzeń, które mają szczególne znaczenie dla życia Twojej mamy.


_________
diabetyk24.pl to sklep dla diabetyków, oferujący najszerszy wybór produktów w najniższych cenach. Oferujemy najszerszy wybór monitorów glukozy, lancetów, długopisów, gazików, glukozy, żywności, skarpet. Serdecznie zapraszamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomasg433



Dołączył: 17 Maj 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto Maj 17, 2022 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze kosmetyki idealnie się sprawdzają Wink


_________
avon-online.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlena
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 379

PostWysłany: Sro Maj 18, 2022 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na prezent dla mojego taty zamawiać mu będę tutaj https://gardenspace.pl/hustawka-jajo nowy fotel do ogrodu kokon. Prawda że jest stylowy i nowoczesny? Taką tam ma aranżację więc chciałem żeby pasowało wszystko do siebie dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
danielko
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 20

PostWysłany: Sro Maj 18, 2022 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zobacz też, co jest teraz na czasie jako prezent dla wychowawcy na zakończenie szkoły. Przy takich okazjach trzeba wybrać ponadczasowy prezent jakiego wcześniej nie dostał Tym sposobem będzie pamiętał o naszych dzieciach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 206

PostWysłany: Sro Maj 18, 2022 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zazwyczaj na prezent mojej mamie kupuję kwiaty. Do tej pory były to kwiaty świeże lub żywe, doniczkowe, ale w tym roku planuję postawić na sztuczne gałązki kwiatowe. Myślałam o tej kwiaciarni ze sztucznymi kwiatami online https://www.kwiatysztuczne.pl/kategorie/galazki-kwiatowe/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zośka
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 05 Sie 2021
Posty: 43

PostWysłany: Sro Maj 25, 2022 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli prezent ma być dla dziecka to może zainteresuje was ta oferta tu https://www.bee.pl/13185-puzzle-dla-dzieci Macie tu dużą ofertę puzzli dla dzieci. Są tu puzzle o różnych tematach
np z bohaterami ulubionych bajeczek, z owocami, zwierzetami itp. Moim zdaniem puzzle to dobra propozycja na prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darya1212



Dołączył: 11 Mar 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sro Maj 25, 2022 12:08    Temat postu: Biżuteria to idealny prezent! Odpowiedz z cytatem

Cześć. Myślę, że Twojej mamie spodobałaby się biżuteria, ja ostatnio kupowałam swojej na urodziny i była zadowolona. Kobiety lubą przecież pięknie wyglądać. [/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwoszka
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc


Dołączył: 19 Paź 2018
Posty: 55

PostWysłany: Sro Maj 25, 2022 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jako prezent podaruj dobrą książkę jak taka seria https://www.taniaksiazka.pl/seria/bridgertonowie W tej internetowej księgarni zakupisz masę ciekawych pozycji w dobrej cenie. Dzieciom natomiast polecam dział z zabawkami więc każdy coś dostanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akacccja
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc


Dołączył: 22 Cze 2020
Posty: 68

PostWysłany: Czw Maj 26, 2022 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubię praktyczne prezenty, niedawno dostałam świetną prostownicę do włosów, Babyliss Elegance. Genialnie działa, bardzo szybko i równomiernie się nagrzewa więc prostowanie przebiega błyskawicznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dejza
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1176

PostWysłany: Pią Maj 27, 2022 07:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku to ja zamierzam zabrać moją rodzinę na Mazury.
Zerknijcie sobie też tutaj https://cjacht.pl/czarter/ i dajcie mi znac co sadzicie na ten temat. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwoszka
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc


Dołączył: 19 Paź 2018
Posty: 55

PostWysłany: Pią Maj 27, 2022 09:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię kupować zapalniczka plazmowa dopasowane do osoby obdarowywanej. Wymaga to nie co więcej wysiłku ale tak się powinno robić a nie kupować coś aby było od czapy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malencja
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 05 Maj 2020
Posty: 135

PostWysłany: Czw Cze 09, 2022 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj jak widać możliwości jest wiele Smile kosmetyki, perfumy czy biżuteria to chyba takie największe pewniaki Smile ja teraz też rozglądam się za jakimś ciekawym kompletem biżuterii srebrnej, chciałabym go kupić dla mamy ( niebawem ma urodziny). póki co wpadła mi w oko oferta sklepu Misarte https://misarte.com.pl/. Wybór jest naprawdę spory a ceny konkurencyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Cze 09, 2022 10:25    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następny
Strona 15 z 18
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group