Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szybka pożyczka prywatna...
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marlena
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 379

PostWysłany: Nie Lip 29, 2018 20:43    Temat postu: Szybka pożyczka prywatna... Odpowiedz z cytatem

Natknęłam się ostatnio na portal internetowy https://wygodnepozyczki.pl/ zajmujący się pośrednictwem pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami, umożliwiający zaciągnięcie pożyczki prywatnej. Czy wśród użytkowników forum jest ktoś, kto miał z nią styczność i mógłby wypowiedzieć się na jej temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Nie Lip 29, 2018 20:43    Temat postu:

Powrót do góry
ameba
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 17

PostWysłany: Nie Sie 26, 2018 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki portal nie robi tego za darmo. A więc spłacasz kredyt, spłacasz procenty i jeszcze odpalasz dolę pośrednikowi. Lepiej wziąć kredyt obrotowy zabezpieczony w banku Raiffeisen. Nie trzeba zastawiać majątku firmy, bo gwarancje daje BGK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Devil93
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 44

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, ja osobiście nie mam nic przeciwko pożyczkom prywatnym, ani firmowym, o ile przedstawiają swoje dane, a także mają proste warunki funkcjonowania, jak i warunki pożyczkowe do zaakceptowania. Aktualnie skłaniam się ku firmie Łatwy Kredyt https://www.latwykredyt.pl/ , która ma korzystną opcję kredytowania do 1500 złotych nawet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Design
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 394

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to jest bank czy firma prywatna, nie ma to dla mnie żadnego znaczenia, jeśli tylko umowa jest czytelna. Nie znoszę tylko ściemniania. Jeśli biorę kredyt i mam wszystko jasno przedstawione, to zaraz się pewniej czuję. Jeśli jednak dostrzegam coś małym druczkiem, to już pozamiatane. Chocby były tam nic nie ważne informacje, to ja umowy nie podpiszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc


Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto przejrzec w internecie pare ofert. Ja np. znalazłem ostatnio Asa i jestem bardzo zaciekawiony. Mają niskie oprocentowanie a formalności to minimum jaki może byc Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Normal
Normal


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 33

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bardzo korzystne warunki kredytowanie ma aktualnie AASA POLSKA. Mają bardzo korzystne oprocentowanie, a do tego pożyczone 10.000 można oddawać nawet w 24 wygodnych do spłaty ratach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kinia1997



Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie te ekspresowe pożyczki są przerażające, tyle się słyszy, że ktoś potem jest ścigany przez wierzycieli i straszony.
_________________
polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordik
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 80

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś jest zadłużony i ciężko mu wziąc kredyt, to można skorzystać z pomocy specjalistów. Ja miałem taką sytuację i dzięki https://habzafinanse.com.pl/pozyczka-dla-zadluzonych/ uzyskałem
pożyczkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 266

PostWysłany: Nie Lip 14, 2019 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że kluczowe zawsze jest odpowiednie dobranie konta pod Wasze potrzeby. Banki mają różne opłaty i marże, więc wybierzcie mądrze. Jak dla mnie, konto ing wygląda bardzo interesująco. Warto sprawdzić, czy i dla Was będzie to korzystnym rozwiązaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordik
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 80

PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kredytami trzeba uważać, szczególnie gdy mamy ich zbyt wiele. Wtedy jedynym wyjściem wydaje się być konsolidacja kredytu.
Czytałem o tym ostatnio na stronie https://www.rp.pl/Swiat/190409413-Jak-wybrac-najlepszy-kredyt-konsolidacyjny.html
mają tam bardzo ciekawy artykuł o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miroslaw332



Dołączył: 16 Lip 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz naprawdę coraz więcej osób bierze pożyczki.Sam nie wiem z jakiego powodu.
_________________
badanie rtg łódź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
latina
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 262

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej osób bierze pożyczki to fakt, jednak uważam, że cześć z tych osób nie ma innego wyjścia. Dla wielu to jedyna możliwość zdobycia środków na jakiś nieprzewidziany wydatek lub załatanie dziury w budżecie domowym. Inną kwestią jest fakt, że ich dostępność jest większa niż przed laty. Obecnie pożyczkę można dostać nie wychodząc z domu i w wielu przypadkach nie przedstawiając żadnych zaświadczeń. Warto jednak brać je w sprawdzonych miejscach i sporo sobie na ich temat poczytać. Na stronie https://www.arte24.pl/ znajdziesz artykuł, który zawiera cenne i ciekawe informacje na ten temat, z którymi warto się zapoznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordik
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 80

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak konsolidacja chwilówek. Bardzo ciekawe rozwiązanie dla tych co
spłacali ratę/kredyt nastepną chwilówką. Polecam przeczytam artykuł:
https://www.lm.pl/aktualnosci/informacja/120920/czym_jest_konsolidacja_chwilowek_i_kto_moze_z_niej_skorzystac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafik1985
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 19

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z chwilówkamki trzeba się obchodzić bardzo ostrożenie, żebyśmy nie mieli przez to problemów finansowych.
Bardzo fajnie opisali to w artykule : https://bezprawnik.pl/konsolidacja-chwilowek/
Jeśli juz mamy kłopoty z chwilówkami, to przedstawiają alternatywy jak z nich wyjść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordik
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 80

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pożyczki trzeba uważać, ważne jest to, by nie popaść w spiralę zadłużenie. Jeśli mamy już problemy z kredytami, to warto skorzystać z kredytu konsolidacyjnego. Jeśli nie wiecie co to jest, to warto się zaznajomić z tym na stronie
https://jakwyjsczdlugow.pl/pozyczka-konsolidacyjna-warunki-wymagania-oplacalnosc/ - Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sie 13, 2019 12:06    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group