Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Krem różany
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angala
Nowy
Nowy


Dołączył: 13 Kwi 2017
Posty: 12

PostWysłany: Pią Maj 12, 2017 00:11    Temat postu: Krem różany Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie co znalazłam - My Wonder Balm I Love Me odżywczy krem z olejkiem z róży 75ml Very Happy Długo szukałam jakiegoś kremu o takim zapachu i w końcu się udało. Czy któraś z Was może go miała i może napisać jak się sprawuje? chodzi mi o to na jak długo starcza, jak nawilża itd Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Maj 12, 2017 00:11    Temat postu:

Powrót do góry
varian1
Nowy
Nowy


Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 12

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny ten krem, szkoda, ze wczesniej go nie znalazlam ;>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piękna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 152

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nie jest najważniejszy zapach a to czy krem działa i się sprawdza przy mojej skórze, na przykład ja kupuje zwykle też serum do twarzy - https://kontigo.com.pl/twarz/kosmetyki-do-pielegnacji-twarzy/serum-do-twarzy.html i nakładam je przed kremem bo jest bardziej skoncentrowane Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klonad



Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię pączki różane
_________________
http://zadbanewlosy.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Petronela1
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 43

PostWysłany: Sob Gru 23, 2017 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie bardzo ciekawie ten krem się prezentuje. Odpowiednie nawilżenie to podstawa pielęgnacji cery. Zawsze trzeba nakładać odpowiedni krem, żeby potem nie przesuszyć cery makijażem. Tak samo trzeba dobierać kosmetyki do makijażu twarzy. Podkład musi być dobrej jakości i nie powodować zapychania cery ani jej wysuszania (np. taki - https://www.cocolita.pl/podklady/maybelline-affinitone-podklad-17-rose-beige). Gdy xle dobierzemy podkład to nawet najlepszy krem nie załatwi całej roboty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Design
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 394

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super nawilżenie dają kosmetyki z serii Hydra Care firmy Bielenda. Jest taki świetny olejek do mycia ciała, własnie z tej serii, bardzo wygodny z dozownikiem. Wystarczy na dłoń nanieść kilka doz olejku i rozprowadzić na skórze aż do uzyskania delikatnej pianki, po czym spłukać letnią wodą. Naskórek staje sie nawilżony, miekki i wygładzony, rewelacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justa4
Normal
Normal


Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 38

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Az ciekawi mnie jak taki krem faktycznie pachnie Smile Ale obecnie raczej rozglądam się za innego typu kosmetykami. Niedługo zostanę mamą i chciałabym w jakiś sposób zacząć zapobiegać rozstępom. Widziałam, że są specjalne kosmetyki właśnie do tego celu - https://www.mustela.pl/product/nasze-produkty/produkty-pielegnacyjne-dla-przyszlych-i-mlodych-mam i pewnie za niedługo z nich skorzystam żeby chociaż troszkę ograniczyć powstawanie niezbyt estetycznych linii na skórze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tatis
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 07 Cze 2018
Posty: 21

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o nawilżanie to genialny dla mnie jest krem od Bielendy z Biotanic Spa Riutals ten z pestkami malin i melisą. Bardzo wydajny, świetnie pachnie. Skusiła mnie reklama w TV (tak wiem jestem podatna xD)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dzoanna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 98

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 07:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się jakie wymagania ma cera trądzikowa jeśli chodzi o taką codzienną pielęgnację. Możecie podpowiedzieć coś więcej na ten temat? Może ktoś z was ma w ogóle jakieś doświadczenia z tym związane? I jaki krem polecacie ? Bo szukałam odpowiedniego dla swojej cery trądzikowej i jedynie krem regulujący sebum i przeciwtrądzikowy Calluna Medica mnie zainteresował. Bo z opisu produktu wynika że jest na naturalnych składnikach a ja takich właśnie szukam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irena32
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 90

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 07:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czego używacie do pielęgnacji ciała? Ja staram się wybierać kosmetyki naturalne. Wiem, że np. Magvita https://magvita.pl/ ma takie balsamy w ofercie. Jeszcze nie próbowałam, ale prezentują się bardzo zachęcająco - w składzie tylko olej kokosowy i naturalne aromaty kwiatowe. Takie balsamy regenerują i nawilżają skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona2606
Nowy
Nowy


Dołączył: 17 Sty 2019
Posty: 12

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio pożyczyłam sobie trochę jakiegoś naturalnego różanego kremu od mojej szwagierki. Miał świetną konsystencję i super nawilżał. Muszę sobie go kupić.
_________________
malesmyki.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jamela



Dołączył: 02 Sty 2021
Posty: 2

PostWysłany: Nie Lut 14, 2021 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie krem różany to może serum pod oczy? Jak ktoś potrzebuje tego typu kosmetyku to świetnie sprawdzi się serum the ordinary caffeine solution, które jest jednym z bardziej opłacalnych tego typu kosmetyków patrząc na stosunek jakości do ceny. Serum the ordinary caffeine solution czy warto? Oczywiście, że tak - przede wszystkim serum pod oczy z zieloną herbatą i kofeiną świetnie sprawdzi się u każdej kobiety.
-
serum pod oczy z kofeiną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owieczka
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 517

PostWysłany: Pon Mar 01, 2021 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A próbowaliście już krem Octenicare? Bo, on jest dobry praktycznie na wszelkie podrażnienie skóry i ogólnie poważniejsze problemy. Można go stosować nawet do dzieci, ponieważ jest on całkowicie bezpieczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justi



Dołączył: 01 Mar 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 01, 2021 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy ten kosmetyk, nie znałem go
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JACEKskoronow



Dołączył: 01 Mar 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 01, 2021 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też pierwszy raz słyszę o takim kosmetyku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Mar 01, 2021 14:29    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group