Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Atrakcje na wesele
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ariadna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 248

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 21:48    Temat postu: Atrakcje na wesele Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
Jakie są Waszym zdaniem najlepsze atrakcje na wesele organizowane na sali? Czy fotobudka to Waszym zdaniem dobry pomysł? Z tego, co widziałam na weselach, na których miałam okazję być, to taka fotobudka cieszyła się zawsze sporym zainteresowaniem i sprawiała gościom wiele radości. Jak myślicie, warto zainwestować w taką atrakcję? Co jeszcze moglibyście polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sie 08, 2018 21:48    Temat postu:

Powrót do góry
Natik
Normal
Normal


Dołączył: 12 Mar 2018
Posty: 33

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W centrum Amore w Płocku, gdzie byłam ostatnio na weselu dużym powodzeniem cieszyła się dla dzieci fontanna z czekolady. A dla wszystkich, tych młodszych i tych starszych był bar lemoniadowy. Młodzi mówili, że mieli do wyboru dużo atrakcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Design
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 394

PostWysłany: Sob Sie 25, 2018 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadzwońcie do nich https://www.hotellamberton.pl/home/ To hotel pod Warszawą, ale mają również sale weselne, jak i konferencyjne. Na co dzień organizują szkolenia oraz imprezy okolicznościowe. Wiem, że jeśli chodzi o wesela mają spore doświadczenie, na pewno coś ciekawego zaproponują. Warto u nich z uwagi na mega fajne pokoje i bardzo smaczną kuchnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dzoanna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 98

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 07:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To planowanie ślubu to naprawdę mnie przeraża. Za dużo wszystkiego człowiek ma na głowie. Jeszcze rezerwacja sali weselnej. Chcę, aby goście czuli się w niej dobrze i aby później mile wspominali moją uroczystość. Napiszcie mi, czy ta Restauracja Akademia w Warszawie to rzeczywiście taki wypasiony lokal. Zależy mi na efektywności i dużym wrażeniu przyjęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klaudia4



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 6

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłam na weselu gdzie była fotobudka i bardzo chciałabym mieć coś takiego u siebie. Słyszałam, że wynajmuje się to na jakiś określony czas i goście mogą z tego korzystać do woli. Znalazłam nawet fajne akcesoria do robienia śmiesznych zdjęć na https://www.dodatkiweselne.pl/ Dla mnie to naprawdę fajna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilboo
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc


Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 57

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli chodzi o jakiekolwiek atrakcje weselne, to uwazam ze wesele w górach samo w sobie jest atrakcja. ja swoj organizowalem tutaj https://www.dwor-rychwald.pl/ tzn w sumie bardziej zona sie tym wszystkim zajmowala ale jesli chodzi o sale to bralem czynny udzial w poszukiwaniach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kosia
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 06 Sty 2017
Posty: 18
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj luby chcial fotobudke ale szybko sprowadziłam go do pionu.. taka atrakcja kompletnie nie pasowala do stylu imprezy jaki wybralismy. Wesele mialo byc w stylu rustykalny, duzo kwiatow, drewna i natury. wiele dekoracji zamawialam na internecie https://rustykalne-wesele.pl/ bo zalezalo mi na dobrej jakosci.. atrakcje jakie mielismy wymyslal wodzirej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Petronela1
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 43

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby wesele było udane, na pewno pomogą różnego rodzaju atrakcje na wesele. Dzięki takim dodatkom, jak słodki stół, różnorodne menu, noclegi czy pokazy taneczne goście na pewno będą się świetnie bawić i na długo takie wesele zapamiętają. Sama niedawno organizowałam swoje wesele i wiem, że ludzie zwracają uwagę na każdy detal i każdą atrakcję, której wcześniej na innych weselach nie widzieli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owieczka
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 517

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 07:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście nie będę musiała się martwić o atrakcje itd. Chce urządzić swoje wesele w hotelu IBB Andersia w Poznaniu http://www.andersiahotel.pl/ . A z tego co wiem tam wszystko dopinają na ostatni guzik. Od ubioru sali, po dobór atrakcji. Jest to naprawdę wyjątkowe miejsce, gdzie warto urządzić tego typu okoliczność jak i każdą inną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 266

PostWysłany: Nie Gru 23, 2018 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, ten dzień pamięta się do końca życia. Właśnie dlatego warto zadbać o to, by był wyjątkowy. Na pewno bardzo pomoże w tym odpowiednia sala, taka jak http://www.hotelfajkier.pl/wesela Hotel Fajkier ma przygotowane specjalne udogodnienia na imprezy weselne, dlatego też powinniśćie rozważyć ten wybór. Moim zdaniem to dobra opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gioma
Nowy
Nowy


Dołączył: 27 Gru 2018
Posty: 11

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbym miała do wyboru jedną atrakcję to też bym postawiła na fotobudkę. Moje wesele było dość huczne, tata koniecznie jeszcze chciał pokaz fajerwerków ale na szczęście od tego już go odwiodłam. Był barman, sushi, dla dzieci animatorka, mnóstwo słodkości, puszczanie lampionów i fotobudka właśnie. I z tego wszystkiego tak jak mówię ostatnia atrakcja najlepsza. Pan który nam wynajmował miał mnóstwo szablonów do wyboru, robienie tych zdjęć to była serio duża frajda nawet dla nas młodych. To co robi fotograf to nie to samo. Wiem że sporo osób zastanawia się jak z jakością takiego na prędce drukowanego zdjęcia. No właśnie super! jak będzie porządna fotobudka. U nas był sprzęt https://smove.pl/, troszkę poczytałam że oni produkują najlepsze, łatwe w obsłudze (krótkie szkolenie i już można obsługiwać) i mają serwis dla swoich sprzętów czynne całą dobę, także w niedziele i święta. U nas nie było konieczności tego sprawdzać ale Pan który nam wynajmował mówił, że bardzo się przydaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlena
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 379

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam że w hotelu http://hotellord.pl/ w Warszawie gdzie byłam na weselu mieli bardzo fajne atrakcje. Bawiłam się tam świetnie, obsługa była w razie potrzeby dostępna, jedzenie mi smakowało. Jedno z najlepszych wesel na jakim byłam. Państwo młodzi z tego co wiem też byli zachwyceni organizacją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
paprotka
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 05 Kwi 2019
Posty: 16

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a my mielismy wesele w plenerze Smile od zawsze mi sie takie marzyło, piekny ogrod, cudne białe dodatki, dekoracje, kwiaty, piekna, sloneczna pogoda, no i tez niepowtarzalny klimat, takie sobie wlasnie wymarzyłam, no i takie miałam, bardzo sie ciesze,ze udalo mi sie to zorganizowac, ale musze dodac, ze nie byłoby tak gdybym nie znalazla odpowieniej sali, polecam bardzo sale weselna Tango pod Warszawa, impreza była udana, wszystko dopiete na ostatni guzik, obsluga spisala sie rewelacyjnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mmarta8705



Dołączył: 21 Kwi 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Kwi 21, 2019 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obojętnie czy wesele będzie na sali czy też w plenerze świetną atrakcją dla gości jest fotobudka. Trzeba jedynie pamiętać, by była to sprawdzona i profesjonalna fotobudka. Ostatnio korzystałam z takiej fotobudka Warszawa . Sprawdziła się świetnie.

Ostatnio zmieniony przez mmarta8705 dnia Wto Maj 12, 2020 23:29, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zoray86



Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie gości byli zachwyceni ta atrakcją.

__

scyzoryk wielofunkcyjny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 24, 2019 12:14    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group