Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

mieszkanie od dewelopera
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
artur565
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 17

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 16:19    Temat postu: mieszkanie od dewelopera Odpowiedz z cytatem

Polecam kazdemu zakup mieszkania w ronson, ja kupilam wykończone mieszkanie w standardzie Silver i jest super. Firma ta systematycznie realizuje kolejne inwestycje mieszkaniowe w najatrakcyjniejszych lokalizacjach. Firma koncentruje swoje działania na rynku miast tj Warszawa czy Szczecin, oferują oni mieszkania na osiedlach we wspaniałej lokalizacji http://ronson.pl/inwestycje-warszawa/ Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 24, 2018 16:19    Temat postu:

Powrót do góry
allika32
Normal
Normal


Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 34

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykończone mieszkanie, to możliwość natychmiastowego wprowadzenia. Z kolei w deweloperskim można zrobić wszystko po swojemu. My akurat kończymy remont i pozostało nam tylko zakupienie lodówki. Przeglądaliśmy wiele ofert i chyba zdecydujemy się na coś od https://hee24.eu/pol_m_AGD-duze-225.html bo mają bardzo dobre ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Petronela1
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 43

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie od dewelopera ma taki plus, że można je od początku do końca urządzić w wymarzonym stylu. Jeśli zamarzą nam się takie meble - https://artstylmeble.pl/product-pol-4209-Ekskluzywny-komplet-wypoczynkowy-Adele-Light.html to już na etapie projektowania będziemy mogli sobie dopasować do nich ściany, podłogi czy dekoracje żeby dopasować je kolorystycznie i zarazem nie przesadzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ameba
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 17

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Media co rusz podają o różnych prekrętach. Nikogo nie posądzam ale dla pewności przy odbiorze mieszkania od dewelopera powinien być ktoś kto sprawdzi wszystkie detale. Nas reprezentował przedstawiciel firmy http://www.per-modum.pl/ która następnie przejęła naszą wspólnotę w zarząd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rinka
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 18

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie bardzo fajne osiedle, dość duże buduje Atal, będa tam całkiem niedrogie mieszkania jak na stolice więc lepiej się pospieszyć skoro już są w sprzedaży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Design
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 394

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 08:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo drogie mieszkania i ile jeszcze w nie trzeba włozyć? Widziałam w biurze nieruchomości http://4sciany-nieruchomosci.pl/lista-ofert/najnowsze-oferty/ tańsze mieszkania na sprzedaż Warszawa Ursynów. Jeśli chodzi o dzielnice Warszawy, to uważam, że mieszkania na sprzedaż w Warszawie na Ursynowie są najlepszym wyborem. To bardzo rozwojowa dzielnica.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ariadna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 249

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 08:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie Waszym zdaniem najlepiej kupować mieszkanie - w centrum miasta, na obrzeżach, na wsi, w małym miasteczku... Ostatnio przypadkiem trafiłam na stronę osiedla http://jurajskie-wzgorze5.pl - mimo, że mieści się ono w Bibicach, w spokojnej okolicy, to do centrum Krakowa jest stamtąd zaledwie 8 km...I tak pomyślałam sobie, że chyba taka lokalizacja jest najlepsza do zamieszkania, a Wy jak myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irena32
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 89

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja może trochę zboczę z tematu, ale ma ktoś z was w mieszkaniu meblościanki? Zastanawiam się poważnie, czy nie zdecydować się na tego typu umeblowanie, jednak nigdy wcześniej nie miałam z nimi do czynienia... warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlena
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 379

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od tego, na wybór jakiego mieszkania się zdecydujesz, na pewno będziesz chciała dostosować go do swoich potrzeb. Gdy urządzać będziesz salon, zapoznaj się z treścią wpisu widniejącego pod adresem http://www.budowac24.pl/jakie-meble-swietnie-sprawdza-sie-w-pokoju-dziennym/ - szczegółowo w nim opisano, jakie meble w pokoju dziennym sprawdzają się najlepiej…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
owieczka
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 517

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na pewno takie mieszkanie będzie musiała wyposażyć. A pewnie zależy Ci na meblach modnych i solidnych. Także warto zajrzeć sobie przykładowo do sklepu internetowego eco.lupus.eu sprawdź . Nie mają wygórowanych cen, a ich meble zostały stworzone z dbałością o każdy detal. Nie tylko pięknie prezentują się, ale również są naprawdę mocne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heligor
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 25 Lis 2018
Posty: 43

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że mieszkania od dewelopera to świetnie rozwiązanie pod warunkiem, że masz dobrą ofertę dewelopera. Takimi ofertami może się pochwalić np. https://dudadevelopment.pl/ - mieszkanie dzięki temu możesz urządzić w zasadzie jak chcesz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natik
Normal
Normal


Dołączył: 12 Mar 2018
Posty: 33

PostWysłany: Nie Gru 16, 2018 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie tak jak u ameby zarządcą wspólnoty jest Per modum. Jak to mawia mój mężuś, dobry zarządca to skarb i święty spokój dla mieszkańców. O nich już nie raz słyszałam pochlebne opinie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justa4
Normal
Normal


Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 38

PostWysłany: Pon Gru 24, 2018 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie od dewelopera ma taki plus, że można je od A do Z urządzić po swojemu, według własnej koncepcji. Nie musi to wyjść nawet jakoś mocno drogo bo wiekszość rzeczy jak płytki, panele czy dekoracje (np. lustra wrocław można zamówić po niższej cenie w internecie. A nie trzeba już potem nic przerabiać ani remontować jak w przypadku mieszkań gotowych, które nie zawsze są ładnie urządzone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika



Dołączył: 15 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla szukających mieszkań polecam stronę DobryAdres.pl, jest dam dużo ofert, jest z czego wybierać. Jako inwestycja polecam zerknąć na nieruchomości w Szczecinie ,jest to miasto rozwijające się ze studentami i przyciąga również coraz więcej turystów. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlena
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 379

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja brałam mieszkanie od dewelopera jakieś dwa lata temu. Ogólnie nie była mocno zadowolona ale cóż, przynajmniej udało mi się kupić dobrej jakości meble w sklepie online https://www.gama-sklep.com.pl/producers/meble-forte-4 i z nich jestem zadowolona. Sklep ten poleciła mi moja siostra która nie raz tam zamawiała i chwaliła za każdym razem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Wto Mar 19, 2019 17:39    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group